• Шегувам се за картинката и мисловната дейност. Малко дебилски хумор. 🙂✌️☀️🌙
    Шегувам се за картинката и мисловната дейност. Малко дебилски хумор. 🙂✌️☀️🌙
    0 Коментари 0 Споделяния 143 Прегледа
  • Оставям ви, че започнах да се излагам пред чужденците. Не е лесен Живота, ама ние заради това сме се родили, за да облагородим и да си го направим по-лесничко и по-благоприятно.
    Оставям ви, че започнах да се излагам пред чужденците. Не е лесен Живота, ама ние заради това сме се родили, за да облагородим и да си го направим по-лесничко и по-благоприятно.
    0 Коментари 0 Споделяния 132 Прегледа
  • Вкарайте ми нещо в мисловния слот и аз ще го обработя и сготвя, и ще стане продукт с хубав търговски вид. ❤️
    Вкарайте ми нещо в мисловния слот и аз ще го обработя и сготвя, и ще стане продукт с хубав търговски вид. ❤️
    0 Коментари 0 Споделяния 151 Прегледа
  • Аз не разбирам от много неща, ама от Мир и Любов и Мъдрост разбирам. Да не страдаме в Живота. Как да си направим Живота, че да не е страдалчески, и това е Мир и Любов и Мъдрост.
    Аз не разбирам от много неща, ама от Мир и Любов и Мъдрост разбирам. Да не страдаме в Живота. Как да си направим Живота, че да не е страдалчески, и това е Мир и Любов и Мъдрост.
    0 Коментари 0 Споделяния 138 Прегледа
  • Ние сме Хора, а не Чудовища, и заради това пледирам, хората по-малко да си причиняват неприятности и повече разум да има между Хората. Не искам да страда никой, защото не искам да гледам страдащи хора, защото се ядосвам и ми е неприятно, като се ядосвам.
    Ние сме Хора, а не Чудовища, и заради това пледирам, хората по-малко да си причиняват неприятности и повече разум да има между Хората. Не искам да страда никой, защото не искам да гледам страдащи хора, защото се ядосвам и ми е неприятно, като се ядосвам.
    0 Коментари 0 Споделяния 159 Прегледа
  • Ангелите ни наблюдават, и какво ще си кажат, като гледат Хората как страдат от Хората. Като гледам някой да страда и си представям, че съм аз на неговото място и се ядосвам, защото кой иска да се разваля от страдания.
    Ангелите ни наблюдават, и какво ще си кажат, като гледат Хората как страдат от Хората. Като гледам някой да страда и си представям, че съм аз на неговото място и се ядосвам, защото кой иска да се разваля от страдания.
    0 Коментари 0 Споделяния 119 Прегледа
  • Кротувайте си, защото всяка щуротия днес е карма бумеранг в бъдещето за всеки човек персонално или колективно. Опасно е, защото вместо да си правим бъдещето хубаво, ние го опропастяваме в безмирици за себе си, защото правим глупости днес и ни се връщат утре, а представете си вашето бъдеще без грам проблем и никакви грижи и тревоги и болки. Добротата спасява Човека от себе си за своето бъдеще в този живот и бъдещите прераждания.
    Кротувайте си, защото всяка щуротия днес е карма бумеранг в бъдещето за всеки човек персонално или колективно. Опасно е, защото вместо да си правим бъдещето хубаво, ние го опропастяваме в безмирици за себе си, защото правим глупости днес и ни се връщат утре, а представете си вашето бъдеще без грам проблем и никакви грижи и тревоги и болки. Добротата спасява Човека от себе си за своето бъдеще в този живот и бъдещите прераждания.
    0 Коментари 0 Споделяния 113 Прегледа
  • Сега пък ме заболя крака, ама здравият крак. Станах старо яке вече, ама няма проблеми, защото аз не се тормозя, защото Ангелите са ме учили да не си вредя сам на психика и емоционално състояние, и така.
    Сега пък ме заболя крака, ама здравият крак. Станах старо яке вече, ама няма проблеми, защото аз не се тормозя, защото Ангелите са ме учили да не си вредя сам на психика и емоционално състояние, и така.
    0 Коментари 0 Споделяния 112 Прегледа
  • Вижте какво яке ми подари брата. Като сводник съм с този ярък цвят. Баровец съм. 🙂✌️☀️🌙
    Вижте какво яке ми подари брата. Като сводник съм с този ярък цвят. Баровец съм. 🙂✌️☀️🌙
    0 Коментари 0 Споделяния 107 Прегледа
  • Знам, че съм погрознял малко, ама то от вълненията в Живота и може би от годините вече. Дреме ми.
    Знам, че съм погрознял малко, ама то от вълненията в Живота и може би от годините вече. Дреме ми.
    0 Коментари 0 Споделяния 113 Прегледа