• Неприятни са тези войни на зверствата в миналото и сегашните войни, но то е нормално, докато има болки и неразбирателство между хората, и вече знаете от къде идват болките, от греховете и неправдите, защото, като се направи лошо деяние и болката за теб и другите е факт. И аз мога да бъда войник на фронта и да умра на фронта, и готово, край, и какво от това. 🙂✌️
    Неприятни са тези войни на зверствата в миналото и сегашните войни, но то е нормално, докато има болки и неразбирателство между хората, и вече знаете от къде идват болките, от греховете и неправдите, защото, като се направи лошо деяние и болката за теб и другите е факт. И аз мога да бъда войник на фронта и да умра на фронта, и готово, край, и какво от това. 🙂✌️
    0 Комментарии 0 Поделились 146 Просмотры
  • Милите Хора, не се притеснявайте за излишности. Помните ли, въздух и свежест и нищо в главата и проблемите не си ги надуваме изкуствено, като балон. Няма грижи, защото аз съм с вас, защото аз правя каквото е нужно по съвест и морал за нормален живот на индивид и цяло, като пастир на стадото, защото святостта и човечността и блаженството Божие ме призова за тази цел.
    Милите Хора, не се притеснявайте за излишности. Помните ли, въздух и свежест и нищо в главата и проблемите не си ги надуваме изкуствено, като балон. Няма грижи, защото аз съм с вас, защото аз правя каквото е нужно по съвест и морал за нормален живот на индивид и цяло, като пастир на стадото, защото святостта и човечността и блаженството Божие ме призова за тази цел.
    0 Комментарии 0 Поделились 437 Просмотры
  • Мир и Любов и Мъдрост да има между Хората. Аз знам, че сте много умни и остроумни и клоните към войни и разруха, защото такава е същността на Нечестивостта на Хаос и вечно вътрешно негодувание, но спретнат с малко усилия от наша страна Живот в Мир и Покой, няма провокации към развала. Към самоопазване да вървим, а не към обществени смущения и недоволства, заради тези болчици от грехове и неправди между Хората.
    Мир и Любов и Мъдрост да има между Хората. Аз знам, че сте много умни и остроумни и клоните към войни и разруха, защото такава е същността на Нечестивостта на Хаос и вечно вътрешно негодувание, но спретнат с малко усилия от наша страна Живот в Мир и Покой, няма провокации към развала. Към самоопазване да вървим, а не към обществени смущения и недоволства, заради тези болчици от грехове и неправди между Хората.
    0 Комментарии 0 Поделились 147 Просмотры
  • Сега Дяволското Лице на Светия Дух се сърди, че хората получават тази информация, която пиша за вас, защото аз вървя срещу нейния интерес, че всички Хора да минат през развалата на кошарата, за да отидат при нея след Живота. Борбата е за Човешки Души. Не съм искал Война с Дявола, но искам добро за Хората, и точно заради това, че искам добро за Хората, беше неизбежно да съм във война с Дявола. 🙂✌️☀️🌙
    Сега Дяволското Лице на Светия Дух се сърди, че хората получават тази информация, която пиша за вас, защото аз вървя срещу нейния интерес, че всички Хора да минат през развалата на кошарата, за да отидат при нея след Живота. Борбата е за Човешки Души. Не съм искал Война с Дявола, но искам добро за Хората, и точно заради това, че искам добро за Хората, беше неизбежно да съм във война с Дявола. 🙂✌️☀️🌙
    0 Комментарии 0 Поделились 150 Просмотры
  • Гледах по БНТ геройството на България за своята Свобода и Живот на епопея на забравените на връх Шипка. Всеки иска свобода, но не всеки е кадърен да я даде, заради това искам да ограмотя сърцата(характерите) на Хората, за да са в покой, а не Хората да са в развала, и Ангелите в Отвъдното да избягат от Хората, защото развала цари на Земята от неграмотност за себеподобния.
    Гледах по БНТ геройството на България за своята Свобода и Живот на епопея на забравените на връх Шипка. Всеки иска свобода, но не всеки е кадърен да я даде, заради това искам да ограмотя сърцата(характерите) на Хората, за да са в покой, а не Хората да са в развала, и Ангелите в Отвъдното да избягат от Хората, защото развала цари на Земята от неграмотност за себеподобния.
    0 Комментарии 0 Поделились 182 Просмотры
  • Аз си казах вече в по-предишни публикации. Бъдете с отворени умове за човека и околния ваш свят, а не със запушени сетива да реагирате от тъмното затвърдено във вас. Това е мизерия за Живота помежду си. Както казах свежи и модерни, защото това свежо и модерно никога няма да се случи, ако вие сте затворени умове и сърца за света и човека до себе си.
    Аз си казах вече в по-предишни публикации. Бъдете с отворени умове за човека и околния ваш свят, а не със запушени сетива да реагирате от тъмното затвърдено във вас. Това е мизерия за Живота помежду си. Както казах свежи и модерни, защото това свежо и модерно никога няма да се случи, ако вие сте затворени умове и сърца за света и човека до себе си.
    0 Комментарии 0 Поделились 175 Просмотры
  • Ако един компютър е филтриран(запушен) и не може да слуша обновленията си със своите приложения, той след време ще спре да работи с новото глобално и няма да е пълноценен компютър. Не бъркайте модерното с консервата на Живота, защото дори и в консервата на Живота пак можем да сме отворени и съзнателни, за да подбираме новото и да сме свежи и актуални и модерни, но през филтъра на подбора на консервата на Живота.
    Ако един компютър е филтриран(запушен) и не може да слуша обновленията си със своите приложения, той след време ще спре да работи с новото глобално и няма да е пълноценен компютър. Не бъркайте модерното с консервата на Живота, защото дори и в консервата на Живота пак можем да сме отворени и съзнателни, за да подбираме новото и да сме свежи и актуални и модерни, но през филтъра на подбора на консервата на Живота.
    0 Комментарии 0 Поделились 186 Просмотры
  • Това е голямо чудо, от което се впечатлявам, а аз лесно се впечатлявам, че нали имам консерви с храна, и тези консерви с храна не се развалят, защото са в консерва. Това е удивително и много ме радва, че мога да запазвам храната. 🙂✌️☀️🌙
    Това е голямо чудо, от което се впечатлявам, а аз лесно се впечатлявам, че нали имам консерви с храна, и тези консерви с храна не се развалят, защото са в консерва. Това е удивително и много ме радва, че мога да запазвам храната. 🙂✌️☀️🌙
    0 Комментарии 0 Поделились 176 Просмотры
  • Трябва ни вакуум машинка и някакви съдове с малък отвор и да си запечатваме храните за запазване, но с фризера е по-лесно и по-достъпно, като ги замразяваме храните. 🙂✌️☀️🌙
    Трябва ни вакуум машинка и някакви съдове с малък отвор и да си запечатваме храните за запазване, но с фризера е по-лесно и по-достъпно, като ги замразяваме храните. 🙂✌️☀️🌙
    0 Комментарии 0 Поделились 191 Просмотры
  • Вижте, в космоса е Вакуум, и там са се родили съвършено чистите Ангели и Архангели, защото те наистина са разкош и прелест и реликва и светиня, а от налягането на планетата са се родили Дяволите, хаоса на разума, който разум се облагородява от Ангелите, за да работи пълноценно системата на Сътворението. 🙂✌️☀️🌙
    Вижте, в космоса е Вакуум, и там са се родили съвършено чистите Ангели и Архангели, защото те наистина са разкош и прелест и реликва и светиня, а от налягането на планетата са се родили Дяволите, хаоса на разума, който разум се облагородява от Ангелите, за да работи пълноценно системата на Сътворението. 🙂✌️☀️🌙
    0 Комментарии 0 Поделились 195 Просмотры