• Съюзът е хубаво да бъде федерация от равноправни отечества, за да има мир навсякъде, а не унищожаване на идентичности. Просто хората не виждат мащабно за глобална оправия и уредия, като вероятно от корист и его и м'его и всякакви тъмнотии в Човека.
    Съюзът е хубаво да бъде федерация от равноправни отечества, за да има мир навсякъде, а не унищожаване на идентичности. Просто хората не виждат мащабно за глобална оправия и уредия, като вероятно от корист и его и м'его и всякакви тъмнотии в Човека.
    0 Коментари 0 Споделяния 149 Прегледа
  • Какво да правиш, карай да върви, ами просто помагайте на Пияниците да изтрезнеят. 🙂✌️☀️🌙
    Какво да правиш, карай да върви, ами просто помагайте на Пияниците да изтрезнеят. 🙂✌️☀️🌙
    0 Коментари 0 Споделяния 191 Прегледа
  • Аз в момента не знам кой е служебен премиер на Държавата, защото понякога изпускам от време на време информация на новините, защото понякога не гледам телевизия, за да си почина със себе си. Кажете за кого да гласувам. От страх за промяна ще гласувам за ИТН, но смелостта ми казва да гласувам за Възраждане, а за светлина за бъдещето се сещам да гласувам за Политическа Партия Пряка Демокрация и всички да станат депутати с телефоните си, както и за спокойствието да няма радикални промени се сещам да гласувам за Румен Радев(ПП Прогресивна България). Все още се чудя за кого да гласувам и ще мисля за текущата обстановка, кой е най-адекватен и кой най-хубава работа ще свърши. В момента си трябва Чисто Съзнание и Визионер за Неутралитет и Мир, и пак се сещам за Възраждане. Още щракам и като дойдат изборите по интуиция и по инстинкт. 🙂✌️☀️🌙
    Аз в момента не знам кой е служебен премиер на Държавата, защото понякога изпускам от време на време информация на новините, защото понякога не гледам телевизия, за да си почина със себе си. Кажете за кого да гласувам. От страх за промяна ще гласувам за ИТН, но смелостта ми казва да гласувам за Възраждане, а за светлина за бъдещето се сещам да гласувам за Политическа Партия Пряка Демокрация и всички да станат депутати с телефоните си, както и за спокойствието да няма радикални промени се сещам да гласувам за Румен Радев(ПП Прогресивна България). Все още се чудя за кого да гласувам и ще мисля за текущата обстановка, кой е най-адекватен и кой най-хубава работа ще свърши. В момента си трябва Чисто Съзнание и Визионер за Неутралитет и Мир, и пак се сещам за Възраждане. Още щракам и като дойдат изборите по интуиция и по инстинкт. 🙂✌️☀️🌙
    0 Коментари 0 Споделяния 242 Прегледа
  • Мизерия е понякога Животът, ама аз разбирам Народа, че се притеснява от радикалните промени, защото мръсни държави колкото искаш има и мръсникът не е способен да има приятели и то е страшно, защото Злото вилнее в Хората и между Хората, и разбирам Народът, ако не иска промяна, а да се затаи и да се свие в текущото положение. Нормално, защото Светът е изперкал и това представлява Духовната Криза.
    Мизерия е понякога Животът, ама аз разбирам Народа, че се притеснява от радикалните промени, защото мръсни държави колкото искаш има и мръсникът не е способен да има приятели и то е страшно, защото Злото вилнее в Хората и между Хората, и разбирам Народът, ако не иска промяна, а да се затаи и да се свие в текущото положение. Нормално, защото Светът е изперкал и това представлява Духовната Криза.
    0 Коментари 0 Споделяния 167 Прегледа
  • Мисля да дам шанс да се изяви Румен Радев, като се извинявам на ИТН да ме изчакат малко, но Румен Радев не че може да направи нещо различно от сегашното, но поне няма да е радикална промяна към провокация за някой гадняр да ни бомбардира, а и Румен Радев е добър и интелигентен Дипломат, който е за сегашното положение. САЩ има Его и не винаги преценява правдиво(праведно), и точно от нея трябва да се боим, защото буйната младост на свръх активността не дава пространство за спокойствие към преценка и лоялност в дадено приятелство. Има си стабилни Хора, има си и лабилни Хора, и така са и Държавите.
    Мисля да дам шанс да се изяви Румен Радев, като се извинявам на ИТН да ме изчакат малко, но Румен Радев не че може да направи нещо различно от сегашното, но поне няма да е радикална промяна към провокация за някой гадняр да ни бомбардира, а и Румен Радев е добър и интелигентен Дипломат, който е за сегашното положение. САЩ има Его и не винаги преценява правдиво(праведно), и точно от нея трябва да се боим, защото буйната младост на свръх активността не дава пространство за спокойствие към преценка и лоялност в дадено приятелство. Има си стабилни Хора, има си и лабилни Хора, и така са и Държавите.
    0 Коментари 0 Споделяния 173 Прегледа
  • Рязка промяна, резки реакции, резки дързости, резки действия, резки буйности, а пък при буря не е хубаво и ние самите да сме буря. Поне такава мъдрост ми дойде да ви кажа. Не знам и аз какво да правя със своя избор, като гражданин. Ще ви кажа още една мъдрост. Когато си при Мъчителя си, ти трябва да му угаждаш, за да не прави глупости, и когато придобие сладост от вас, да станете приятели и с разум в тази сладост, лека полека да се отдръпнете от безумието на поведението на вашият насилник, но трябва да са спокойни времена, за да избегнете фатала. И аз го преживях това, и Светците преди мен са го преживели, защото Зверствата са в Природата на Човека, и аз заради това казвам, че да приемем Бога, за да облагороди нашата зверска природа и да станем Хора(човеци), и да няма повече Духовни Кризи.
    Рязка промяна, резки реакции, резки дързости, резки действия, резки буйности, а пък при буря не е хубаво и ние самите да сме буря. Поне такава мъдрост ми дойде да ви кажа. Не знам и аз какво да правя със своя избор, като гражданин. Ще ви кажа още една мъдрост. Когато си при Мъчителя си, ти трябва да му угаждаш, за да не прави глупости, и когато придобие сладост от вас, да станете приятели и с разум в тази сладост, лека полека да се отдръпнете от безумието на поведението на вашият насилник, но трябва да са спокойни времена, за да избегнете фатала. И аз го преживях това, и Светците преди мен са го преживели, защото Зверствата са в Природата на Човека, и аз заради това казвам, че да приемем Бога, за да облагороди нашата зверска природа и да станем Хора(човеци), и да няма повече Духовни Кризи.
    0 Коментари 0 Споделяния 175 Прегледа
  • Само внимавайте да не придобиете стокхолмски синдром от вашия насилник, защото това е погубването ви. Винаги знайте кои сте и каква стойност носите и къде ви е мястото във Вселената. Винаги си знайте себе си. Не се разпилявайте навън, за да се отровите. Самоуважаващият се човек по-малко губи себе си, нищо, че заради разум угажда на Зверчето Безумно до себе си. Това е висша интелигентност на Разума, защото това си е висш пилотаж на разумност и стратегия и тактика, за да укротите Зверчето да не прави глупости от безумието си. Преживях го вече, и съм натрупал адекватна Мъдрост за Невежите Хора.
    Само внимавайте да не придобиете стокхолмски синдром от вашия насилник, защото това е погубването ви. Винаги знайте кои сте и каква стойност носите и къде ви е мястото във Вселената. Винаги си знайте себе си. Не се разпилявайте навън, за да се отровите. Самоуважаващият се човек по-малко губи себе си, нищо, че заради разум угажда на Зверчето Безумно до себе си. Това е висша интелигентност на Разума, защото това си е висш пилотаж на разумност и стратегия и тактика, за да укротите Зверчето да не прави глупости от безумието си. Преживях го вече, и съм натрупал адекватна Мъдрост за Невежите Хора.
    0 Коментари 0 Споделяния 161 Прегледа
  • Ама това е Животът - Човек и Звяр, Трезвеник и Пияница, Полицай и Мафиот. Защото Политиката на Духа(разума) на Планетата е вие Хората да се повредите, за да нямате друг път освен да отидете при нея, когато ви свърши Животът, а Политиката на Отца(разумът) е вие да се запазите колкото се може повече във времето, и това не става със свръх социалност на млади години, а с дисциплина и въздържание и покой и повече самота към вътрешни инициации на развитие за своите Личност и Живот.
    Ама това е Животът - Човек и Звяр, Трезвеник и Пияница, Полицай и Мафиот. Защото Политиката на Духа(разума) на Планетата е вие Хората да се повредите, за да нямате друг път освен да отидете при нея, когато ви свърши Животът, а Политиката на Отца(разумът) е вие да се запазите колкото се може повече във времето, и това не става със свръх социалност на млади години, а с дисциплина и въздържание и покой и повече самота към вътрешни инициации на развитие за своите Личност и Живот.
    0 Коментари 0 Споделяния 173 Прегледа
  • Има случаи, когато лоялността избледнява от страна на негодуващия, защото естествен процес, и без пространство за разбиране и разбирателство и святост се получават скандалите на невежеството между хората и държавите. Така е нужно да направим, че всички да сме Човеци, за да няма избледняване на някаква дадена лоялност от някакво дадено негодувание. Просто пледирам за Разум и Мъдрост, а не за скандали и мизерия между хората и държавите. Аналоговото е емоцията(звярът), а цифровото е разумът(човекът).
    Има случаи, когато лоялността избледнява от страна на негодуващия, защото естествен процес, и без пространство за разбиране и разбирателство и святост се получават скандалите на невежеството между хората и държавите. Така е нужно да направим, че всички да сме Човеци, за да няма избледняване на някаква дадена лоялност от някакво дадено негодувание. Просто пледирам за Разум и Мъдрост, а не за скандали и мизерия между хората и държавите. Аналоговото е емоцията(звярът), а цифровото е разумът(човекът).
    0 Коментари 0 Споделяния 143 Прегледа
  • От звяра всеки бяга, а от човекът на никой не му идва нужда да бяга. Аз не ви гоня, а просто си говоря с вас и вие не изпитвате нужда да бягате от мен, нали, а от звяра какво съществено, като е в ужас за вашите отношения на нещата. Това искам да кажа, че повече емпатия, повече човечност, повече проницателност, повече разбиране, за да има нормален свят, и така, какво да правиш.
    От звяра всеки бяга, а от човекът на никой не му идва нужда да бяга. Аз не ви гоня, а просто си говоря с вас и вие не изпитвате нужда да бягате от мен, нали, а от звяра какво съществено, като е в ужас за вашите отношения на нещата. Това искам да кажа, че повече емпатия, повече човечност, повече проницателност, повече разбиране, за да има нормален свят, и така, какво да правиш.
    0 Коментари 0 Споделяния 165 Прегледа
Спонсорирано