• От глупости, които си инициирал, заради някаква кривина в себе си на несгода си направил още глупости, и от тези глупости ти е станало отново криво, и ти пак тръгваш да правиш глупости, обаче пак ти става криво и после пак тръгваш да оправяш с глупости и после пак ти е криво и после пак, и това се образува, като дейност при либералите в Европейския Парламент, че и в Българския Парламент даже. Глупостта никога не свършва, защото от немощ човешка да видиш, че глупост, ама не можеш да се спреш, заради немощ човешка, и заради това е страхотия от лудница, а аз какво казвам, оправяш веднъж и после покой и само мониторинг и поддръжка на реалността от събития и дейности в Живота на Светския Свят. 🙂✌️☀️🌙
    От глупости, които си инициирал, заради някаква кривина в себе си на несгода си направил още глупости, и от тези глупости ти е станало отново криво, и ти пак тръгваш да правиш глупости, обаче пак ти става криво и после пак тръгваш да оправяш с глупости и после пак ти е криво и после пак, и това се образува, като дейност при либералите в Европейския Парламент, че и в Българския Парламент даже. Глупостта никога не свършва, защото от немощ човешка да видиш, че глупост, ама не можеш да се спреш, заради немощ човешка, и заради това е страхотия от лудница, а аз какво казвам, оправяш веднъж и после покой и само мониторинг и поддръжка на реалността от събития и дейности в Живота на Светския Свят. 🙂✌️☀️🌙
    0 Comments 0 Shares 167 Views
  • Аз не искам да упрекна или съдя някой, но просто казвам, че не е здравословно да сме в безмирие, а е хубаво да се укротим и да сме разумни. Бъдете си свестни Мъже и това е, какво толкова, а пък ако има нужда от поправка с разум оправяме, а не толкова наблъскано и наблъскано в нас, като така се образуват несгодите и вечните нестабилности.
    Аз не искам да упрекна или съдя някой, но просто казвам, че не е здравословно да сме в безмирие, а е хубаво да се укротим и да сме разумни. Бъдете си свестни Мъже и това е, какво толкова, а пък ако има нужда от поправка с разум оправяме, а не толкова наблъскано и наблъскано в нас, като така се образуват несгодите и вечните нестабилности.
    0 Comments 0 Shares 116 Views
  • Опасно е от всякакви работи в Човека, но аз се ограмотих с Ангелчето и ви споделям на вас, за да ви е по-лек и по-благоприятен Живота с Осъзнатост и Осветеност на Ума в Живота.
    Опасно е от всякакви работи в Човека, но аз се ограмотих с Ангелчето и ви споделям на вас, за да ви е по-лек и по-благоприятен Живота с Осъзнатост и Осветеност на Ума в Живота.
    0 Comments 0 Shares 166 Views
  • Аз съм го видял това в Човека чрез себе си в поддръжката на лаптопа и сървърния компютър вкъщи. То по принцип винаги има какво да се прави, но нека е само най-същественото за оправия и градеж, и без много опасни авантюри, защото не се знае какво главоболие ще ни дойде на главата. Пак тука е Разумност. Опасно е много, и искам да ви е добре, като не ви е чак толкова опасно към дисхармония за вашите плодове(резултати) в Живота.
    Аз съм го видял това в Човека чрез себе си в поддръжката на лаптопа и сървърния компютър вкъщи. То по принцип винаги има какво да се прави, но нека е само най-същественото за оправия и градеж, и без много опасни авантюри, защото не се знае какво главоболие ще ни дойде на главата. Пак тука е Разумност. Опасно е много, и искам да ви е добре, като не ви е чак толкова опасно към дисхармония за вашите плодове(резултати) в Живота.
    0 Comments 0 Shares 138 Views
  • Църквата е мое дете с вдъхновението на Ангелите, и Църквата е Светлина за народите, но знам, че има корупция, заради недовидели светлината Човешки Отци(попове), но какво да направя, да ги трепя ли, за да изчистя името на Църквата, ами няма да се ядосвам за глупости, защото ядрото си остава ядро, но мнението може да се промени, защото Хората виждат това, което ги срещне, а те виждат Плътски Попове. Извинявайте, ама Човекът си е Човек, и аз няма да го трепя, заради недовидяно от своя страна.
    Църквата е мое дете с вдъхновението на Ангелите, и Църквата е Светлина за народите, но знам, че има корупция, заради недовидели светлината Човешки Отци(попове), но какво да направя, да ги трепя ли, за да изчистя името на Църквата, ами няма да се ядосвам за глупости, защото ядрото си остава ядро, но мнението може да се промени, защото Хората виждат това, което ги срещне, а те виждат Плътски Попове. Извинявайте, ама Човекът си е Човек, и аз няма да го трепя, заради недовидяно от своя страна.
    0 Comments 0 Shares 208 Views
  • Аз знам, че и Грешници са ставали Попове, и Учителят Петър Дънов, заради това се е самоотлъчил от Църквата, но аз какво да направя, аз къде имам власт в нравите и волите на Хората, че да им кажа, не прави това, защото си грешен. Закостеняло е всичко, защото е старо и овкусено от хората, но това е което съм дал, и ядрото на Църквата чрез Манастирите си остава Чисто, нищо, че в градовете може и да има някой Поп със спаднал Дух. Случва се, какво да правиш.
    Аз знам, че и Грешници са ставали Попове, и Учителят Петър Дънов, заради това се е самоотлъчил от Църквата, но аз какво да направя, аз къде имам власт в нравите и волите на Хората, че да им кажа, не прави това, защото си грешен. Закостеняло е всичко, защото е старо и овкусено от хората, но това е което съм дал, и ядрото на Църквата чрез Манастирите си остава Чисто, нищо, че в градовете може и да има някой Поп със спаднал Дух. Случва се, какво да правиш.
    0 Comments 0 Shares 134 Views
  • Аз знам, че са канонизирали и Грешници, ама им прощавам, защото от къде да знаят Хората кой е Светец и кой е Грешник, като всички се правят на бели лица пред немощните човешки очи.
    Аз знам, че са канонизирали и Грешници, ама им прощавам, защото от къде да знаят Хората кой е Светец и кой е Грешник, като всички се правят на бели лица пред немощните човешки очи.
    0 Comments 0 Shares 142 Views
  • Няма да се бием, няма да бъдем зверчета, а ще се разбираме и ще бъдем Човеци. Честит Празник на Жената. Да радва и да топли и да я има, че без Жената не може да съществува Света. 🙂✌️☀️🌙
    Няма да се бием, няма да бъдем зверчета, а ще се разбираме и ще бъдем Човеци. Честит Празник на Жената. Да радва и да топли и да я има, че без Жената не може да съществува Света. 🙂✌️☀️🌙
    0 Comments 0 Shares 161 Views
  • Вече знаете, че Мъжът е Отца(ангелът/логиката), а Жената е Духът(човекът/емоцията). Всичко си е нужно в Живота, за да го има. Покорна Жена за своя Бог Мъж, хармония в света, заради безболезнен живот и липса на зверства, а непокорна жена за своя Бог Мъж, страдание в света, заради корупции и зверства.
    Вече знаете, че Мъжът е Отца(ангелът/логиката), а Жената е Духът(човекът/емоцията). Всичко си е нужно в Живота, за да го има. Покорна Жена за своя Бог Мъж, хармония в света, заради безболезнен живот и липса на зверства, а непокорна жена за своя Бог Мъж, страдание в света, заради корупции и зверства.
    0 Comments 0 Shares 129 Views
  • В Живота в човешките семейства на двойките, понякога се получава, точно както си е по учебник и това велико, защото е нормално, а пък понякога нещата между човешките мъж и жена се получават криво и уродлясало(уродливо), и това е трагедия.
    В Живота в човешките семейства на двойките, понякога се получава, точно както си е по учебник и това велико, защото е нормално, а пък понякога нещата между човешките мъж и жена се получават криво и уродлясало(уродливо), и това е трагедия.
    0 Comments 0 Shares 152 Views