• Нека се обичаме вече и да оставим войните в миналото, защото какво да правиш. 🙂✌️☀️🌙
    Нека се обичаме вече и да оставим войните в миналото, защото какво да правиш. 🙂✌️☀️🌙
    0 Коментари 0 Споделяния 129 Прегледа
  • Ето вижте Хората. Някои се спасяват, а други се погубват, защото не са внимавали в училището на Живота.
    Ето вижте Хората. Някои се спасяват, а други се погубват, защото не са внимавали в училището на Живота.
    0 Коментари 0 Споделяния 133 Прегледа
  • Това да захвърлиш Главата си на кучетата е безумие, ама много хора го правят, защото не знаят, че са Ментал преди Тяло.
    Това да захвърлиш Главата си на кучетата е безумие, ама много хора го правят, защото не знаят, че са Ментал преди Тяло.
    0 Коментари 0 Споделяния 144 Прегледа
  • Ако получавате немилости не вървете по течението на обстоятелствата да се гневите и да се разваляте емоционално, а се опитайте да се самозапазите, като си знаете своята стойност на своя ментал.
    Ако получавате немилости не вървете по течението на обстоятелствата да се гневите и да се разваляте емоционално, а се опитайте да се самозапазите, като си знаете своята стойност на своя ментал.
    0 Коментари 0 Споделяния 126 Прегледа
  • Точно, че от неинформираност за понятията болка и не болка и добро и зло, човекът се разпилява навън и губи себе си, и става аморфна маса, която никога няма да бъде щастлива от Живота си, защото не се е крепяла, за да се опази, а не да се разложи, като ментал. Няма как без афекции, но винаги си знайте, че всяка афекция отминава и не е нужно тази афекция да оставя трайни щети в нашето емоционално и психическо здраве. Не се джуркайте емоционално, защото като си повредите хормоналните нива си е грехота.
    Точно, че от неинформираност за понятията болка и не болка и добро и зло, човекът се разпилява навън и губи себе си, и става аморфна маса, която никога няма да бъде щастлива от Живота си, защото не се е крепяла, за да се опази, а не да се разложи, като ментал. Няма как без афекции, но винаги си знайте, че всяка афекция отминава и не е нужно тази афекция да оставя трайни щети в нашето емоционално и психическо здраве. Не се джуркайте емоционално, защото като си повредите хормоналните нива си е грехота.
    0 Коментари 0 Споделяния 136 Прегледа
  • И аз минах през пресата на Дявола, ама още съм добре, защото успях да се опазя, заради будната съзнателност.
    И аз минах през пресата на Дявола, ама още съм добре, защото успях да се опазя, заради будната съзнателност.
    0 Коментари 0 Споделяния 117 Прегледа
  • Лекувайте се Хора, чрез себеизразяване и разбиране на нещата от Живота. Всеки ключ в Живота е някакво лекарство за Сърцето(характера). Вижте какви картинки имам в колекцията.
    Лекувайте се Хора, чрез себеизразяване и разбиране на нещата от Живота. Всеки ключ в Живота е някакво лекарство за Сърцето(характера). Вижте какви картинки имам в колекцията.
    0 Коментари 0 Споделяния 114 Прегледа
  • Всеки насилник е имал преди това насилник, но може би не в този текущ Живот, а може би в минал Живот, защото Човекът си е диване, като не е с осветен Ум, че да има вътрешен мир.
    Всеки насилник е имал преди това насилник, но може би не в този текущ Живот, а може би в минал Живот, защото Човекът си е диване, като не е с осветен Ум, че да има вътрешен мир.
    0 Коментари 0 Споделяния 79 Прегледа
  • При мен винаги се е получавало така, че нещо не изгладено и неоформено с малко време напред се изглажда и оформя и мирясва, защото съм прилежен интроверт, а има хора, където всичко им е не изгладено и цял Живот си стои необлагородено даденото нещо, защото няма от къде да му светне в акъла да оправи и да има мир.
    При мен винаги се е получавало така, че нещо не изгладено и неоформено с малко време напред се изглажда и оформя и мирясва, защото съм прилежен интроверт, а има хора, където всичко им е не изгладено и цял Живот си стои необлагородено даденото нещо, защото няма от къде да му светне в акъла да оправи и да има мир.
    0 Коментари 0 Споделяния 61 Прегледа
  • На някои Хора им идва акъла, а не други не. Ами какво да правиш. Всеки човек си е различен индивид със своите си качества и недостатъци. Вижте каква картинка имам. 🙂✌️☀️🌙
    На някои Хора им идва акъла, а не други не. Ами какво да правиш. Всеки човек си е различен индивид със своите си качества и недостатъци. Вижте каква картинка имам. 🙂✌️☀️🌙
    0 Коментари 0 Споделяния 68 Прегледа