• Единствената пълна оправия за страната е пълен неутралитет и никакви съюзи, като Швейцария. Така няма да сме в обсега на враждата, защото тука има обекти на НАТО и могат да ни замерят, заради НАТО, обаче каква е гаранцията, че НАТО няма да ни замеря, ако сме извън нея, заради интереси за геолокацията на България, както се случи със Сърбия преди години, когато САЩ ги тормозиха, но Сърбия издържа на тормоза, както Светец издържа на тормоза срещу забранения плод(злия дух). Голяма мизерия е по принцип, и аз заради това предпочитам да не се занимавам с Политиката, а просто да си ви занимавам, като занималня за Миротворчество, а пък някой друг да ми свърши Политическата Работа. 🙂✌️☀️🌙
    Единствената пълна оправия за страната е пълен неутралитет и никакви съюзи, като Швейцария. Така няма да сме в обсега на враждата, защото тука има обекти на НАТО и могат да ни замерят, заради НАТО, обаче каква е гаранцията, че НАТО няма да ни замеря, ако сме извън нея, заради интереси за геолокацията на България, както се случи със Сърбия преди години, когато САЩ ги тормозиха, но Сърбия издържа на тормоза, както Светец издържа на тормоза срещу забранения плод(злия дух). Голяма мизерия е по принцип, и аз заради това предпочитам да не се занимавам с Политиката, а просто да си ви занимавам, като занималня за Миротворчество, а пък някой друг да ми свърши Политическата Работа. 🙂✌️☀️🌙
    0 Комментарии 0 Поделились 100 Просмотры
  • Моят съвет е измивайте си ръцете чрез народа с референдуми. Така съвестта ви ще е чиста. 🙂✌️☀️🌙
    Моят съвет е измивайте си ръцете чрез народа с референдуми. Така съвестта ви ще е чиста. 🙂✌️☀️🌙
    0 Комментарии 0 Поделились 131 Просмотры
  • По принцип, когато се родих през 1991 година нямаше Войни и го усещах по скоро, като Силата на Правото, а сега, като пораснах и войните отново започнаха, и го усещам, като Правото на Силния, ама така е, защото хората по принцип са големи диванета, когато са без Бога.
    По принцип, когато се родих през 1991 година нямаше Войни и го усещах по скоро, като Силата на Правото, а сега, като пораснах и войните отново започнаха, и го усещам, като Правото на Силния, ама така е, защото хората по принцип са големи диванета, когато са без Бога.
    0 Комментарии 0 Поделились 129 Просмотры
  • Карай да върви, защото Човечеството си е също една малка джунгла от всякакви Животинчета. Препоръчвам Мир и Любов и Мъдрост за безболезнен Живот. 🙂✌️☀️🌙
    Карай да върви, защото Човечеството си е също една малка джунгла от всякакви Животинчета. Препоръчвам Мир и Любов и Мъдрост за безболезнен Живот. 🙂✌️☀️🌙
    0 Комментарии 0 Поделились 112 Просмотры
  • Да, вярно е, Българската външна политика е сляпо глупава и грешна. Това са пияници. Управляват ни пияници, и после какво ще обясняваме на бъдещото поколение, ами ние сме били много грешни, и заради това сега си ядем горчивите плодове. Ето вижте това клипче на трезвени хора. Дано само трезвени хора да има, че се погубихме от пияници.
    https://www.youtube.com/watch?v=7fn9d8TK-nM
    Да, вярно е, Българската външна политика е сляпо глупава и грешна. Това са пияници. Управляват ни пияници, и после какво ще обясняваме на бъдещото поколение, ами ние сме били много грешни, и заради това сега си ядем горчивите плодове. Ето вижте това клипче на трезвени хора. Дано само трезвени хора да има, че се погубихме от пияници. https://www.youtube.com/watch?v=7fn9d8TK-nM
    0 Комментарии 0 Поделились 155 Просмотры
  • Да си пием кафето и да оставим тези неприятности, че просто човекът е трагедия, когато кривне емоционално в убежденията си и стане пияница. Аз съм за Русия, защото те са трезвеници и не са забравили своя Бог, и заради това са трезвеници.
    Да си пием кафето и да оставим тези неприятности, че просто човекът е трагедия, когато кривне емоционално в убежденията си и стане пияница. Аз съм за Русия, защото те са трезвеници и не са забравили своя Бог, и заради това са трезвеници.
    0 Комментарии 0 Поделились 133 Просмотры
  • Аз само да информирам, че България и Украйна и Европа, като правителства са пияници, и те са Грешните в Историята, защото Мотивът им не е породен от Правда, а от Гняв на емоционално ниво. Те такива са либералите и ненужните НПО-та(неправителствени организации).
    Аз само да информирам, че България и Украйна и Европа, като правителства са пияници, и те са Грешните в Историята, защото Мотивът им не е породен от Правда, а от Гняв на емоционално ниво. Те такива са либералите и ненужните НПО-та(неправителствени организации).
    0 Комментарии 0 Поделились 128 Просмотры
  • Войната е между Пияници и Трезвеници. Пияниците са грешните в Историята, а Трезвениците са правите в Историята.
    Войната е между Пияници и Трезвеници. Пияниците са грешните в Историята, а Трезвениците са правите в Историята.
    0 Комментарии 0 Поделились 160 Просмотры
  • Има си доброкачествени лигльовци и злокачествени лигльовци. Всичко си има на този свят. 🙂✌️☀️🌙
    Има си доброкачествени лигльовци и злокачествени лигльовци. Всичко си има на този свят. 🙂✌️☀️🌙
    0 Комментарии 0 Поделились 163 Просмотры
  • Унгария и Русия и други държави са трезвеници, защото те наистина имат това вътрешно усещане за сиянието на съзнанието към чистота и мир и правилност и правда. Повечето Българи са трезвеници, но така се е случило, че пияниците да искат да управляват Държавата. 🙂✌️☀️🌙
    Унгария и Русия и други държави са трезвеници, защото те наистина имат това вътрешно усещане за сиянието на съзнанието към чистота и мир и правилност и правда. Повечето Българи са трезвеници, но така се е случило, че пияниците да искат да управляват Държавата. 🙂✌️☀️🌙
    0 Комментарии 0 Поделились 143 Просмотры