• Ако мама не ме беше карала да се ваксинираме по времето на COVID-19 пандемията, сега тя нямаше да се разболее от рак. Ако беше ме слушала мене, а не аз нея, сега нямаше да е така, защото аз не бих предприел такова нещо, защото в тези COVID ваксини има стволови клетки от маймуни, и така има духоматерия в тези ваксини, и като ти влезе духоматерията в твоя организъм, ти се разболяваш от Рак(тумори). Аз не се разболях, защото Ангелът в мен ме поддържа, а мама няма кой да я поддържа. Човекът без Бога не знае, и се самоубива без да иска, заради корупция от липса на информация, а Човекът с Бога е път към Живота за Хората. Докато ме смятате за мухльо ще продължавате да си правите пропуснати ползи.
    Ако мама не ме беше карала да се ваксинираме по времето на COVID-19 пандемията, сега тя нямаше да се разболее от рак. Ако беше ме слушала мене, а не аз нея, сега нямаше да е така, защото аз не бих предприел такова нещо, защото в тези COVID ваксини има стволови клетки от маймуни, и така има духоматерия в тези ваксини, и като ти влезе духоматерията в твоя организъм, ти се разболяваш от Рак(тумори). Аз не се разболях, защото Ангелът в мен ме поддържа, а мама няма кой да я поддържа. Човекът без Бога не знае, и се самоубива без да иска, заради корупция от липса на информация, а Човекът с Бога е път към Живота за Хората. Докато ме смятате за мухльо ще продължавате да си правите пропуснати ползи.
    0 Коментари 0 Споделяния 119 Прегледа
  • Когато имате буря над главата си, вие най-голямо спокойствие е нужно да запазите, и такъв беше случаят с COVID пандемията, и в такъв случай трябваше да изчакаме истерията да отмине, като си стоим вкъщи, ама как да ходим по ресторанти, като трябват сертификати на ваксинации. Кротувайте си, защото повечето неща в Живота са излишни за правене. 🙂✌️☀️🌙
    Когато имате буря над главата си, вие най-голямо спокойствие е нужно да запазите, и такъв беше случаят с COVID пандемията, и в такъв случай трябваше да изчакаме истерията да отмине, като си стоим вкъщи, ама как да ходим по ресторанти, като трябват сертификати на ваксинации. Кротувайте си, защото повечето неща в Живота са излишни за правене. 🙂✌️☀️🌙
    0 Коментари 0 Споделяния 466 Прегледа
  • Ангелът ми вика, не мога да дам, всеки си тегне по съдбата, първо повярвай и после ще ти покажа, но без това мен ме няма, като спасение.
    Ангелът ми вика, не мога да дам, всеки си тегне по съдбата, първо повярвай и после ще ти покажа, но без това мен ме няма, като спасение.
    0 Коментари 0 Споделяния 97 Прегледа
  • Аз чрез своята Добротата повярвах, защото нищо не отричах, точно, заради Добротата, като винаги оставях малка вратичка за вероятност, заради Добротата. С Его вие трудно бихте били добри, като с такъв нрав първично отричате гордо, и така погнусявате Ангелите си и те спират да ви дават спасение и лечение и поддръжка.
    Аз чрез своята Добротата повярвах, защото нищо не отричах, точно, заради Добротата, като винаги оставях малка вратичка за вероятност, заради Добротата. С Его вие трудно бихте били добри, като с такъв нрав първично отричате гордо, и така погнусявате Ангелите си и те спират да ви дават спасение и лечение и поддръжка.
    0 Коментари 0 Споделяния 141 Прегледа
  • С Добротата идва и Смирението и Вярата и всичко полезно за Човека, ама днешно време е трудно да бъдеш Добър, защото много излишен шум и той ви разводнява и ставате форми на затвърдени грубияни, заради поглед само по Плътското без открехната вратичка за Духовното(менталното, небесното).
    С Добротата идва и Смирението и Вярата и всичко полезно за Човека, ама днешно време е трудно да бъдеш Добър, защото много излишен шум и той ви разводнява и ставате форми на затвърдени грубияни, заради поглед само по Плътското без открехната вратичка за Духовното(менталното, небесното).
    0 Коментари 0 Споделяния 379 Прегледа
  • И така, какво да правиш. 🙂✌️☀️🌙
    И така, какво да правиш. 🙂✌️☀️🌙
    0 Коментари 0 Споделяния 115 Прегледа
  • Вие не си жалите емоционалното здраве, и то, като заболедува, ставате груби и по-малко-добри. Общувайте нормално без дърпаници и бутаници и караници, защото то всичко си е някакъв вид закономерност, за да има някакво здраве, психическо и физическо, а Болен Характер, Ангелчето не пипа. Трябва и ние да дадем здраве, за да предразположим Ангелчето да ни дава Здраве.
    Вие не си жалите емоционалното здраве, и то, като заболедува, ставате груби и по-малко-добри. Общувайте нормално без дърпаници и бутаници и караници, защото то всичко си е някакъв вид закономерност, за да има някакво здраве, психическо и физическо, а Болен Характер, Ангелчето не пипа. Трябва и ние да дадем здраве, за да предразположим Ангелчето да ни дава Здраве.
    0 Коментари 0 Споделяния 121 Прегледа
  • Опасно е, защото всякакви нарушения на Вселенските Закономерности се правят от Хората, които нарушения водят до залитания и боледувания и такова затвърждаване на Сърцето(характера). Ангелите не се калят, те се надяват Хората да се вразумят, за да са здрави Хората и по-малко Хората да погнусяват Ангелите си.
    Опасно е, защото всякакви нарушения на Вселенските Закономерности се правят от Хората, които нарушения водят до залитания и боледувания и такова затвърждаване на Сърцето(характера). Ангелите не се калят, те се надяват Хората да се вразумят, за да са здрави Хората и по-малко Хората да погнусяват Ангелите си.
    0 Коментари 0 Споделяния 146 Прегледа
  • Това да сте облагородени от Ангелите си е истинско удоволствие, а вие го пропускате, заради земни глупости и самоощетяване на Сърцето(характера).
    Това да сте облагородени от Ангелите си е истинско удоволствие, а вие го пропускате, заради земни глупости и самоощетяване на Сърцето(характера).
    0 Коментари 0 Споделяния 171 Прегледа
  • И така, какво да правиш, ама аз просто да ви информирам.
    И така, какво да правиш, ама аз просто да ви информирам.
    0 Коментари 0 Споделяния 129 Прегледа
Спонсорирано