• Като се сетя за котка и се сещам за зряла и хубава и нормална любов, а като се сетя за куче се сещам за детска и инфантилна любов. 🙂✌️☀️🌙
    Като се сетя за котка и се сещам за зряла и хубава и нормална любов, а като се сетя за куче се сещам за детска и инфантилна любов. 🙂✌️☀️🌙
    0 Коментари 0 Споделяния 127 Прегледа
  • Ангелчето ми е като котка и ме обича правилно, и аз по дух съм, като котка и обичам правилно. 🙂✌️☀️🌙
    Ангелчето ми е като котка и ме обича правилно, и аз по дух съм, като котка и обичам правилно. 🙂✌️☀️🌙
    0 Коментари 0 Споделяния 205 Прегледа
  • Признатото Животно от Ангелите е Котката. Котката е Божественото Животно, защото се държи зряло, като Ангелите.
    Признатото Животно от Ангелите е Котката. Котката е Божественото Животно, защото се държи зряло, като Ангелите.
    0 Коментари 0 Споделяния 132 Прегледа
  • Ето вижте. Тя си го каза, че на върха са Грешниците с Извънземните Демончета в тези Хора, и ни отклоняват от нашето развитие, и заради това моето семейството ми е изгоряло ментално, заради безбожното усещане на дивия капитализъм. Целта е да се озлобят хората и да станат диви Животни на Хаоса, за да са безропотни роби на парите на тези Хора с Демони, които са на Върха
    https://www.youtube.com/watch?v=j4z4iCY2wmo
    Ето вижте. Тя си го каза, че на върха са Грешниците с Извънземните Демончета в тези Хора, и ни отклоняват от нашето развитие, и заради това моето семейството ми е изгоряло ментално, заради безбожното усещане на дивия капитализъм. Целта е да се озлобят хората и да станат диви Животни на Хаоса, за да са безропотни роби на парите на тези Хора с Демони, които са на Върха https://www.youtube.com/watch?v=j4z4iCY2wmo
    0 Коментари 0 Споделяния 174 Прегледа
  • След мен ще дойде Антихриста, но те са много в запада по принцип. После ще дойде доброто и после пак злото и после пак доброто и така докрая на света. Смятайте, щом Църквата е канонизирала Грешници без да иска, колко са Висши тези Хора с Демоните си, че да приличат на Светци. Защото всички сме Висши, защото Алфа Извънземните Същества са направили Омега Духовете ни такива.
    След мен ще дойде Антихриста, но те са много в запада по принцип. После ще дойде доброто и после пак злото и после пак доброто и така докрая на света. Смятайте, щом Църквата е канонизирала Грешници без да иска, колко са Висши тези Хора с Демоните си, че да приличат на Светци. Защото всички сме Висши, защото Алфа Извънземните Същества са направили Омега Духовете ни такива.
    0 Коментари 0 Споделяния 132 Прегледа
  • Вижте колко интересни и хубави видеа. Това са Хора на Бога, и аз съм много щастлив, че има такива Хора в България, защото просветлението си е просветление.
    https://www.youtube.com/watch?v=4ecN4BjAqAY
    Вижте колко интересни и хубави видеа. Това са Хора на Бога, и аз съм много щастлив, че има такива Хора в България, защото просветлението си е просветление. https://www.youtube.com/watch?v=4ecN4BjAqAY
    0 Коментари 0 Споделяния 212 Прегледа
  • Страшно е по принцип, защото съществува всичко, и така, какво да правиш, ами нека се обичаме и да слушаме Хората на Бога, за да се спасим от Лошотията на Антихриста. Защото Христа е безкористност, а Антихриста е користност, и какво харесва човешката естетика, като усещане. Естествено, че безкористното. Христа иска да ви освободи от оковите на страданието, а Антихриста иска да ви пороби и да ви взима парите.
    Страшно е по принцип, защото съществува всичко, и така, какво да правиш, ами нека се обичаме и да слушаме Хората на Бога, за да се спасим от Лошотията на Антихриста. Защото Христа е безкористност, а Антихриста е користност, и какво харесва човешката естетика, като усещане. Естествено, че безкористното. Христа иска да ви освободи от оковите на страданието, а Антихриста иска да ви пороби и да ви взима парите.
    0 Коментари 0 Споделяния 114 Прегледа
  • Аз знам, че Светия Дух понякога се държи, като Боклуче, ама нищо, ще и мине, като на малко кученце. 🙂✌️☀️🌙
    Аз знам, че Светия Дух понякога се държи, като Боклуче, ама нищо, ще и мине, като на малко кученце. 🙂✌️☀️🌙
    0 Коментари 0 Споделяния 112 Прегледа
  • Не се разваляйте, като Хора. Вижте мене, аз не се развалих, а устоях на времето. Не предадох своето чувство на безкористност и чисто сърце, колкото и трудно да беше в Живота ми. Успях да се запазя, като Прочувствена Жена до ядрото си и като Трезвен Мъж за деянията си.
    Не се разваляйте, като Хора. Вижте мене, аз не се развалих, а устоях на времето. Не предадох своето чувство на безкористност и чисто сърце, колкото и трудно да беше в Живота ми. Успях да се запазя, като Прочувствена Жена до ядрото си и като Трезвен Мъж за деянията си.
    0 Коментари 0 Споделяния 104 Прегледа
  • Аз няма как да докажа, че съм с Ангел или с Демон. Никой не знае освен Аз, какво се крие в мен. Ама, както каза жената от Истина БГ в едно от клипчетата, които споделих, мислете и разсъждавайте и преценявайте, а не на сляпа Вяра, а само с ваши лични истинни убеждения.
    Аз няма как да докажа, че съм с Ангел или с Демон. Никой не знае освен Аз, какво се крие в мен. Ама, както каза жената от Истина БГ в едно от клипчетата, които споделих, мислете и разсъждавайте и преценявайте, а не на сляпа Вяра, а само с ваши лични истинни убеждения.
    0 Коментари 0 Споделяния 99 Прегледа