• https://www.youtube.com/watch?v=X6eIFIBQWLc
    https://www.youtube.com/watch?v=X6eIFIBQWLc
    0 Коментари 0 Споделяния 159 Прегледа
  • https://www.naselo.net/na-selo-pesen.html
    https://www.naselo.net/na-selo-pesen.html
    WWW.NASELO.NET
    НА СЕЛО - песен - NaSelo.net - в подкрепа на българското село
    „Живот на село“ е емоционална балада за завръщането към корените, към простотата и истинските стойности....
    0 Коментари 0 Споделяния 432 Прегледа
  • https://nejnaikrasiva.com/mesechen-horoskop-za-mart-2026/
    https://nejnaikrasiva.com/mesechen-horoskop-za-mart-2026/
    NEJNAIKRASIVA.COM
    Месечен хороскоп за март 2026 - Нежна и Красива
    ♈ Овен Март ти носи прилив на енергия и желание за ново начало. Възможни са важни разговори, които ще изяснят отношенията ти. В работата се очертава шанс за смела стъпка – не се колебай. В любовта страстта се засилва, но внимавай с импулсивните думи. Ключова дума: ДействиеСъвет: Брой до 10 преди да реагираш. ♉ Телец...
    0 Коментари 0 Споделяния 201 Прегледа
  • Вижте, купих си Hell Burger. Много е вкусно. Професионален вкус, като в ресторант, ама не е от ресторант, а от едно Българско магазинче ей тука наблизо. 7,50 евро струва, ама много готино, защото е много вкусно. Аз се радвам, като малко циганче, като ми е хубаво. Благодаря на Бога и на всички за хубавите дни. 🙂✌️☀️🌙
    Вижте, купих си Hell Burger. Много е вкусно. Професионален вкус, като в ресторант, ама не е от ресторант, а от едно Българско магазинче ей тука наблизо. 7,50 евро струва, ама много готино, защото е много вкусно. Аз се радвам, като малко циганче, като ми е хубаво. Благодаря на Бога и на всички за хубавите дни. 🙂✌️☀️🌙
    0 Коментари 0 Споделяния 846 Прегледа
  • Този живот трябваше да ми е ваканция, обаче Планетата реши да изживея този живот, като Грешник. Същите чувства, същите болки, същите преживявания, само, че не буквално от вътре с демонче, ами Планетата ми внасяше същото усещане и същите преживявания, като продължение на примера на Исус Христос, като избора за Дяволчето на Кръста, и не беше много приятно да си Грешник, ама все се продължава напред някак си. Еми какво да правиш. 😜✌️👍😜
    Този живот трябваше да ми е ваканция, обаче Планетата реши да изживея този живот, като Грешник. Същите чувства, същите болки, същите преживявания, само, че не буквално от вътре с демонче, ами Планетата ми внасяше същото усещане и същите преживявания, като продължение на примера на Исус Христос, като избора за Дяволчето на Кръста, и не беше много приятно да си Грешник, ама все се продължава напред някак си. Еми какво да правиш. 😜✌️👍😜
    0 Коментари 0 Споделяния 143 Прегледа
  • Споко Хора, няма грижи, защото всяка игра за главата свършва все някога. Психясването и психозите са неприятни, но това е Живота, като понякога има и немилост за главата и разума въобще. Грешникът, който беше вокал на английската музикална група Prodigy, много тежко му е било преживяването с психясването и психозите, и се самоуби, защото явно той си е смятал, че не е бил за Грешник.
    Споко Хора, няма грижи, защото всяка игра за главата свършва все някога. Психясването и психозите са неприятни, но това е Живота, като понякога има и немилост за главата и разума въобще. Грешникът, който беше вокал на английската музикална група Prodigy, много тежко му е било преживяването с психясването и психозите, и се самоуби, защото явно той си е смятал, че не е бил за Грешник.
    0 Коментари 0 Споделяния 182 Прегледа
  • Живот да искаш, ама е опасно. Ама и аз не знам вече, заради това казвам, че нека да е по-спокойно и по-човечно всичко.
    Живот да искаш, ама е опасно. Ама и аз не знам вече, заради това казвам, че нека да е по-спокойно и по-човечно всичко.
    0 Коментари 0 Споделяния 168 Прегледа
  • Не всичко, което е в главата, нали в ума, трябва да се реализира в реалността на Живота. Тука е тънката граница на интелигентността за Живота и хората до себе си. Бъдете разумни и интелигентни и бъдете щастливи в своя Живот.
    Не всичко, което е в главата, нали в ума, трябва да се реализира в реалността на Живота. Тука е тънката граница на интелигентността за Живота и хората до себе си. Бъдете разумни и интелигентни и бъдете щастливи в своя Живот.
    0 Коментари 0 Споделяния 136 Прегледа
  • Съдби и съдби и съдби, и така. Колкото глави, толкова и съдби от страхотия, ама аз какво да направя, но хайде поне да ни е хубаво заедно и това е. Човек и Човек заедно срещу мизерията в Живота, а не Човек срещу Човек за създаване на мизерия в Живота.
    Съдби и съдби и съдби, и така. Колкото глави, толкова и съдби от страхотия, ама аз какво да направя, но хайде поне да ни е хубаво заедно и това е. Човек и Човек заедно срещу мизерията в Живота, а не Човек срещу Човек за създаване на мизерия в Живота.
    0 Коментари 0 Споделяния 130 Прегледа
  • По принцип понякога не винаги има комфортна точка, където да ти седне дупето, и заради това понякога се получават борбите и опасностите и героите и всичко на света, защото както съм забелязал аз, че Божествената Природа е различна с моята Дяволска Човешка Природа и между двата полюса си има, като връхче на пирамида, но не стъпало, и двигателно нагоре, после от върха падаш надолу и пак трябва двигателно нагоре, и после пак падаш от връхчето, защото не е стъпало да седнеш, и после пак двигателно нагоре, защото падаш надолу, и така се израства и се става Човек, като образуването на диаманта под Земята, когато за материята няма покой и тя се образува, като диамант, и така, какво да правиш, но диамантите са красиви, но опасни от проклятия, заради Демоничните обитатели под Земята, където са Диамантите. Не всяко красиво създание е безобидно, както Великата Природа на Светия Дух е създала своите Животинки, като например, птичетата Свраки, защото са ми съседчета и си гледам понякога, и исках да кажа, че те са красиви създания, но грачат, като Страшни Създания, и така Великата Природа е уникална със своите начала на Добро и Зло, като естетическо усещане.
    По принцип понякога не винаги има комфортна точка, където да ти седне дупето, и заради това понякога се получават борбите и опасностите и героите и всичко на света, защото както съм забелязал аз, че Божествената Природа е различна с моята Дяволска Човешка Природа и между двата полюса си има, като връхче на пирамида, но не стъпало, и двигателно нагоре, после от върха падаш надолу и пак трябва двигателно нагоре, и после пак падаш от връхчето, защото не е стъпало да седнеш, и после пак двигателно нагоре, защото падаш надолу, и така се израства и се става Човек, като образуването на диаманта под Земята, когато за материята няма покой и тя се образува, като диамант, и така, какво да правиш, но диамантите са красиви, но опасни от проклятия, заради Демоничните обитатели под Земята, където са Диамантите. Не всяко красиво създание е безобидно, както Великата Природа на Светия Дух е създала своите Животинки, като например, птичетата Свраки, защото са ми съседчета и си гледам понякога, и исках да кажа, че те са красиви създания, но грачат, като Страшни Създания, и така Великата Природа е уникална със своите начала на Добро и Зло, като естетическо усещане.
    0 Коментари 0 Споделяния 175 Прегледа