• Сега, ако мама се беше саможертвала с никаква фаталност за никой, а беше просто нейно изпитание, да ми отстъпи временно нейния апартамент, като си плащам каквото имам, който апартамент е под наем, защото, ако се беше саможертвала, сега нямаше да има рак и въобще нямаше да се стигне до тук. И ме е яд, че се стигна до тук. И виждате ли, че понякога без саможертви, амплитудата за нормалност на Живота не може да стои права. Понякога трябва да дадем положителни(борби за правда) напъни, за да е нормален Живота, а понякога трябва да дадем отрицателни(саможертви) напъни, за да е нормален Живота. Всичко това съм го научил и практикувал в Живота благодарение на чувстването(бибитките пред изпитите на Живота), и моят Живот е максимално прав, и аз съм осъзнал, че няма нужда да правя продължаване на Кармичната Трагедията на лошо даване към лошо получаване, и знам, че понякога трябва да се утвърждавам, като чисто сияние на съзнание, а понякога трябва да се саможертвам(обърни и другата буза). И това е проява на Божественост, като Мъжественост.
    Сега, ако мама се беше саможертвала с никаква фаталност за никой, а беше просто нейно изпитание, да ми отстъпи временно нейния апартамент, като си плащам каквото имам, който апартамент е под наем, защото, ако се беше саможертвала, сега нямаше да има рак и въобще нямаше да се стигне до тук. И ме е яд, че се стигна до тук. И виждате ли, че понякога без саможертви, амплитудата за нормалност на Живота не може да стои права. Понякога трябва да дадем положителни(борби за правда) напъни, за да е нормален Живота, а понякога трябва да дадем отрицателни(саможертви) напъни, за да е нормален Живота. Всичко това съм го научил и практикувал в Живота благодарение на чувстването(бибитките пред изпитите на Живота), и моят Живот е максимално прав, и аз съм осъзнал, че няма нужда да правя продължаване на Кармичната Трагедията на лошо даване към лошо получаване, и знам, че понякога трябва да се утвърждавам, като чисто сияние на съзнание, а понякога трябва да се саможертвам(обърни и другата буза). И това е проява на Божественост, като Мъжественост.
    0 Коментари 0 Споделяния 129 Прегледа
  • [1] Не го казвам за лошо, ами просто всички някак си с Божествената частица в нас да си правим Живота по-благоприятен. Аз споделям това, защото ме е яд на немощта на Човека, да се саможертва и да не бъде толкова плиткогледащ егоист. [2] Не го казвам за лошо, ами просто всички някак си с Божествената частица в нас да си правим Живота по-благоприятен.
    [1] Не го казвам за лошо, ами просто всички някак си с Божествената частица в нас да си правим Живота по-благоприятен. Аз споделям това, защото ме е яд на немощта на Човека, да се саможертва и да не бъде толкова плиткогледащ егоист. [2] Не го казвам за лошо, ами просто всички някак си с Божествената частица в нас да си правим Живота по-благоприятен.
    0 Коментари 0 Споделяния 136 Прегледа
  • Никой не знае, че му идва Изпитание за Сърцето в своя Живот, и пльос в калта, защото няма първоначалните знания от чувстването за нещата си в Живота си. Всички са екстроверти и всеки ламти през главата на всеки и така в калта на кочинката. По-нежно, по-деликатно, по-усезаемо, по-човечно, защото Светия Дух няма да ви каже директно, ей сега си пред изпитание, а вие трябва да го почувствате някак си, щом сме Хора. Не знам и аз, но пледирам за спокойствие за междучовешката система и да бъдем по-блажени, защото от повечето саможертви не се умира и в повечето случаи няма нужда да бягаме от страха, а по-скоро да научим уроците от страха. Трудно не трудно, това е Живота, трудности и морални устои и така, какво да направя, че Животът е такъв.
    Никой не знае, че му идва Изпитание за Сърцето в своя Живот, и пльос в калта, защото няма първоначалните знания от чувстването за нещата си в Живота си. Всички са екстроверти и всеки ламти през главата на всеки и така в калта на кочинката. По-нежно, по-деликатно, по-усезаемо, по-човечно, защото Светия Дух няма да ви каже директно, ей сега си пред изпитание, а вие трябва да го почувствате някак си, щом сме Хора. Не знам и аз, но пледирам за спокойствие за междучовешката система и да бъдем по-блажени, защото от повечето саможертви не се умира и в повечето случаи няма нужда да бягаме от страха, а по-скоро да научим уроците от страха. Трудно не трудно, това е Живота, трудности и морални устои и така, какво да направя, че Животът е такъв.
    0 Коментари 0 Споделяния 133 Прегледа
  • И аз съм се страхувал от нравите и волите на Хората, които не са с Бога, защото знам, че са зараснали без Бога и кой знае с какви емоционални кривини са зараснали в характера към причиняване на свои криви и болезнени реалности към мен в контакт, но страх не страх, аз после съм го надградил това, като трупане на своя прочувствена сила, заради екстракта от житейството на този страх. Това е, защото съдбата избра за мен, аз да се науча на Мъжество, и така, какво да правиш.
    И аз съм се страхувал от нравите и волите на Хората, които не са с Бога, защото знам, че са зараснали без Бога и кой знае с какви емоционални кривини са зараснали в характера към причиняване на свои криви и болезнени реалности към мен в контакт, но страх не страх, аз после съм го надградил това, като трупане на своя прочувствена сила, заради екстракта от житейството на този страх. Това е, защото съдбата избра за мен, аз да се науча на Мъжество, и така, какво да правиш.
    0 Коментари 0 Споделяния 116 Прегледа
  • Такива са хората със своите човешки воли, аууууууу страхотия от мухленско своенравие и своеволие. И после никой не може да мине успешно изпитанието със забранения плод, защото Човекът се превръща в егоист, като е свикнал вече да слугува на своята само земна воля. Аз слугувах цял Живот не на моята воля, а на Божията воля, и Ангелите в Отвъдното ме признаха за Велик.
    Такива са хората със своите човешки воли, аууууууу страхотия от мухленско своенравие и своеволие. И после никой не може да мине успешно изпитанието със забранения плод, защото Човекът се превръща в егоист, като е свикнал вече да слугува на своята само земна воля. Аз слугувах цял Живот не на моята воля, а на Божията воля, и Ангелите в Отвъдното ме признаха за Велик.
    0 Коментари 0 Споделяния 149 Прегледа
  • Бъдете Войници на Бога, а не свои си на себе си разпуснати фусти и кифли и бабаити в своята немощна Воля. Трудно не трудно, но си заслужава, защото това е спасението за вечно усещане на блаженство за разума ни след, като умрем.
    Бъдете Войници на Бога, а не свои си на себе си разпуснати фусти и кифли и бабаити в своята немощна Воля. Трудно не трудно, но си заслужава, защото това е спасението за вечно усещане на блаженство за разума ни след, като умрем.
    0 Коментари 0 Споделяния 137 Прегледа
  • Не съм предизвиквал съдбата със свои желания на моя воля към просене на виновност, а всичко е идвало и ми е давано без аз да ламтя със своя воля, като благинки и тежки ситуации и дилеми, които аз да преживея и да натрупам, като житейски опит. Както казах по-рано, Християнинът е гълъб, а не свиня.
    Не съм предизвиквал съдбата със свои желания на моя воля към просене на виновност, а всичко е идвало и ми е давано без аз да ламтя със своя воля, като благинки и тежки ситуации и дилеми, които аз да преживея и да натрупам, като житейски опит. Както казах по-рано, Християнинът е гълъб, а не свиня.
    0 Коментари 0 Споделяния 143 Прегледа
  • В този Период Светия Дух изпитваше всички ни, като семейство. Те със своите си човешки воли, като страшни хаос реакции, и аз със своята си божествена воля, на кротост към анализ и екстракция от житейство и битие, но не е лесно, когато няма всеобща рамка на Божественост, като живот и съществуване, защото Болки към Ада, и така, какво да правиш.
    В този Период Светия Дух изпитваше всички ни, като семейство. Те със своите си човешки воли, като страшни хаос реакции, и аз със своята си божествена воля, на кротост към анализ и екстракция от житейство и битие, но не е лесно, когато няма всеобща рамка на Божественост, като живот и съществуване, защото Болки към Ада, и така, какво да правиш.
    0 Коментари 0 Споделяния 110 Прегледа
  • Не аз причинявах шумотевицата и скандалите и хаоса и страданието, а човешката воля го направи. Шумотевиците тровят и убиват Човека, докато живее, а какво казва Стоицизмът, да бъдем силни спрямо реакциите си, защото силата е в нас, а не в очакване към другия, че ние да сме добре, защото по дяволово му сме приели чуждата воля за наше щастие. С думи просветлявай, а не с диви реакции, защото лошо - лош плод, и доброта - добър плод, но немощ човешка, и заради това казвам пазете се от хората, защото човешката воля е страшна страхотия към увреждане.
    Не аз причинявах шумотевицата и скандалите и хаоса и страданието, а човешката воля го направи. Шумотевиците тровят и убиват Човека, докато живее, а какво казва Стоицизмът, да бъдем силни спрямо реакциите си, защото силата е в нас, а не в очакване към другия, че ние да сме добре, защото по дяволово му сме приели чуждата воля за наше щастие. С думи просветлявай, а не с диви реакции, защото лошо - лош плод, и доброта - добър плод, но немощ човешка, и заради това казвам пазете се от хората, защото човешката воля е страшна страхотия към увреждане.
    0 Коментари 0 Споделяния 110 Прегледа
  • Защо будно осъзнатите хора са модерни монаси и монахини в града. Защо нямат Деца, но които будно съзнателни хора много повече разбират от Деца, отколкото тези Хора, които имат Деца. Божествеността в човека се развива чрез Святостта в Живеене и Святите и Тихи Дни и Нощи на Живота, а не чрез лудниците и низостите между хората. С лудница и шумотевици и низост няма как да се научиш на Живота, а с Покой към Осъзнаване се научаваш на Живота.
    Защо будно осъзнатите хора са модерни монаси и монахини в града. Защо нямат Деца, но които будно съзнателни хора много повече разбират от Деца, отколкото тези Хора, които имат Деца. Божествеността в човека се развива чрез Святостта в Живеене и Святите и Тихи Дни и Нощи на Живота, а не чрез лудниците и низостите между хората. С лудница и шумотевици и низост няма как да се научиш на Живота, а с Покой към Осъзнаване се научаваш на Живота.
    0 Коментари 0 Споделяния 133 Прегледа
Спонсорирано