https://brat.bg/kletvata-na-zabravenata-sestra-sestra-robinya-tragichna-blgarska-balada-za-predatelstvo-i-sdba.html
Каталог
Сподели твоите интереси, спомени хубави моменти с твоите стари и нови приятели.
-
0 Комментарии 0 Поделились 69 ПросмотрыВойдите, чтобы отмечать, делиться и комментировать!
-
https://www.youtube.com/watch?v=o2HDu29YVQs
0 Комментарии 0 Поделились 71 Просмотры -
Цял Живот подсъзнанието ми готви в кухнята нещо, и не ми идва веднага акъла, но трябва да мине малко време, за да узреят манджите, и ми идва акъла. Както уйскито и виното, колкото по-отлежало е, толкова по-благо е. Бръм бръм бръм, и така, какво да правиш. Вижте каква картинка имам, на прекрасно женско създание. 🙂✌️☀️🌙Цял Живот подсъзнанието ми готви в кухнята нещо, и не ми идва веднага акъла, но трябва да мине малко време, за да узреят манджите, и ми идва акъла. Както уйскито и виното, колкото по-отлежало е, толкова по-благо е. Бръм бръм бръм, и така, какво да правиш. Вижте каква картинка имам, на прекрасно женско създание. 🙂✌️☀️🌙0 Комментарии 0 Поделились 124 Просмотры
-
https://www.youtube.com/watch?v=bPacqs8v2VE
0 Комментарии 0 Поделились 74 Просмотры -
Всичко ще се оправи за мен и за вас, но нека имаме свято търпение към свят Живот, а не да бъдем Диванета Еретици от неразбирания и насилия и мизерия. Просто е нормално понякога да се развалят нещата, и не е нужно да изпадаме в черни дупки, докато сме в дупки, въпреки, че понякога е неизбежно, защото и аз минах през всичко това, за да ви го казвам това. Падаш в дупка, но разум имаш и си спасен, защото разумът ти дава въздух, а като нямаш разум правиш пълните глупости за своите реалности и хайде в затвора, защото си хлабав и лабилен и слаб, че малко напрежение и се разпадаш, защото нямаш личностно съпротивление на Морални Устои.Всичко ще се оправи за мен и за вас, но нека имаме свято търпение към свят Живот, а не да бъдем Диванета Еретици от неразбирания и насилия и мизерия. Просто е нормално понякога да се развалят нещата, и не е нужно да изпадаме в черни дупки, докато сме в дупки, въпреки, че понякога е неизбежно, защото и аз минах през всичко това, за да ви го казвам това. Падаш в дупка, но разум имаш и си спасен, защото разумът ти дава въздух, а като нямаш разум правиш пълните глупости за своите реалности и хайде в затвора, защото си хлабав и лабилен и слаб, че малко напрежение и се разпадаш, защото нямаш личностно съпротивление на Морални Устои.0 Комментарии 0 Поделились 61 Просмотры
-
От Строител Криводол са тука нещо в град Враца. Ще правят нещо Хората, сигурно заради нужди от командировки от Община Враца. Няма лошо Хората да правят нещо полезно. Радвайте се на резултатите от труда си и бъдете щастливи Хора. 🙂✌️☀️🌙От Строител Криводол са тука нещо в град Враца. Ще правят нещо Хората, сигурно заради нужди от командировки от Община Враца. Няма лошо Хората да правят нещо полезно. Радвайте се на резултатите от труда си и бъдете щастливи Хора. 🙂✌️☀️🌙0 Комментарии 0 Поделились 341 Просмотры
-
Някакъв Частен Човек, който има много пари от някъде, прави строителство реновиране на града на някои изостанали сгради, които са изостанали може би заради корупции, и сега градът ще блесне, защото всичко ще е застроено довършено. 🙂✌️☀️🌙Някакъв Частен Човек, който има много пари от някъде, прави строителство реновиране на града на някои изостанали сгради, които са изостанали може би заради корупции, и сега градът ще блесне, защото всичко ще е застроено довършено. 🙂✌️☀️🌙0 Комментарии 0 Поделились 115 Просмотры
-
Виждате ли, че всичко рано или късно се оправя, защото за всичко си има Хора. 🙂✌️☀️🌙Виждате ли, че всичко рано или късно се оправя, защото за всичко си има Хора. 🙂✌️☀️🌙0 Комментарии 0 Поделились 93 Просмотры
-
Боли ме ръката, защото някъде съм я навехнал, ама не знам от къде, ама само помня, че ми мина през ума и то стана реалност. 🙂✌️☀️🌙Боли ме ръката, защото някъде съм я навехнал, ама не знам от къде, ама само помня, че ми мина през ума и то стана реалност. 🙂✌️☀️🌙0 Комментарии 0 Поделились 111 Просмотры
-
Когато дойдат Парламентарните Избори, за какво да гласувам. За еманципация от умиращия стар световен ред или за дипломация в умиращия стар световен ред. Или за ПП Възраждане или за ПП Прогресивна България. Глупав съм, защото съм в дилема и така, какво да правиш. 🙂✌️☀️🌙Когато дойдат Парламентарните Избори, за какво да гласувам. За еманципация от умиращия стар световен ред или за дипломация в умиращия стар световен ред. Или за ПП Възраждане или за ПП Прогресивна България. Глупав съм, защото съм в дилема и така, какво да правиш. 🙂✌️☀️🌙0 Комментарии 0 Поделились 137 Просмотры
Спонсоры