• И ние във Враца имаме кино салон, но май-беше в градската библиотека, и веднъж ходих да гледам филм, ама не помня кой филм. Или май съм го сънувал, или вече и аз не знам. Абе нещо ми се сливат Астралните и Земните щуротии. Ефектът на Пеперудата, защото страховитите огромни мистични неща и дребният земен Живот на дребния Човек. Имаше такъв филм, който се казваше ефектът на пеперудата от 2004 година.
    И ние във Враца имаме кино салон, но май-беше в градската библиотека, и веднъж ходих да гледам филм, ама не помня кой филм. Или май съм го сънувал, или вече и аз не знам. Абе нещо ми се сливат Астралните и Земните щуротии. Ефектът на Пеперудата, защото страховитите огромни мистични неща и дребният земен Живот на дребния Човек. Имаше такъв филм, който се казваше ефектът на пеперудата от 2004 година.
    0 Комментарии 0 Поделились 139 Просмотры
  • Сещам се и знам, че съм направил нещо и съм ходил някъде, но когато погледна Живота си логически подредено във времето се оказва, че никога не съм го правил това нещо, и не знам как се е получило това, и това е ефектът на Пеперудата, че всичко е свързано и едно размахване на крилете на пеперудата там идва като времева буря тук, и обратното тук към там. Много странно, но то това е огромното и мистично Сътворение, че Времепространството или Пространствовремето наистина е заплетено помежду си в събитията, които влияят на Хората и всичко влияе на всичко по мистичен път.
    Сещам се и знам, че съм направил нещо и съм ходил някъде, но когато погледна Живота си логически подредено във времето се оказва, че никога не съм го правил това нещо, и не знам как се е получило това, и това е ефектът на Пеперудата, че всичко е свързано и едно размахване на крилете на пеперудата там идва като времева буря тук, и обратното тук към там. Много странно, но то това е огромното и мистично Сътворение, че Времепространството или Пространствовремето наистина е заплетено помежду си в събитията, които влияят на Хората и всичко влияе на всичко по мистичен път.
    0 Комментарии 0 Поделились 112 Просмотры
  • Карай, както и да е, ами да си говорим за нормални неща. Ако се сетя нещо ще ви споделя. 🙂✌️☀️🌙
    Карай, както и да е, ами да си говорим за нормални неща. Ако се сетя нещо ще ви споделя. 🙂✌️☀️🌙
    0 Комментарии 0 Поделились 106 Просмотры
  • И така, вече хората се съвзеха и вече е по-нормално всичко, и вече всички можем да сме приятели и да си пием заедно бирата на корем. 🙂✌️☀️🌙
    И така, вече хората се съвзеха и вече е по-нормално всичко, и вече всички можем да сме приятели и да си пием заедно бирата на корем. 🙂✌️☀️🌙
    0 Комментарии 0 Поделились 140 Просмотры
  • Вижте това клипче. И котките са Хора, само, че не подлежат на дресиране, защото те изпитват свободна любов към вас, а не вие да им налагате някакъв модел на любов. И точно така е хубаво да бъде и между Хората. Никой не тормози главата и сърцето на другия, и всеки по свой стил да обича другия. Никой човек не обича да бъде манипулиран, защото никой не е маймуна, но всеки прави другия на маймуна, защото това е злото в човека.
    https://www.youtube.com/watch?v=NrBgJCHgafo
    Вижте това клипче. И котките са Хора, само, че не подлежат на дресиране, защото те изпитват свободна любов към вас, а не вие да им налагате някакъв модел на любов. И точно така е хубаво да бъде и между Хората. Никой не тормози главата и сърцето на другия, и всеки по свой стил да обича другия. Никой човек не обича да бъде манипулиран, защото никой не е маймуна, но всеки прави другия на маймуна, защото това е злото в човека. https://www.youtube.com/watch?v=NrBgJCHgafo
    0 Комментарии 0 Поделились 92 Просмотры
  • Всичко ще е наред, защото нека има нежна и красива и ненасилствена Любов между Хората, точно, както котките обичат хората. Не да минете, като танк през главата на другия, защото така си мислите, че го обичате, а по-човечно. Не очаквайте в Любовта, защото да искате от другият да ви обича, както вие искате, това не е Любов, а пошлост, заради естествената поява на свинщина във вашия характер, заради разваленото и закоравяло сърце.
    Всичко ще е наред, защото нека има нежна и красива и ненасилствена Любов между Хората, точно, както котките обичат хората. Не да минете, като танк през главата на другия, защото така си мислите, че го обичате, а по-човечно. Не очаквайте в Любовта, защото да искате от другият да ви обича, както вие искате, това не е Любов, а пошлост, заради естествената поява на свинщина във вашия характер, заради разваленото и закоравяло сърце.
    0 Комментарии 0 Поделились 152 Просмотры
  • Манипулацията и вменяването на чувство за вина и казването, аз го правя за твое добро, не е Любов към другия, а себелюбие, което води към лошото за Живота и Вечността. Мълчете си, не бъдете свине, защото в това се превръща човека, заради Злото, а просто изслушвайте и чувствайте и връщайте адекватните ключове на Живота, защото това е Любов към другия.
    Манипулацията и вменяването на чувство за вина и казването, аз го правя за твое добро, не е Любов към другия, а себелюбие, което води към лошото за Живота и Вечността. Мълчете си, не бъдете свине, защото в това се превръща човека, заради Злото, а просто изслушвайте и чувствайте и връщайте адекватните ключове на Живота, защото това е Любов към другия.
    0 Комментарии 0 Поделились 128 Просмотры
  • Не манипулирайте любовта на другия към вас, защото това е ваше себелюбие, което ви води към Ада, а най-ядосващото е, че пращате и другия до вас в Ада. Многото говорене и хаос търкането помежду си и джуркането на емоциите взаимно е трагедия, която ни води към Ада, а повечето изслушване е благословия, която ни води към Рая.
    Не манипулирайте любовта на другия към вас, защото това е ваше себелюбие, което ви води към Ада, а най-ядосващото е, че пращате и другия до вас в Ада. Многото говорене и хаос търкането помежду си и джуркането на емоциите взаимно е трагедия, която ни води към Ада, а повечето изслушване е благословия, която ни води към Рая.
    0 Комментарии 0 Поделились 136 Просмотры
  • Знам какво означава свиня и звяр, защото съм ги срещал в Живота си. Това не са хора, само, че приличат на хора. Очите лъжат и външният вид лъже, а чувството и усещането не лъжат.
    Знам какво означава свиня и звяр, защото съм ги срещал в Живота си. Това не са хора, само, че приличат на хора. Очите лъжат и външният вид лъже, а чувството и усещането не лъжат.
    0 Комментарии 0 Поделились 168 Просмотры
  • От цивилизованата Любов не боли, а от свинската любов боли. 🙂✌️☀️🌙
    От цивилизованата Любов не боли, а от свинската любов боли. 🙂✌️☀️🌙
    0 Комментарии 0 Поделились 114 Просмотры