• Имам всякакви картинки в колекцията, и така, какво да правиш. Както казва един Китайски Филм в youtube, успокоението на Жената(човека) е цяла Наука, но там, където има Бог, няма зор и болка, а всичко, като работа е леко и меко и безболезнено.
    Имам всякакви картинки в колекцията, и така, какво да правиш. Както казва един Китайски Филм в youtube, успокоението на Жената(човека) е цяла Наука, но там, където има Бог, няма зор и болка, а всичко, като работа е леко и меко и безболезнено.
    0 Коментари 0 Споделяния 60 Прегледа
  • Няма да се ядосвате за глупости, защото аз съм Цар Служител, а не Цар Надменник и Високомерник. Няма болка, а има ключове(лекарство) в Живота, колкото и Дебил и Гей да съм в зоната на лошото момче. 🙂✌️☀️🌙
    Няма да се ядосвате за глупости, защото аз съм Цар Служител, а не Цар Надменник и Високомерник. Няма болка, а има ключове(лекарство) в Живота, колкото и Дебил и Гей да съм в зоната на лошото момче. 🙂✌️☀️🌙
    0 Коментари 0 Споделяния 55 Прегледа
  • Всеки Човек по принцип има една лява развалена страна, която Хората постоянно си я възпаляват и така си страдат Хората. Успокоявайте тази развала в Човека, а не я увеличавайте. Бъдете съществени и разумни и адекватни и големи за своя Живот, а не да се удавите в развалата от нещата в Живота.
    Всеки Човек по принцип има една лява развалена страна, която Хората постоянно си я възпаляват и така си страдат Хората. Успокоявайте тази развала в Човека, а не я увеличавайте. Бъдете съществени и разумни и адекватни и големи за своя Живот, а не да се удавите в развалата от нещата в Живота.
    0 Коментари 0 Споделяния 58 Прегледа
  • Аз знам, че Животът някак си се е сгъстил и менталните човешки полета са по-близо един до друг, и така вероятността за търкане и мъркане е по-голяма, и така е по-голяма вероятността да се развалят Хората. То и аз съм развален от системата, която е по-голяма от мен, но аз със разум и съзнателност съм направил така, че да се разваля, като Кисело Мляко или Вино, а не като нещо, което не се консумира, като да не казвам, ама лайно. 🙂✌️☀️🌙
    Аз знам, че Животът някак си се е сгъстил и менталните човешки полета са по-близо един до друг, и така вероятността за търкане и мъркане е по-голяма, и така е по-голяма вероятността да се развалят Хората. То и аз съм развален от системата, която е по-голяма от мен, но аз със разум и съзнателност съм направил така, че да се разваля, като Кисело Мляко или Вино, а не като нещо, което не се консумира, като да не казвам, ама лайно. 🙂✌️☀️🌙
    0 Коментари 0 Споделяния 60 Прегледа
  • Точно това е, че аз ако тръгна да се правя на лошо момче не ми върви, защото не съм го развил, и се получава, че все едно съм Дебил или Аутист, когато се правя на лошо момче. Сигурно трябва да ми е някакъв вид комплекс, ама на мен не ми дреме, защото си имам разумност и го карам по-лежерно.
    Точно това е, че аз ако тръгна да се правя на лошо момче не ми върви, защото не съм го развил, и се получава, че все едно съм Дебил или Аутист, когато се правя на лошо момче. Сигурно трябва да ми е някакъв вид комплекс, ама на мен не ми дреме, защото си имам разумност и го карам по-лежерно.
    0 Коментари 0 Споделяния 57 Прегледа
  • Не ми се получава да бъда лошо момче, защото така се оформих и развих. Съдба е това, и какво да правиш.
    Не ми се получава да бъда лошо момче, защото така се оформих и развих. Съдба е това, и какво да правиш.
    0 Коментари 0 Споделяния 57 Прегледа
  • 🥖 **Качественото тесто започва с правилната машина!**

    В пекарните и фурните професионалната тестобъркачка е основата на всяко добро тесто. Тя гарантира равномерно смесване, стабилна текстура и висока производителност – ключови фактори за успешен бизнес.

    Разберете как правилният избор на оборудване може да подобри качеството на вашите изделия 👇
    🔗 https://domgradina.com/profesionalni-testobarkachki-za-pekarni-i-furni-izborat-kojto-opredelya-kachestvoto.html

    Инвестирайте в техника, която работи за вас.

    #пекарна #тестобъркачка #хлебопроизводство #професионалнооборудване
    🥖 **Качественото тесто започва с правилната машина!** В пекарните и фурните професионалната тестобъркачка е основата на всяко добро тесто. Тя гарантира равномерно смесване, стабилна текстура и висока производителност – ключови фактори за успешен бизнес. Разберете как правилният избор на оборудване може да подобри качеството на вашите изделия 👇 🔗 https://domgradina.com/profesionalni-testobarkachki-za-pekarni-i-furni-izborat-kojto-opredelya-kachestvoto.html Инвестирайте в техника, която работи за вас. #пекарна #тестобъркачка #хлебопроизводство #професионалнооборудване
    DOMGRADINA.COM
    Професионални тестобъркачки за пекарни и фурни: Изборът, който определя качеството - Дом и градина
    В областта на професионалното хлебопекарство и сладкарство тестобъркачката е сърцето на всяка кухня. Независимо дали сте собственик на малка пекарна, артистична фурна или голям хлебозавод, изборът на правилната машина за месене може да повлияе драматично върху качеството на изделията ви, производителността и дори рентабилността на бизнеса. Но как да изберете най-добрата тестобъркачка за вашите нужди? Какви […]
    0 Коментари 0 Споделяния 4К Прегледа
  • Не мога да се извърна от това, което съм избрал на кръста, когато Богът и Дяволът ме разпънаха, и беше голяма болка. Натрупал съм болки, ама ми дреме, защото имам разум и го карам по-лежерно. 🙂✌️☀️🌙
    Не мога да се извърна от това, което съм избрал на кръста, когато Богът и Дяволът ме разпънаха, и беше голяма болка. Натрупал съм болки, ама ми дреме, защото имам разум и го карам по-лежерно. 🙂✌️☀️🌙
    0 Коментари 0 Споделяния 123 Прегледа
  • Аз да спася Хората от мизерията, а те искат да ме трепят, заради мизерията в тях. Ей диваци, ама какво да правиш, като Човекът е немощен. Проявявам разбиране. 🙂✌️☀️🌙 Вижте България като Символика колко е Хубава.
    Аз да спася Хората от мизерията, а те искат да ме трепят, заради мизерията в тях. Ей диваци, ама какво да правиш, като Човекът е немощен. Проявявам разбиране. 🙂✌️☀️🌙 Вижте България като Символика колко е Хубава.
    0 Коментари 0 Споделяния 136 Прегледа
  • Те болките те правят Лъв, България много болки е видяла, и си е станала Лъв. И аз много болки съм видял от неправомерности(неправилности) в Живота, и аз заприличах на Лъв.
    Те болките те правят Лъв, България много болки е видяла, и си е станала Лъв. И аз много болки съм видял от неправомерности(неправилности) в Живота, и аз заприличах на Лъв.
    0 Коментари 0 Споделяния 155 Прегледа