https://notepad.bg/top-sveti-za-borba-s-proletnata-umora.html
Каталог
Сподели твоите интереси, спомени хубави моменти с твоите стари и нови приятели.
-
0 Комментарии 0 Поделились 98 ПросмотрыВойдите, чтобы отмечать, делиться и комментировать!
-
И аз искам да излекувам Майка си, но Ангелчето казва не мога, защото дистанцията на Ангела е лично към нея, като лично отношение, и не може да го направи, заради мен, и не може, защото личността не е поработила по себе си, за да отвори Ангела към себе си. Виждате ли, че всеки трябва да поработи поне малко по себе си, за да се случват чудеса за човешките индивиди. Като казвам, че е хубаво да има баланс между Интровертност и Екстровертност не го казвам за лошо.И аз искам да излекувам Майка си, но Ангелчето казва не мога, защото дистанцията на Ангела е лично към нея, като лично отношение, и не може да го направи, заради мен, и не може, защото личността не е поработила по себе си, за да отвори Ангела към себе си. Виждате ли, че всеки трябва да поработи поне малко по себе си, за да се случват чудеса за човешките индивиди. Като казвам, че е хубаво да има баланс между Интровертност и Екстровертност не го казвам за лошо.0 Комментарии 0 Поделились 76 Просмотры
-
https://www.digitalenpr.com/2026/03/whitepress.html
WWW.DIGITALENPR.COMСилата на WhitePress: Революция в дигиталния ПР и линк билдингаПрез 2026 г., видимостта в интернет вече не е въпрос на случайност, а на прецизно планирана стратегия. Традиционните методи за връзки ...0 Комментарии 0 Поделились 87 Просмотры -
Хората не подозират, че някой там Отвъд има лично индивидуално Отношение към него. Но вече Хората знаят, и вече всичко ще е наред. В етера, където е мястото на Небето се знае всичко за хората, защото Ангелите знаят всичко за хората с подробностите, защото Ангелите(Богът) и Светия Дух(Духът на Планетата) и Демоните(Сатаната) наблюдават Хората всяка милисекунда без спиране. Наблюдават се всички и навсякъде, защото Big Brother е реалност, а не просто Шоу или Мит.Хората не подозират, че някой там Отвъд има лично индивидуално Отношение към него. Но вече Хората знаят, и вече всичко ще е наред. В етера, където е мястото на Небето се знае всичко за хората, защото Ангелите знаят всичко за хората с подробностите, защото Ангелите(Богът) и Светия Дух(Духът на Планетата) и Демоните(Сатаната) наблюдават Хората всяка милисекунда без спиране. Наблюдават се всички и навсякъде, защото Big Brother е реалност, а не просто Шоу или Мит.0 Комментарии 0 Поделились 83 Просмотры
-
https://www.wseo.info/2026/03/whitepress.html
WWW.WSEO.INFOWhitePress: Екосистемата, която диктува правилата в дигиталния ПРВ съвременната дигитална икономика през 2026 г., съдържанието е само половината от уравнението. Другата половина е неговото стратегич...0 Комментарии 0 Поделились 175 Просмотры -
Вече хората няма да правят лошотии, защото знаят, че са пред Камерите на Бога и на всички Висши Сили, и няма скрито покрито, че Човекът да си каже, никой не ме гледа, така, че дай да направя някоя лошотийка. 🙂✌️☀️🌙Вече хората няма да правят лошотии, защото знаят, че са пред Камерите на Бога и на всички Висши Сили, и няма скрито покрито, че Човекът да си каже, никой не ме гледа, така, че дай да направя някоя лошотийка. 🙂✌️☀️🌙0 Комментарии 0 Поделились 77 Просмотры
-
Ето вече Светът ще е добър. Като изключим гневните с демончета в гърдите, които са се окупирали на върха и искат да поробят всички и са посредствени към войни и после това беше грешка, и онова беше грешка, и другото беше грешка, и третото беше грешка, и после Децата, като пораснат, срам от предците си, защото лигава и низша работа от страна на Европейския Съюз и Приятели.Ето вече Светът ще е добър. Като изключим гневните с демончета в гърдите, които са се окупирали на върха и искат да поробят всички и са посредствени към войни и после това беше грешка, и онова беше грешка, и другото беше грешка, и третото беше грешка, и после Децата, като пораснат, срам от предците си, защото лигава и низша работа от страна на Европейския Съюз и Приятели.0 Комментарии 0 Поделились 85 Просмотры
-
Нищо не правете, за да не се забатачвате в срамотия. Не всяко действие ще ви донесе величие. Мислете Мъдро, а не от емоционалните си импулси. И после, защо все нещо куца и няма мира никога.Нищо не правете, за да не се забатачвате в срамотия. Не всяко действие ще ви донесе величие. Мислете Мъдро, а не от емоционалните си импулси. И после, защо все нещо куца и няма мира никога.0 Комментарии 0 Поделились 277 Просмотры
-
Както и да е, ами лека нощ и до нови виждания и мисли. Какво да правиш, като е нормално да има щуротии и хубости от Хората за Света.Както и да е, ами лека нощ и до нови виждания и мисли. Какво да правиш, като е нормално да има щуротии и хубости от Хората за Света.0 Комментарии 0 Поделились 164 Просмотры
-
https://iskam.net/blog/archives/4430 Комментарии 0 Поделились 132 Просмотры