• Всички дяволски преси и работи и неща за психиката и духа през които минах не успяха да ме убият, заради будната съзнателност от Ангела в мен. Имал съм нажежени синини от афекции върху ламарината, но афекциите отминават и се съвземам отново, но не греша, защото такъв ми е нрава и визията за Живота.
    Всички дяволски преси и работи и неща за психиката и духа през които минах не успяха да ме убият, заради будната съзнателност от Ангела в мен. Имал съм нажежени синини от афекции върху ламарината, но афекциите отминават и се съвземам отново, но не греша, защото такъв ми е нрава и визията за Живота.
    0 Коментари 0 Споделяния 128 Прегледа
  • Аз вече казах, че Дяволът идва в Живота ви чрез Хората, а Богът идва в Живота ви чрез вашата самостоятелност и самоинициация и самота в своя Живот. Заради това казвам, не си пропилявайте главите и сърцата с Хората, докато сте млади.
    Аз вече казах, че Дяволът идва в Живота ви чрез Хората, а Богът идва в Живота ви чрез вашата самостоятелност и самоинициация и самота в своя Живот. Заради това казвам, не си пропилявайте главите и сърцата с Хората, докато сте млади.
    0 Коментари 0 Споделяния 148 Прегледа
  • Запазете се, като Катредали във времето, колкото се може повече във възрастта си, чрез Мир и Спокойствие във вашия Живот, а не хаос и разруха от всякакви непукистични към вас и вашия живот и вашите чувства и вашите мисли Хора.
    Запазете се, като Катредали във времето, колкото се може повече във възрастта си, чрез Мир и Спокойствие във вашия Живот, а не хаос и разруха от всякакви непукистични към вас и вашия живот и вашите чувства и вашите мисли Хора.
    0 Коментари 0 Споделяния 93 Прегледа
  • На моменти и аз съм изпитвал кучешка любов към някой друг с който да си правим весели приключения и забави и лудости, но винаги, като си остана сам съм котка без никакви кучешки нужди за луди приключения. Просто държа и кучето и котката в баланс и равновесие и равноденствие, за да не ме боли излишно в Живота от залитания и така да зарасна, и да стана крив човек. Чувстването ме поддържаше някак си, колкото и трудно да ми беше с моите избори в Живота.
    На моменти и аз съм изпитвал кучешка любов към някой друг с който да си правим весели приключения и забави и лудости, но винаги, като си остана сам съм котка без никакви кучешки нужди за луди приключения. Просто държа и кучето и котката в баланс и равновесие и равноденствие, за да не ме боли излишно в Живота от залитания и така да зарасна, и да стана крив човек. Чувстването ме поддържаше някак си, колкото и трудно да ми беше с моите избори в Живота.
    0 Коментари 0 Споделяния 129 Прегледа
  • Пледирам за Човещина и Доброта между Хората, а не озлобяване, заради лоши практики между хората от всякакви пари и манипулации и пошлости и безчувствености и свинщина.
    Пледирам за Човещина и Доброта между Хората, а не озлобяване, заради лоши практики между хората от всякакви пари и манипулации и пошлости и безчувствености и свинщина.
    0 Коментари 0 Споделяния 136 Прегледа
  • Китайците май са измислили някакъв по-ефикасен и по-ефективен слънчев колектор за генериране на ток. По принцип и ядрена енергия трябва да си има, като основен източник, защото не е измислено по-добро до момента, като и периферните добавки трябва да си има, като слънчевите колектори, и всичко е хубаво да си има, като централен източник ядрена енергия, а за автономия на жилищата слънчеви колектори, като редънданси(патерица) на енергията за домакинствата. Мислете свежо и модерно и право и красиво и готино, за да ни е хубаво в Живота.
    Китайците май са измислили някакъв по-ефикасен и по-ефективен слънчев колектор за генериране на ток. По принцип и ядрена енергия трябва да си има, като основен източник, защото не е измислено по-добро до момента, като и периферните добавки трябва да си има, като слънчевите колектори, и всичко е хубаво да си има, като централен източник ядрена енергия, а за автономия на жилищата слънчеви колектори, като редънданси(патерица) на енергията за домакинствата. Мислете свежо и модерно и право и красиво и готино, за да ни е хубаво в Живота.
    0 Коментари 0 Споделяния 92 Прегледа
  • Почивайте си вече със себе си, а пък аз ще си пия кафето, и ако измисля нещо ще ви споделя.
    Почивайте си вече със себе си, а пък аз ще си пия кафето, и ако измисля нещо ще ви споделя.
    0 Коментари 0 Споделяния 158 Прегледа
  • Вижте, един човек хвърли парчета хляб ей тука и гълъбите веднага почистиха площта. 🙂✌️☀️🌙
    Вижте, един човек хвърли парчета хляб ей тука и гълъбите веднага почистиха площта. 🙂✌️☀️🌙
    0 Коментари 0 Споделяния 201 Прегледа
  • Виждате ли, Екология и всичко е нужно за нещо. Както каза един човек, който е запознат с тежките процеси на държавна сигурност, нужна е екология в Държавата, тоест всичко да е нужно, а не да затлъстеем от излишности и да паднем в немилост за Държавата.
    Виждате ли, Екология и всичко е нужно за нещо. Както каза един човек, който е запознат с тежките процеси на държавна сигурност, нужна е екология в Държавата, тоест всичко да е нужно, а не да затлъстеем от излишности и да паднем в немилост за Държавата.
    0 Коментари 0 Споделяния 128 Прегледа
  • И така. Нека всеки да говори и да бъде чут, за да бъдем самоподдържаща се цивилизация. Не се срамувайте от Злото, защото вие сте разум, така, че не се дисхармонизирайте от това, че е много трудно да не изядеш забранения плод. Радвайте се и може би, за да ви е по-сладко, гордейте със своя Разум, и не се срамувайте, защото вече всички проявяваме разбиране, а правете разумност към Добро, защото много Грешници са правили Добро и не са правили Зло, заради това, че са били разумни, и няма нужда да ги виним, че не са успели със забранения плод(злия дух), защото е много болезнено и много трудно да устоиш срещу Атаката на Злия Дух. Нека всички проявим Човечност и Разбирателство, и да продължим напред, като една достойна Цивилизация.
    И така. Нека всеки да говори и да бъде чут, за да бъдем самоподдържаща се цивилизация. Не се срамувайте от Злото, защото вие сте разум, така, че не се дисхармонизирайте от това, че е много трудно да не изядеш забранения плод. Радвайте се и може би, за да ви е по-сладко, гордейте със своя Разум, и не се срамувайте, защото вече всички проявяваме разбиране, а правете разумност към Добро, защото много Грешници са правили Добро и не са правили Зло, заради това, че са били разумни, и няма нужда да ги виним, че не са успели със забранения плод(злия дух), защото е много болезнено и много трудно да устоиш срещу Атаката на Злия Дух. Нека всички проявим Човечност и Разбирателство, и да продължим напред, като една достойна Цивилизация.
    0 Коментари 0 Споделяния 124 Прегледа
Спонсорирано