https://www.moiatdom.com/2026/03/blog-post_19.html
Директория
Сподели твоите интереси, спомени хубави моменти с твоите стари и нови приятели.
-
0 Коментари 0 Споделяния 122 ПрегледаМоля, влезте за да харесате, споделите и коментирате!
-
Добро утро. То това е кофтито, че от слаби човешки звена и цялата системата прогнива от заразата. Бъдете силни за своите реалности, а не всеки да мъчи всеки от грозотия, заради несъзнателен Живот. Не всички вътрешни духовни убеждения са Мир, защото някои хора разбират, че трябва всеки да стиска всеки, защото смисълът на живота е да се гърчим взаимно, ама това го мисли този, който не страда, и като Светия Дух върне, и хоп убежденията се сриват. Хубаво е да сме съзнателни преди да ни дойде някой шамар. Аз искам да дам и да излекувам всичко и да оправя всичко, ама от несъзнателни Животи, не става, защото хората не са се погрижили за своите личности. Хубаво е да бъдем едновременно интровертни котки и екстровертни кучета, защото, като се залитне се получава дефекта и погнусата на Ангелите в Отвъдното. Ама така е, защото аз Мир давам и Път в Живота давам, а какво виждам хората да дават. Човешки бич за Човека. Така е било с тези, които не са се открехнали за как да кажа, нормалното за себе си и обществото си, а то всичко е дадено за Човека да живее със стабилни духовни убеждения, а не с убеждения, които ще се сринат, защото има обратна негативна инстанция.Добро утро. То това е кофтито, че от слаби човешки звена и цялата системата прогнива от заразата. Бъдете силни за своите реалности, а не всеки да мъчи всеки от грозотия, заради несъзнателен Живот. Не всички вътрешни духовни убеждения са Мир, защото някои хора разбират, че трябва всеки да стиска всеки, защото смисълът на живота е да се гърчим взаимно, ама това го мисли този, който не страда, и като Светия Дух върне, и хоп убежденията се сриват. Хубаво е да сме съзнателни преди да ни дойде някой шамар. Аз искам да дам и да излекувам всичко и да оправя всичко, ама от несъзнателни Животи, не става, защото хората не са се погрижили за своите личности. Хубаво е да бъдем едновременно интровертни котки и екстровертни кучета, защото, като се залитне се получава дефекта и погнусата на Ангелите в Отвъдното. Ама така е, защото аз Мир давам и Път в Живота давам, а какво виждам хората да дават. Човешки бич за Човека. Така е било с тези, които не са се открехнали за как да кажа, нормалното за себе си и обществото си, а то всичко е дадено за Човека да живее със стабилни духовни убеждения, а не с убеждения, които ще се сринат, защото има обратна негативна инстанция.0 Коментари 0 Споделяния 112 Прегледа
-
Повече си мълчете и повече кротувайте, защото е вредно за Живота ви, като правите лошотии и ви се връщат лошотии. Както и да е, ами да си пием кафето и да пушим някоя друга цигара. 🙂✌️☀️🌙Повече си мълчете и повече кротувайте, защото е вредно за Живота ви, като правите лошотии и ви се връщат лошотии. Както и да е, ами да си пием кафето и да пушим някоя друга цигара. 🙂✌️☀️🌙0 Коментари 0 Споделяния 160 Прегледа
-
Аз виждам генерално Ангелите в Отвъдното колко са дистанцирани и някак си погнусени от общия знаменател на Хората. Защото Хората от несъзнателност са свикнали да бъдат Дяволчета, и никога не им е минало през ума да изгладят и да оправят себе си и Живота и индивид и цяло, защото не търсят Словото на Хората на Бога, за да им е леко и светло и разбрано в Живота към вътрешен мир за световен мир.Аз виждам генерално Ангелите в Отвъдното колко са дистанцирани и някак си погнусени от общия знаменател на Хората. Защото Хората от несъзнателност са свикнали да бъдат Дяволчета, и никога не им е минало през ума да изгладят и да оправят себе си и Живота и индивид и цяло, защото не търсят Словото на Хората на Бога, за да им е леко и светло и разбрано в Живота към вътрешен мир за световен мир.0 Коментари 0 Споделяния 108 Прегледа
-
И аз съм влизал в транс, но беше будно съзнателен, но усещането беше вълшебно, и този транс беше, че Ангелчето искаше да ме предупреди, че ако направя нещо, което той не иска относно забранения плод(злия дух) и всички ще бягат от мен, защото ще се превърна в нервна и гневна топка от Лошотия.И аз съм влизал в транс, но беше будно съзнателен, но усещането беше вълшебно, и този транс беше, че Ангелчето искаше да ме предупреди, че ако направя нещо, което той не иска относно забранения плод(злия дух) и всички ще бягат от мен, защото ще се превърна в нервна и гневна топка от Лошотия.0 Коментари 0 Споделяния 108 Прегледа
-
Веднъж имаше едно изпитание, с което Ангелчето ми опъна нервите, все едно съм истински Грешник, и точно тогава той си сподели името, когато съм му най-голям враг. Не знам защо така всичко наопаки, ама явно си е в реда на нещата, за да види как ще реагирам, като враг пред неговата чувствителност, за да прецени колко съм негов враг в най-лоши условия.Веднъж имаше едно изпитание, с което Ангелчето ми опъна нервите, все едно съм истински Грешник, и точно тогава той си сподели името, когато съм му най-голям враг. Не знам защо така всичко наопаки, ама явно си е в реда на нещата, за да види как ще реагирам, като враг пред неговата чувствителност, за да прецени колко съм негов враг в най-лоши условия.0 Коментари 0 Споделяния 113 Прегледа
-
Изпитанията бяха болезнени, но вълшебни. 🙂✌️☀️🌙Изпитанията бяха болезнени, но вълшебни. 🙂✌️☀️🌙0 Коментари 0 Споделяния 143 Прегледа
-
Извънземните са блажени, но всемогъщо опасни пред Глупостта Човешка. Опасно е, защото тази висша и всемогъща сила не обича лигавщините на Хората, и Имената са забранени, защото тогава Гневът Божи ще е факт. Хубаво е да се внимава в Училището на Живота, а не да бъдем прасенца. Минах през Ада в името на своя Ангел в мен в добро и зло, както е ритуалът на тайнството бракосъчетание(женитба/сватба) между Хората. Лоялна Жена, златна Жена и лоялен Мъж, златен Мъж.Извънземните са блажени, но всемогъщо опасни пред Глупостта Човешка. Опасно е, защото тази висша и всемогъща сила не обича лигавщините на Хората, и Имената са забранени, защото тогава Гневът Божи ще е факт. Хубаво е да се внимава в Училището на Живота, а не да бъдем прасенца. Минах през Ада в името на своя Ангел в мен в добро и зло, както е ритуалът на тайнството бракосъчетание(женитба/сватба) между Хората. Лоялна Жена, златна Жена и лоялен Мъж, златен Мъж.0 Коментари 0 Споделяния 112 Прегледа
-
Като дете съм сънувал, че ще мина през Ада, и наистина минах през Ада. Смятай, всичко става реалност. Инсталацията(личността) на всеки Човек би трябвало да е можеща за своя Път, ама Хората понякога от недовиждане на своята сила и потенциал не успяват в Пътя. Пак е от човешка немощ, а идеята е да ви направя можещи и разумни за своето Гориво спрямо своя Път.Като дете съм сънувал, че ще мина през Ада, и наистина минах през Ада. Смятай, всичко става реалност. Инсталацията(личността) на всеки Човек би трябвало да е можеща за своя Път, ама Хората понякога от недовиждане на своята сила и потенциал не успяват в Пътя. Пак е от човешка немощ, а идеята е да ви направя можещи и разумни за своето Гориво спрямо своя Път.0 Коментари 0 Споделяния 94 Прегледа
-
Както е редно да сте разумни с парите си, така е и редно да сте разумни със своята правилна експлоатация на своята енергия. Не към себе си да се удряте в безмирие и да се изтощите и да ви свърши горивото, а към другите с Любов за Любов. Всичко е права и обратна свързаност, като компютрите. Компютърът не се залуупва в своя вътрешен loop интерфейс, защото компютърът е разумен, а хората не винаги са разумни. Този вътрешен Loop интерфейс е за тестове и саморазвитие, както при компютрите, така и при хората, а не вътрешна продукция и компютърът да е с вечно натоварен процесор, защото както са компютрите, така са и хората.Както е редно да сте разумни с парите си, така е и редно да сте разумни със своята правилна експлоатация на своята енергия. Не към себе си да се удряте в безмирие и да се изтощите и да ви свърши горивото, а към другите с Любов за Любов. Всичко е права и обратна свързаност, като компютрите. Компютърът не се залуупва в своя вътрешен loop интерфейс, защото компютърът е разумен, а хората не винаги са разумни. Този вътрешен Loop интерфейс е за тестове и саморазвитие, както при компютрите, така и при хората, а не вътрешна продукция и компютърът да е с вечно натоварен процесор, защото както са компютрите, така са и хората.0 Коментари 0 Споделяния 423 Прегледа
Спонсорирано