• За Парламентарните Избори трябва да се изясня със себе си, като смелост за новото време или за въздържаност към старото време. Аз съм и Бунтар до известна степен в рамките на разумното, така, че може и смелостта да надделее, ама както и да е. Абе Животът е лудница, и като сме Човеци е по-хубав Живота, а като сме Диванета всичко е Война. 🙂✌️☀️🌙
    За Парламентарните Избори трябва да се изясня със себе си, като смелост за новото време или за въздържаност към старото време. Аз съм и Бунтар до известна степен в рамките на разумното, така, че може и смелостта да надделее, ама както и да е. Абе Животът е лудница, и като сме Човеци е по-хубав Живота, а като сме Диванета всичко е Война. 🙂✌️☀️🌙
    0 Комментарии 0 Поделились 124 Просмотры
  • Костадин Костадинов си е с права мисъл и чисто съзнание, и има захвата на политическите оперативности, и можем да получим уважение, както Унгария получи уважение. Аз нямам голям захват в Живота си, защото нищо по-голямо от компютър не притежавам и не знам как стават тези големи политически действия, а пък Политическите Партии си му разбират. 🙂✌️☀️🌙
    Костадин Костадинов си е с права мисъл и чисто съзнание, и има захвата на политическите оперативности, и можем да получим уважение, както Унгария получи уважение. Аз нямам голям захват в Живота си, защото нищо по-голямо от компютър не притежавам и не знам как стават тези големи политически действия, а пък Политическите Партии си му разбират. 🙂✌️☀️🌙
    0 Комментарии 0 Поделились 171 Просмотры
  • Румен Радев е златен Дипломат, и е толерантен към текущото време, което не е за лошо, защото Мир се твори, ама то е ясно, че Новото време идва и новият световен ред идва, и да не станем врагове на новия свят, заради толерантност към стария свят. Нещата са много сложни.
    Румен Радев е златен Дипломат, и е толерантен към текущото време, което не е за лошо, защото Мир се твори, ама то е ясно, че Новото време идва и новият световен ред идва, и да не станем врагове на новия свят, заради толерантност към стария свят. Нещата са много сложни.
    0 Комментарии 0 Поделились 150 Просмотры
  • Кого да изберем. Новата Пчела Майка или старата Пчела Майка. С новата Майка улягваме на новостите на времето в текущия кошер, а пък със старата пчела Майка трябва да изоставим Кошера, защото вече новото време ще е дошло.
    Кого да изберем. Новата Пчела Майка или старата Пчела Майка. С новата Майка улягваме на новостите на времето в текущия кошер, а пък със старата пчела Майка трябва да изоставим Кошера, защото вече новото време ще е дошло.
    0 Комментарии 0 Поделились 117 Просмотры
  • Понякога не обичам да имам избор, защото Дилемите са WoW. Понякога си предпочитам диктатурата, защото си знаеш, че нямаш избор, нямаш вина. 🙂✌️☀️🌙
    Понякога не обичам да имам избор, защото Дилемите са WoW. Понякога си предпочитам диктатурата, защото си знаеш, че нямаш избор, нямаш вина. 🙂✌️☀️🌙
    0 Комментарии 0 Поделились 133 Просмотры
  • Каквото ми дойде в последния момент пред избора за Парламент, и няма да се тормозим. Виждате ли колко е хубаво, когато мислим и творим, а не правим зверства и щуротии и престъпления. Хубаво е, когато не изберем кочинката, а изберем нормалността между Хората.
    Каквото ми дойде в последния момент пред избора за Парламент, и няма да се тормозим. Виждате ли колко е хубаво, когато мислим и творим, а не правим зверства и щуротии и престъпления. Хубаво е, когато не изберем кочинката, а изберем нормалността между Хората.
    0 Комментарии 0 Поделились 132 Просмотры
  • 0 Комментарии 0 Поделились 198 Просмотры
  • Живейте си Живота и си почивайте понякога, като си правите почивки в Живота, за да помислите и да видите, а не да катастрофирате без да искате. Оставям ви, а пък ако измисля нещо ще ви информирам.
    Живейте си Живота и си почивайте понякога, като си правите почивки в Живота, за да помислите и да видите, а не да катастрофирате без да искате. Оставям ви, а пък ако измисля нещо ще ви информирам.
    0 Комментарии 0 Поделились 115 Просмотры
  • Аз, като смирен човек ще наведа глава и ще избера Румен Радев, а пък смелостта за вътрешното благоустройство на Държавата. Ангелите викат, няма смисъл от бомби, а пък Изтока е много по-разумен от Запада, и от Изтока няма да дойде нищо.
    Аз, като смирен човек ще наведа глава и ще избера Румен Радев, а пък смелостта за вътрешното благоустройство на Държавата. Ангелите викат, няма смисъл от бомби, а пък Изтока е много по-разумен от Запада, и от Изтока няма да дойде нищо.
    0 Комментарии 0 Поделились 149 Просмотры
  • Ако всички Хора бяха разумници и трезвеници и мъдреци, никой нямаше да има против диктатурата, ама от човешка немощ се оказва, че Диктатурата е Лошотия, защото не всички са Светци. Така е, какво да правиш. 🙂✌️☀️🌙
    Ако всички Хора бяха разумници и трезвеници и мъдреци, никой нямаше да има против диктатурата, ама от човешка немощ се оказва, че Диктатурата е Лошотия, защото не всички са Светци. Така е, какво да правиш. 🙂✌️☀️🌙
    0 Комментарии 0 Поделились 168 Просмотры