• Какво да правиш. По принцип съм забелязал, че Жената е нужна за един дом, че тя поне прави уюта, ама аз съм добиче и ми е все тая. Карам я някак си лежерно.
    Какво да правиш. По принцип съм забелязал, че Жената е нужна за един дом, че тя поне прави уюта, ама аз съм добиче и ми е все тая. Карам я някак си лежерно.
    0 Комментарии 0 Поделились 113 Просмотры
  • Живот от всякакви мисли да искаш. Поне ми е интересно и не скучая сам със себе си. 🙂✌️☀️🌙
    Живот от всякакви мисли да искаш. Поне ми е интересно и не скучая сам със себе си. 🙂✌️☀️🌙
    0 Комментарии 0 Поделились 118 Просмотры
  • Аз си знам тишината и самотата и друго не искам. Не мога да се наситя на тези неща, защото ми е интересен Живота, и друго не ми трябва. Ако ламтиш за много работи не се знае къде ще те заболи. Да бъдем разумни Хора.
    Аз си знам тишината и самотата и друго не искам. Не мога да се наситя на тези неща, защото ми е интересен Живота, и друго не ми трябва. Ако ламтиш за много работи не се знае къде ще те заболи. Да бъдем разумни Хора.
    0 Комментарии 0 Поделились 151 Просмотры
  • Аз си знам войнишкият Живот и друго не искам за себе си, защото така ми е лекичко и хубавичко, а пък тая моята глава мира няма, че и от хора да нямам мира. Обслужвам Хората, каквото е нужно и си отивам на тишина и самота, и да си правя интересен Живота. 🙂✌️☀️🌙
    Аз си знам войнишкият Живот и друго не искам за себе си, защото така ми е лекичко и хубавичко, а пък тая моята глава мира няма, че и от хора да нямам мира. Обслужвам Хората, каквото е нужно и си отивам на тишина и самота, и да си правя интересен Живота. 🙂✌️☀️🌙
    0 Комментарии 0 Поделились 117 Просмотры
  • Ще се занимавам аз със сложнотии със себе си и Хората, защото аз да не съм камикадзе. Аз разплитам Съдбите на Хората, за да е по-хубав Живота на Хората с Хората, а не заплитам, че да е тегав Живота на Хората с Хората. Simple is Beautiful и нека бъдем Troubleshooter-и, а не Troublemaker-и.
    Ще се занимавам аз със сложнотии със себе си и Хората, защото аз да не съм камикадзе. Аз разплитам Съдбите на Хората, за да е по-хубав Живота на Хората с Хората, а не заплитам, че да е тегав Живота на Хората с Хората. Simple is Beautiful и нека бъдем Troubleshooter-и, а не Troublemaker-и.
    0 Комментарии 0 Поделились 116 Просмотры
  • Войникът, ако е ранен от нещата в Живота, как ще се бори на бойното поле. Колкото по-малко травми за Хората, толкова по-добре. Мислете, като Войници, семпло и чисто и просто и правологично. Нека бъдем Божии Дечица, но с емоционалната си зрялост.
    Войникът, ако е ранен от нещата в Живота, как ще се бори на бойното поле. Колкото по-малко травми за Хората, толкова по-добре. Мислете, като Войници, семпло и чисто и просто и правологично. Нека бъдем Божии Дечица, но с емоционалната си зрялост.
    0 Комментарии 0 Поделились 135 Просмотры
  • Споко Хора, аз съм с вас, за да ви направя Живота по-хубав, като ви изправя и започнете да виждате, а не да страдате, като кучета от щуротиите в Живота. Това и аз не го обичам, страданието към развалата, но слава на Бога, че го има, за да има Надежда.
    Споко Хора, аз съм с вас, за да ви направя Живота по-хубав, като ви изправя и започнете да виждате, а не да страдате, като кучета от щуротиите в Живота. Това и аз не го обичам, страданието към развалата, но слава на Бога, че го има, за да има Надежда.
    0 Комментарии 0 Поделились 86 Просмотры
  • Не е приятно да гледаш как се узурпирват сърцата на Хората, заради някакви излишности и всякакви тежести за Живота на Хората до развала на Характера от изтрещяване към грубости и немилости към генериране и възпроизвеждане на Хора Дяволи. Просто е нужно повече спокойствие и човещина между Хората.
    Не е приятно да гледаш как се узурпирват сърцата на Хората, заради някакви излишности и всякакви тежести за Живота на Хората до развала на Характера от изтрещяване към грубости и немилости към генериране и възпроизвеждане на Хора Дяволи. Просто е нужно повече спокойствие и човещина между Хората.
    0 Комментарии 0 Поделились 122 Просмотры
  • И днеска ми е хубаво. Сигурно е заради Ангелите, които излъчват тази разкошна енергия в мен и около мен.
    И днеска ми е хубаво. Сигурно е заради Ангелите, които излъчват тази разкошна енергия в мен и около мен.
    0 Комментарии 0 Поделились 80 Просмотры
  • Бъдете добри Хора, защото това си заслужава, като консумация. Няма да се колиме я, заради някакви грешки и нелепици в Живота. 🙂✌️☀️🌙
    Бъдете добри Хора, защото това си заслужава, като консумация. Няма да се колиме я, заради някакви грешки и нелепици в Живота. 🙂✌️☀️🌙
    0 Комментарии 0 Поделились 73 Просмотры