• Бръм бръм бръм. Бръмча си и май ще пия още едно кафе, че няма какво да правя.
    Бръм бръм бръм. Бръмча си и май ще пия още едно кафе, че няма какво да правя.
    0 Комментарии 0 Поделились 163 Просмотры
  • Няма нужда от революции, а от разум. Така и така сме в това положение, ами в плюс е да проявим лоялност и характер на морални устои, а пък Разумният Изток много по-лесно ще разбере нашето положение, отколкото Запада, така, че държим фронта на лоялността, и големите да се разберат, а пък ние малките винаги ще се адаптираме, когато и да е било. Няма грижи. 🙂✌️☀️🌙
    Няма нужда от революции, а от разум. Така и така сме в това положение, ами в плюс е да проявим лоялност и характер на морални устои, а пък Разумният Изток много по-лесно ще разбере нашето положение, отколкото Запада, така, че държим фронта на лоялността, и големите да се разберат, а пък ние малките винаги ще се адаптираме, когато и да е било. Няма грижи. 🙂✌️☀️🌙
    0 Комментарии 0 Поделились 137 Просмотры
  • Добре го разтегнах локума, и Разумът надделя. 🙂✌️☀️🌙
    Добре го разтегнах локума, и Разумът надделя. 🙂✌️☀️🌙
    0 Комментарии 0 Поделились 164 Просмотры
  • Винаги така правя, за да улесня нещата при всякакви избори в Живота. Разкачих съдовете от напрежението, и поотделно ги гледам нещата и после пак ги закачам съдовете, и докато не ми харесат линиите, защото трябва да са прави линиите в образа, а не криви, защото аз не искам да съм емоционална пияница, а трезвеник.
    Винаги така правя, за да улесня нещата при всякакви избори в Живота. Разкачих съдовете от напрежението, и поотделно ги гледам нещата и после пак ги закачам съдовете, и докато не ми харесат линиите, защото трябва да са прави линиите в образа, а не криви, защото аз не искам да съм емоционална пияница, а трезвеник.
    0 Комментарии 0 Поделились 179 Просмотры
  • Няма грижи Хора, защото, докато има Светци на Земята, ще е по-добре, колкото и да е трудно в Живота. Няма да се притеснявате за нищо, а оставете мръсната работа на Светците. 🙂✌️☀️🌙
    Няма грижи Хора, защото, докато има Светци на Земята, ще е по-добре, колкото и да е трудно в Живота. Няма да се притеснявате за нищо, а оставете мръсната работа на Светците. 🙂✌️☀️🌙
    0 Комментарии 0 Поделились 157 Просмотры
  • За какво да си говорим, че и аз се напрегнах от тази политика, защото не е приятна тема, ама зависим от нея, че нали, ужаси и войни и катастрофи. И на мен ми е трудно, като на вас, ама поне съм с Ангели, и просто те ми дариха мисъл и разум и успявам някак си в Живота, въпреки, че е трудно в Живота. 🙂✌️☀️🌙
    За какво да си говорим, че и аз се напрегнах от тази политика, защото не е приятна тема, ама зависим от нея, че нали, ужаси и войни и катастрофи. И на мен ми е трудно, като на вас, ама поне съм с Ангели, и просто те ми дариха мисъл и разум и успявам някак си в Живота, въпреки, че е трудно в Живота. 🙂✌️☀️🌙
    0 Комментарии 0 Поделились 186 Просмотры
  • 🔥 Каква е разликата между **конвектомат и фурна**?
    Много ресторанти и кухни правят грешен избор на оборудване, което влияе директно върху скоростта на работа, качеството на храната и разходите.

    В тази статия ще разберете:
    ✔️ Как работят двата уреда
    ✔️ Кога кой е по-добрият избор
    ✔️ Как да оптимизирате професионалната си кухня

    📖 Прочетете тук:
    https://vips.bg/razlikata-mezhdu-konvektomat-i-furna.html

    #конвектомат #професионалнакомня #кухненскооборудване #ресторант #готвене #професионалнакухня
    🔥 Каква е разликата между **конвектомат и фурна**? Много ресторанти и кухни правят грешен избор на оборудване, което влияе директно върху скоростта на работа, качеството на храната и разходите. В тази статия ще разберете: ✔️ Как работят двата уреда ✔️ Кога кой е по-добрият избор ✔️ Как да оптимизирате професионалната си кухня 📖 Прочетете тук: https://vips.bg/razlikata-mezhdu-konvektomat-i-furna.html #конвектомат #професионалнакомня #кухненскооборудване #ресторант #готвене #професионалнакухня
    Разликата между конвектомат и фурна
    Днес уредите за готвене играят ключова роля в приготвянето на вкусни и здравословни ястия. Два от най-популярните кухненски уреда са конвектоматът и фурната.
    0 Комментарии 0 Поделились 4Кб Просмотры
  • Какво да правим в Живота, освен да се борим за Нормалност. Добре, че съществува спането, че се е случвало да прегрея от мисловна дейност. 🙂✌️☀️🌙
    Какво да правим в Живота, освен да се борим за Нормалност. Добре, че съществува спането, че се е случвало да прегрея от мисловна дейност. 🙂✌️☀️🌙
    0 Комментарии 0 Поделились 159 Просмотры
  • То не е хубаво да се преяжда, ама заради това съществува медитацията. Да си изчистим Съзнанието, че се случва от време на време токсикация. 🙂✌️☀️🌙
    То не е хубаво да се преяжда, ама заради това съществува медитацията. Да си изчистим Съзнанието, че се случва от време на време токсикация. 🙂✌️☀️🌙
    0 Комментарии 0 Поделились 164 Просмотры
  • Вече знаете от кухнята на Обладаните, че като ви обладаят Извънземните се развивате личностно, защото мисловната дейност никога не спира, и борбата е не за генериране на мисловна дейност, а за спирането на мисловната дейност. От мисловна дейност заприличвате на ей тази картинка. 🙂✌️☀️🌙
    Вече знаете от кухнята на Обладаните, че като ви обладаят Извънземните се развивате личностно, защото мисловната дейност никога не спира, и борбата е не за генериране на мисловна дейност, а за спирането на мисловната дейност. От мисловна дейност заприличвате на ей тази картинка. 🙂✌️☀️🌙
    0 Комментарии 0 Поделились 225 Просмотры