• Готово, платих тока, и сега ще си кротувам, като Лъв в саваната под дървото.
    Готово, платих тока, и сега ще си кротувам, като Лъв в саваната под дървото.
    0 Коментари 0 Споделяния 157 Прегледа
  • Има Жени певици и писатели, които съм ги вдъхновил за Светъл Семеен Живот и всякакъв Живот, и пеят и пишат със своето вдъхновение, което са прочели тука в Социалните Мрежи от мен. Милите Жени, нека всички бъдат щастливи и каквото каже Светия Дух, какво да правиш.
    Има Жени певици и писатели, които съм ги вдъхновил за Светъл Семеен Живот и всякакъв Живот, и пеят и пишат със своето вдъхновение, което са прочели тука в Социалните Мрежи от мен. Милите Жени, нека всички бъдат щастливи и каквото каже Светия Дух, какво да правиш.
    0 Коментари 0 Споделяния 328 Прегледа
  • Наздраве за Жените, които правят Уют в Живота, защото всички Хора са милички, ами просто Практическият Живот ги е огрубил от всякакви неправомерности към тях самите, и заради това е така.
    Наздраве за Жените, които правят Уют в Живота, защото всички Хора са милички, ами просто Практическият Живот ги е огрубил от всякакви неправомерности към тях самите, и заради това е така.
    0 Коментари 0 Споделяния 138 Прегледа
  • Тази сутрин повръщах, защото нещо ми беше дискомфортно в гърлото и в организма въобще. Ама ми дреме, и сега съм първа пушка. 🙂✌️☀️🌙
    Тази сутрин повръщах, защото нещо ми беше дискомфортно в гърлото и в организма въобще. Ама ми дреме, и сега съм първа пушка. 🙂✌️☀️🌙
    0 Коментари 0 Споделяния 154 Прегледа
  • Вижте какво ме направи Практическият Живот, който е съчетан от Живот и Смърт. Вече съм Грозниче и няма коя жена да ме хареса, ама все някоя заблудена може да се появи, защото заблудени Хора има много.
    Вижте какво ме направи Практическият Живот, който е съчетан от Живот и Смърт. Вече съм Грозниче и няма коя жена да ме хареса, ама все някоя заблудена може да се появи, защото заблудени Хора има много.
    0 Коментари 0 Споделяния 144 Прегледа
  • Аз се напих с биричка и ми е екстра. Дреме ми, защото тоя Живот тъй ще е. 🙂✌️☀️🌙
    Аз се напих с биричка и ми е екстра. Дреме ми, защото тоя Живот тъй ще е. 🙂✌️☀️🌙
    0 Коментари 0 Споделяния 153 Прегледа
  • Ето това е. Пълна хармония между Аз(индивида) и Отвъдното(астрала) и Земната Природа(женската природа) и Космоса(мъжката природа) и Хората(другите индивидууми). Това е постижението и това е удовлетворението.
    Ето това е. Пълна хармония между Аз(индивида) и Отвъдното(астрала) и Земната Природа(женската природа) и Космоса(мъжката природа) и Хората(другите индивидууми). Това е постижението и това е удовлетворението.
    0 Коментари 0 Споделяния 133 Прегледа
  • Нямам вече Биткоини в Бинанс портфейла, защото помогнах на Жената Американски Войник в Сирия с нейните премеждия, и така, защото Войниците трябва да си помагат. Не ме е страх от бедността в Живота, а страх ме е от бедността в Душата и Сърцето. 🙂✌️☀️🌙
    Нямам вече Биткоини в Бинанс портфейла, защото помогнах на Жената Американски Войник в Сирия с нейните премеждия, и така, защото Войниците трябва да си помагат. Не ме е страх от бедността в Живота, а страх ме е от бедността в Душата и Сърцето. 🙂✌️☀️🌙
    0 Коментари 0 Споделяния 170 Прегледа
  • Защото, като е бедно Сърцето виждате ли колко неправомерности Хората правят за своите Хора. Господи опитоми тези Диви Сърца, защото Живот ли е да го наречеш. 🙂✌️☀️🌙
    Защото, като е бедно Сърцето виждате ли колко неправомерности Хората правят за своите Хора. Господи опитоми тези Диви Сърца, защото Живот ли е да го наречеш. 🙂✌️☀️🌙
    0 Коментари 0 Споделяния 135 Прегледа
  • А тази Американска Жена Войник в командировка в Сирия вика, дай да бъдем заедно, а аз имам много пари, ама аз отказах, защото съм дебил и си чакам Ангелското в себе си. 🙂✌️☀️🌙
    А тази Американска Жена Войник в командировка в Сирия вика, дай да бъдем заедно, а аз имам много пари, ама аз отказах, защото съм дебил и си чакам Ангелското в себе си. 🙂✌️☀️🌙
    0 Коментари 0 Споделяния 147 Прегледа