• Изворът на Живота учи на Невинност, като тоест бездействай и се научи да действаш само за Светлина и нищо извън това, а пък Извора на Смъртта учи на виновност, действа, струвай, зори се, бъди виновен звяр, бъди буря, превземи света със сила, и такива работи на емоционални кривини и омрази и мръсотийки и гадорийки, като мръсна жена, както видяхте самоубийствата в Петрохан, заради Почернен Будизъм.
    Изворът на Живота учи на Невинност, като тоест бездействай и се научи да действаш само за Светлина и нищо извън това, а пък Извора на Смъртта учи на виновност, действа, струвай, зори се, бъди виновен звяр, бъди буря, превземи света със сила, и такива работи на емоционални кривини и омрази и мръсотийки и гадорийки, като мръсна жена, както видяхте самоубийствата в Петрохан, заради Почернен Будизъм.
    0 Комментарии 0 Поделились 136 Просмотры
  • Вече вие Хората си знаете дали съм Светец или Грешник правещ се на Светец. Няма как да знаете със сигурност дали наистина не съм Оригинален Грешник, но този, който се преструва, не може да е вечно актьор в ролята си и все някога във времето ще се разкрие, защото по плодовете им ще ги познаете.
    Вече вие Хората си знаете дали съм Светец или Грешник правещ се на Светец. Няма как да знаете със сигурност дали наистина не съм Оригинален Грешник, но този, който се преструва, не може да е вечно актьор в ролята си и все някога във времето ще се разкрие, защото по плодовете им ще ги познаете.
    0 Комментарии 0 Поделились 137 Просмотры
  • Карай да върви, и така, какво да правиш. 🙂✌️☀️🌙
    Карай да върви, и така, какво да правиш. 🙂✌️☀️🌙
    0 Комментарии 0 Поделились 119 Просмотры
  • По принцип Човекът е Божия частица на Божествено Съзнание със Дяволска Природа, която Природа, ако се облагороди е хубаво, и ако се изтърве е лошо. Заради Божествената Частица човекът превръща хаоса в ред, и заради необлагородената си природа са се случвали Зверствата в Историята на Човечеството.
    По принцип Човекът е Божия частица на Божествено Съзнание със Дяволска Природа, която Природа, ако се облагороди е хубаво, и ако се изтърве е лошо. Заради Божествената Частица човекът превръща хаоса в ред, и заради необлагородената си природа са се случвали Зверствата в Историята на Човечеството.
    0 Комментарии 0 Поделились 108 Просмотры
  • Облагородяването на човешката природа се случва с Доброта и Правилно отношение към Детето, и обратното за озверяване на човешката природа. Някои деца се раждат натурално лоши, заради предишни неправилни Животи, и като са се преродили сега са лоши духчета, които са проблемните деца по педагогическите стаи. 🙂✌️☀️🌙
    Облагородяването на човешката природа се случва с Доброта и Правилно отношение към Детето, и обратното за озверяване на човешката природа. Някои деца се раждат натурално лоши, заради предишни неправилни Животи, и като са се преродили сега са лоши духчета, които са проблемните деца по педагогическите стаи. 🙂✌️☀️🌙
    0 Комментарии 0 Поделились 107 Просмотры
  • Не виня родителите и никой не виня, а просто знам, че немощта на човека прави така, че не винаги да живеем правилно и хубаво за главата и сърцето помежду си, като общество.
    Не виня родителите и никой не виня, а просто знам, че немощта на човека прави така, че не винаги да живеем правилно и хубаво за главата и сърцето помежду си, като общество.
    0 Комментарии 0 Поделились 125 Просмотры
  • И така, оставям ви, а пък, ако се сетя нещо ще споделям, за да има надежда хората да не мислят за лошо, че да правят лошо, а да ги разсейвам тука с разбирания и спокойствие.
    И така, оставям ви, а пък, ако се сетя нещо ще споделям, за да има надежда хората да не мислят за лошо, че да правят лошо, а да ги разсейвам тука с разбирания и спокойствие.
    0 Комментарии 0 Поделились 127 Просмотры
  • Когато пееш, зло не мислиш, и когато караш кола, зло не мислиш, но винаги има изключения в моментите, защото, ако пееш за някакви лоши неща, лошо ще мислиш, и ако някой те раздразни на пътя лошо ще мислиш и сигурно ще псуваш, защото лошо мислиш. Защото всяко правило си има изключение по Английска Поговорка. 🙂✌️☀️🌙
    Когато пееш, зло не мислиш, и когато караш кола, зло не мислиш, но винаги има изключения в моментите, защото, ако пееш за някакви лоши неща, лошо ще мислиш, и ако някой те раздразни на пътя лошо ще мислиш и сигурно ще псуваш, защото лошо мислиш. Защото всяко правило си има изключение по Английска Поговорка. 🙂✌️☀️🌙
    0 Комментарии 0 Поделились 159 Просмотры
  • Гледам през прозореца и хората си ходят по задачи, я пеша я с коли, но нека задачите са благотворни и системни за нормалността, а не за лошотия към ненормалността, но както и да е, защото аз не мога да контролирам хората, но мога да ги облагородя, като им дам по-обширен и по-богат Мироглед и Светоглед с цел Спокойствие и Мир в Живота.
    Гледам през прозореца и хората си ходят по задачи, я пеша я с коли, но нека задачите са благотворни и системни за нормалността, а не за лошотия към ненормалността, но както и да е, защото аз не мога да контролирам хората, но мога да ги облагородя, като им дам по-обширен и по-богат Мироглед и Светоглед с цел Спокойствие и Мир в Живота.
    0 Комментарии 0 Поделились 119 Просмотры
  • Птичетата Съседчета си почиват от вълнуващия ден, и всичко е прекрасно. Песимист съм, ама Ангелите ме научиха да съм с повдигнат Дух, и съм хибрид, хем песимист, хем оптимист, и се образува реалист, ама то си е до усещане на всички неща и особености и всичко. 🙂✌️☀️🌙
    Птичетата Съседчета си почиват от вълнуващия ден, и всичко е прекрасно. Песимист съм, ама Ангелите ме научиха да съм с повдигнат Дух, и съм хибрид, хем песимист, хем оптимист, и се образува реалист, ама то си е до усещане на всички неща и особености и всичко. 🙂✌️☀️🌙
    0 Комментарии 0 Поделились 123 Просмотры