• Добре, да си пием кафето и да съзерцаваме настоящето, за да си правим нормални бъднини(бъдеще). 🙂✌️☀️🌙
    Добре, да си пием кафето и да съзерцаваме настоящето, за да си правим нормални бъднини(бъдеще). 🙂✌️☀️🌙
    0 Коментари 0 Споделяния 140 Прегледа
  • Ако Мъжът и Жената в Живота са разумни и уравновесени и стабилни и разбрани и свестни за реалностите си, така се получава стабилно съвместно живеене към стабилно бъдеще, а пък, ако човек не е наясно със своите емоционални бури, по-трудно става съвместното живеене, като се забатачват и запушват нещата за нормален общ път. Не е лошо понякога Жената да е покорна към монотонния си и стабилен Мъж. Даже понякога е полезно за личностното израстване на Жената. Бъдете отворени към човека до себе си, за да научите и да усвоите и да се адаптирате, а ако сте затворени за самоучение от другия, се получават низостите между Хората.
    Ако Мъжът и Жената в Живота са разумни и уравновесени и стабилни и разбрани и свестни за реалностите си, така се получава стабилно съвместно живеене към стабилно бъдеще, а пък, ако човек не е наясно със своите емоционални бури, по-трудно става съвместното живеене, като се забатачват и запушват нещата за нормален общ път. Не е лошо понякога Жената да е покорна към монотонния си и стабилен Мъж. Даже понякога е полезно за личностното израстване на Жената. Бъдете отворени към човека до себе си, за да научите и да усвоите и да се адаптирате, а ако сте затворени за самоучение от другия, се получават низостите между Хората.
    0 Коментари 0 Споделяния 441 Прегледа
  • Нека има Мир и Благоденствие, както за човешките семейства и двойки и гаджета, така и за тези военни комплекси, които шават за войни по света. 🙂✌️☀️🌙
    Нека има Мир и Благоденствие, както за човешките семейства и двойки и гаджета, така и за тези военни комплекси, които шават за войни по света. 🙂✌️☀️🌙
    0 Коментари 0 Споделяния 164 Прегледа
  • Опасно е, ама като пребледнеете и се разработите, заради отвъдното, вие волево и нравствено няма да искате да увеличавате страхотията в паника, тоест сами да си преувеличавате болката, ами просто ще разберете, че е хубаво да сте свестни и съществени Хора, защото така оправията е възможна, така има надежда. Изнервен Свят, защото няма какво да прави, ама аз с разум облекчавам нещата, защото така се образувах и оформих от всички фактори на моя Живот. 🙂✌️☀️🌙
    Опасно е, ама като пребледнеете и се разработите, заради отвъдното, вие волево и нравствено няма да искате да увеличавате страхотията в паника, тоест сами да си преувеличавате болката, ами просто ще разберете, че е хубаво да сте свестни и съществени Хора, защото така оправията е възможна, така има надежда. Изнервен Свят, защото няма какво да прави, ама аз с разум облекчавам нещата, защото така се образувах и оформих от всички фактори на моя Живот. 🙂✌️☀️🌙
    0 Коментари 0 Споделяния 153 Прегледа
  • То това е сложното, защото дилеми от изборите за политиката и нещата в Живота, защото е нормално Човек да е немощен и да не знае, и да не е сигурен на къде да поеме. Нормално е, човешко е. Бъдете блажени, и така има надежда за яснота в мъглата. 🙂✌️☀️🌙
    То това е сложното, защото дилеми от изборите за политиката и нещата в Живота, защото е нормално Човек да е немощен и да не знае, и да не е сигурен на къде да поеме. Нормално е, човешко е. Бъдете блажени, и така има надежда за яснота в мъглата. 🙂✌️☀️🌙
    0 Коментари 0 Споделяния 150 Прегледа
  • Нека бъдем примери за света, като най-разумния и свестен и благ народ. То винаги ще има някакви щуротии по света, защото Хората живеят и се сблъскват със всякакви ситуации в Живота, и заради това е така. Да си спретнем Живота хубав и нормален и да си го консумираме с удоволствие. 🙂✌️☀️🌙 Вижте колко е хубаво да си и да бъдеш - Аз съм, аз чувствам, аз правя, аз обичам, аз говоря, аз виждам, аз разбирам.
    Нека бъдем примери за света, като най-разумния и свестен и благ народ. То винаги ще има някакви щуротии по света, защото Хората живеят и се сблъскват със всякакви ситуации в Живота, и заради това е така. Да си спретнем Живота хубав и нормален и да си го консумираме с удоволствие. 🙂✌️☀️🌙 Вижте колко е хубаво да си и да бъдеш - Аз съм, аз чувствам, аз правя, аз обичам, аз говоря, аз виждам, аз разбирам.
    0 Коментари 0 Споделяния 176 Прегледа
  • Всеки ден си празнувам самичък в тишината с биричка и уединение с Бога, защото обичам да ми е тихо и порядъчно и да се приспивам и Животът ми да е грамотен. Аз не съм активен със своята човешка воля, като активен човек за всички сфери на Живота, както са другите Хора, защото предпочитам Святостта, отколкото Светското.
    Всеки ден си празнувам самичък в тишината с биричка и уединение с Бога, защото обичам да ми е тихо и порядъчно и да се приспивам и Животът ми да е грамотен. Аз не съм активен със своята човешка воля, като активен човек за всички сфери на Живота, както са другите Хора, защото предпочитам Святостта, отколкото Светското.
    0 Коментари 0 Споделяния 130 Прегледа
  • Аз щом съм избрал Ангела(Бога) за себе си, значи съм се отрекъл от себе си със своята човешка воля, и ми е добре да ви кажа, защото не съм саботьор и разрушител с активността на своята Човешка Воля.
    Аз щом съм избрал Ангела(Бога) за себе си, значи съм се отрекъл от себе си със своята човешка воля, и ми е добре да ви кажа, защото не съм саботьор и разрушител с активността на своята Човешка Воля.
    0 Коментари 0 Споделяния 138 Прегледа
  • Знайте си това, че аз съм нищо във взаимоотношение с нещо, и нещата вървят гладко и без главоболия, като професионална работа. Впечатляващо е какво може да направи Човешката Воля и Божествената Воля, ако са в хармония или ако са в болка, заради грях помежду си. 🙂✌️☀️🌙
    Знайте си това, че аз съм нищо във взаимоотношение с нещо, и нещата вървят гладко и без главоболия, като професионална работа. Впечатляващо е какво може да направи Човешката Воля и Божествената Воля, ако са в хармония или ако са в болка, заради грях помежду си. 🙂✌️☀️🌙
    0 Коментари 0 Споделяния 124 Прегледа
  • Противоположната обратност, когато изберете Дяволчето на Кръстта, когато ви разпънат за личен човешки избор, всъщност вие избирате вашата човешка воля, и се образува аз съм нещо във взаимоотношение с другите, които са нищо. Ето, виждате ли ярките примери на егоизъм и алтруизъм, и това е вашият личен избор за Бога или за Дявола, когато ви дойде на главата Забранения Плод(злия дух), а то всичко е свързано в едно цяло, но разделено на много истини, и това представлява разпъването на Кръстта, тоест изборът пред забранения плод. Опасно е, страшно, но такъв е Животът.
    Противоположната обратност, когато изберете Дяволчето на Кръстта, когато ви разпънат за личен човешки избор, всъщност вие избирате вашата човешка воля, и се образува аз съм нещо във взаимоотношение с другите, които са нищо. Ето, виждате ли ярките примери на егоизъм и алтруизъм, и това е вашият личен избор за Бога или за Дявола, когато ви дойде на главата Забранения Плод(злия дух), а то всичко е свързано в едно цяло, но разделено на много истини, и това представлява разпъването на Кръстта, тоест изборът пред забранения плод. Опасно е, страшно, но такъв е Животът.
    0 Коментари 0 Споделяния 158 Прегледа
Спонсорирано