• Шегувам се за картинката и мисловната дейност. Малко дебилски хумор. 🙂✌️☀️🌙
    Шегувам се за картинката и мисловната дейност. Малко дебилски хумор. 🙂✌️☀️🌙
    0 Comments 0 Shares 145 Views
  • Оставям ви, че започнах да се излагам пред чужденците. Не е лесен Живота, ама ние заради това сме се родили, за да облагородим и да си го направим по-лесничко и по-благоприятно.
    Оставям ви, че започнах да се излагам пред чужденците. Не е лесен Живота, ама ние заради това сме се родили, за да облагородим и да си го направим по-лесничко и по-благоприятно.
    0 Comments 0 Shares 134 Views
  • Вкарайте ми нещо в мисловния слот и аз ще го обработя и сготвя, и ще стане продукт с хубав търговски вид. ❤️
    Вкарайте ми нещо в мисловния слот и аз ще го обработя и сготвя, и ще стане продукт с хубав търговски вид. ❤️
    0 Comments 0 Shares 153 Views
  • Аз не разбирам от много неща, ама от Мир и Любов и Мъдрост разбирам. Да не страдаме в Живота. Как да си направим Живота, че да не е страдалчески, и това е Мир и Любов и Мъдрост.
    Аз не разбирам от много неща, ама от Мир и Любов и Мъдрост разбирам. Да не страдаме в Живота. Как да си направим Живота, че да не е страдалчески, и това е Мир и Любов и Мъдрост.
    0 Comments 0 Shares 140 Views
  • Ние сме Хора, а не Чудовища, и заради това пледирам, хората по-малко да си причиняват неприятности и повече разум да има между Хората. Не искам да страда никой, защото не искам да гледам страдащи хора, защото се ядосвам и ми е неприятно, като се ядосвам.
    Ние сме Хора, а не Чудовища, и заради това пледирам, хората по-малко да си причиняват неприятности и повече разум да има между Хората. Не искам да страда никой, защото не искам да гледам страдащи хора, защото се ядосвам и ми е неприятно, като се ядосвам.
    0 Comments 0 Shares 161 Views
  • Ангелите ни наблюдават, и какво ще си кажат, като гледат Хората как страдат от Хората. Като гледам някой да страда и си представям, че съм аз на неговото място и се ядосвам, защото кой иска да се разваля от страдания.
    Ангелите ни наблюдават, и какво ще си кажат, като гледат Хората как страдат от Хората. Като гледам някой да страда и си представям, че съм аз на неговото място и се ядосвам, защото кой иска да се разваля от страдания.
    0 Comments 0 Shares 121 Views
  • Кротувайте си, защото всяка щуротия днес е карма бумеранг в бъдещето за всеки човек персонално или колективно. Опасно е, защото вместо да си правим бъдещето хубаво, ние го опропастяваме в безмирици за себе си, защото правим глупости днес и ни се връщат утре, а представете си вашето бъдеще без грам проблем и никакви грижи и тревоги и болки. Добротата спасява Човека от себе си за своето бъдеще в този живот и бъдещите прераждания.
    Кротувайте си, защото всяка щуротия днес е карма бумеранг в бъдещето за всеки човек персонално или колективно. Опасно е, защото вместо да си правим бъдещето хубаво, ние го опропастяваме в безмирици за себе си, защото правим глупости днес и ни се връщат утре, а представете си вашето бъдеще без грам проблем и никакви грижи и тревоги и болки. Добротата спасява Човека от себе си за своето бъдеще в този живот и бъдещите прераждания.
    0 Comments 0 Shares 115 Views
  • Сега пък ме заболя крака, ама здравият крак. Станах старо яке вече, ама няма проблеми, защото аз не се тормозя, защото Ангелите са ме учили да не си вредя сам на психика и емоционално състояние, и така.
    Сега пък ме заболя крака, ама здравият крак. Станах старо яке вече, ама няма проблеми, защото аз не се тормозя, защото Ангелите са ме учили да не си вредя сам на психика и емоционално състояние, и така.
    0 Comments 0 Shares 114 Views
  • Вижте какво яке ми подари брата. Като сводник съм с този ярък цвят. Баровец съм. 🙂✌️☀️🌙
    Вижте какво яке ми подари брата. Като сводник съм с този ярък цвят. Баровец съм. 🙂✌️☀️🌙
    0 Comments 0 Shares 109 Views
  • Знам, че съм погрознял малко, ама то от вълненията в Живота и може би от годините вече. Дреме ми.
    Знам, че съм погрознял малко, ама то от вълненията в Живота и може би от годините вече. Дреме ми.
    0 Comments 0 Shares 115 Views