• Както и да е. Бъдете живи и здрави, и нека си пазим мира и свободата, доколкото е възможно, за да е нормален Живота.
    Както и да е. Бъдете живи и здрави, и нека си пазим мира и свободата, доколкото е възможно, за да е нормален Живота.
    0 Комментарии 0 Поделились 164 Просмотры
  • Вижте, има нова надежда. Румен Радев е ерудиран човек, а пък според мен всеки ерудиран човек е спасител и спасение.
    Вижте, има нова надежда. Румен Радев е ерудиран човек, а пък според мен всеки ерудиран човек е спасител и спасение.
    0 Комментарии 0 Поделились 177 Просмотры
  • Аз по принцип със себеизразяване си лекувам характера(сърцето) спрямо житейство и ситуации и всичко, и така победих света и се разбрах със себе си за вътрешен душевен мир. 🙂✌️
    Аз по принцип със себеизразяване си лекувам характера(сърцето) спрямо житейство и ситуации и всичко, и така победих света и се разбрах със себе си за вътрешен душевен мир. 🙂✌️
    0 Комментарии 0 Поделились 173 Просмотры
  • Само да кажа, като информация, че по принцип мръсотията или чистотата в човека правят зодиакалното животинче свястно и хубаво или неприятно и гадно, като естетическо усещане в хората. Но по принцип всяка характерна зодия е Бог и Дявол, защото то е в какъвто цвят се оцвети личността на човека, като ерудираност или ощетеност от нечестивост. 🙂✌️
    Само да кажа, като информация, че по принцип мръсотията или чистотата в човека правят зодиакалното животинче свястно и хубаво или неприятно и гадно, като естетическо усещане в хората. Но по принцип всяка характерна зодия е Бог и Дявол, защото то е в какъвто цвят се оцвети личността на човека, като ерудираност или ощетеност от нечестивост. 🙂✌️
    0 Комментарии 0 Поделились 181 Просмотры
  • Всичко ще се оправи, не се притеснявайте, не берете излишни грижи, че да се изтормозите. Просто пледирам за свято търпение към свят живот.
    Всичко ще се оправи, не се притеснявайте, не берете излишни грижи, че да се изтормозите. Просто пледирам за свято търпение към свят живот.
    0 Комментарии 0 Поделились 159 Просмотры
  • Интернет Кабела пристигна по-рано. Ето го. Този път ще стане, защото е нормален стандарт с по-тънките жички, но той си е фабрично кримпнат с конекторите, така че още по-добре. Утре ще го положа, че сега ме мързи да разбутвам и да размествам в апартамента.
    Интернет Кабела пристигна по-рано. Ето го. Този път ще стане, защото е нормален стандарт с по-тънките жички, но той си е фабрично кримпнат с конекторите, така че още по-добре. Утре ще го положа, че сега ме мързи да разбутвам и да размествам в апартамента.
    0 Комментарии 0 Поделились 160 Просмотры
  • Ангелите не правят лошо, свръх интелигентни и разумни. Може би Ангелите са по-човечни(хуманни) от самия си човек. Има какво да научим от Извора на Живот.
    Ангелите не правят лошо, свръх интелигентни и разумни. Може би Ангелите са по-човечни(хуманни) от самия си човек. Има какво да научим от Извора на Живот.
    0 Комментарии 0 Поделились 188 Просмотры
  • Аз защото се водя по акъла на милите Ангели, и те са ми казали, че когато Светия Дух действа в моя Живот аз трябва да бездействам и да не предприемам нищо в Дяволския Съдбовен Тунел, колкото и да се срамя пред нищо подозиращите Хора за Небесно и Астрално, като влияния и закономерности на погубване и спасение. Две бури едновременно не са на добре, защото повреждането на всичко е по-голямо. 🙂👍✌️
    Аз защото се водя по акъла на милите Ангели, и те са ми казали, че когато Светия Дух действа в моя Живот аз трябва да бездействам и да не предприемам нищо в Дяволския Съдбовен Тунел, колкото и да се срамя пред нищо подозиращите Хора за Небесно и Астрално, като влияния и закономерности на погубване и спасение. Две бури едновременно не са на добре, защото повреждането на всичко е по-голямо. 🙂👍✌️
    0 Комментарии 0 Поделились 192 Просмотры
  • Съвременните Светци Астролози са си го казали, че има градивни времена и ретроградни времена за индивида или колектива. С човещина и мъдрост ще успеем в Живота. 🙂👍✌️😉
    Съвременните Светци Астролози са си го казали, че има градивни времена и ретроградни времена за индивида или колектива. С човещина и мъдрост ще успеем в Живота. 🙂👍✌️😉
    0 Комментарии 0 Поделились 160 Просмотры
  • Съвременните Светци Психолози са си го казали, че спокоен и бавен и плътен живот за индивида или колектива по-малко увреждане на личността и на визията и на аурата и на нрава и на волята и на менталното(психическото/емоционалното/логичното) здраве.
    Съвременните Светци Психолози са си го казали, че спокоен и бавен и плътен живот за индивида или колектива по-малко увреждане на личността и на визията и на аурата и на нрава и на волята и на менталното(психическото/емоционалното/логичното) здраве.
    0 Комментарии 0 Поделились 194 Просмотры