• Виждате ли, помогнах на Американската Жена Войник и тя се влюби в мен, ама аз предпочитам да съм дебил, защото си чакам Божиите Отцуви Обещания.
    Виждате ли, помогнах на Американската Жена Войник и тя се влюби в мен, ама аз предпочитам да съм дебил, защото си чакам Божиите Отцуви Обещания.
    0 Коментари 0 Споделяния 153 Прегледа
  • Мале мале, колко Женски Сърца съм разбил, заради това, че съм Дебил, ама какво да правиш, като аз съм неотклонен(праволинеен), точно, като Ангелите в Отвъдното.
    Мале мале, колко Женски Сърца съм разбил, заради това, че съм Дебил, ама какво да правиш, като аз съм неотклонен(праволинеен), точно, като Ангелите в Отвъдното.
    0 Коментари 0 Споделяния 152 Прегледа
  • Понякога конят има нужда да бъде с капаци на очите, защото пътят е системата, и ако не вървим към възвишеното, то какво ни остава да консумираме.
    Понякога конят има нужда да бъде с капаци на очите, защото пътят е системата, и ако не вървим към възвишеното, то какво ни остава да консумираме.
    0 Коментари 0 Споделяния 137 Прегледа
  • Аз от дете съм неотклонен, защото от предишни Животи си знам учението на Ангелите, и заради това се boost-нах(начално усилие) към своето спасение в този Живот.
    Аз от дете съм неотклонен, защото от предишни Животи си знам учението на Ангелите, и заради това се boost-нах(начално усилие) към своето спасение в този Живот.
    0 Коментари 0 Споделяния 137 Прегледа
  • Аз не искам да съм на мястото на друг човек, защото не знам дали съм правилната инсталация(личност) за дадения път на този друг Човек, и знам ли къде ще умра по средата. Както казва Диригентът Йордан Камджалов. 🙂✌️☀️🌙
    Аз не искам да съм на мястото на друг човек, защото не знам дали съм правилната инсталация(личност) за дадения път на този друг Човек, и знам ли къде ще умра по средата. Както казва Диригентът Йордан Камджалов. 🙂✌️☀️🌙
    0 Коментари 0 Споделяния 167 Прегледа
  • Аз съм преживял много мизерия и страдания, но съм правилната инсталация(личност) за тези неща, и не искам друг път освен своя път, който ми е възможен да го изтърпя.
    Аз съм преживял много мизерия и страдания, но съм правилната инсталация(личност) за тези неща, и не искам друг път освен своя път, който ми е възможен да го изтърпя.
    0 Коментари 0 Споделяния 143 Прегледа
  • Как хубаво си се напих с бира и ми е добре, защото денят се оформи, като златен ден, и ми дреме за имиджа, защото аз си карам направо без редакции, и всичко е точно. 🙂✌️☀️🌙
    Как хубаво си се напих с бира и ми е добре, защото денят се оформи, като златен ден, и ми дреме за имиджа, защото аз си карам направо без редакции, и всичко е точно. 🙂✌️☀️🌙
    0 Коментари 0 Споделяния 141 Прегледа
  • Горките Хора колко се измъчват с този имидж, а то всичко е отвътре, за да не се налага да ти пука за имиджа. Мир и Любов и Мъдрост нека има между Хората, защото е ужасно пропиляването на Живота, когато страдат Хората.
    Горките Хора колко се измъчват с този имидж, а то всичко е отвътре, за да не се налага да ти пука за имиджа. Мир и Любов и Мъдрост нека има между Хората, защото е ужасно пропиляването на Живота, когато страдат Хората.
    0 Коментари 0 Споделяния 158 Прегледа
  • Напивам се, пак съм благоприятен, ненапивам се, пак съм благоприятен. Какъв имидж, какви пет лева(евро). Аз ви обичам и нямам слоеве на срамности и тайни поддръжки за себе си пред Хората.
    Напивам се, пак съм благоприятен, ненапивам се, пак съм благоприятен. Какъв имидж, какви пет лева(евро). Аз ви обичам и нямам слоеве на срамности и тайни поддръжки за себе си пред Хората.
    0 Коментари 0 Споделяния 135 Прегледа
  • Знайте, че има системни страдания и излишни страдания. Не винаги разбираме кое кое е, но с Божията Благодат ще се оправим. 🙂✌️☀️🌙
    Знайте, че има системни страдания и излишни страдания. Не винаги разбираме кое кое е, но с Божията Благодат ще се оправим. 🙂✌️☀️🌙
    0 Коментари 0 Споделяния 130 Прегледа
Спонсорирано