• Ако не беше хаос, защо има войни и корупция и кръв и помия и страдания и мизерия. Така е, ама какво да правиш. Аз съм пребледнял от Астрала и не ми пука дали ще умра.
    Ако не беше хаос, защо има войни и корупция и кръв и помия и страдания и мизерия. Така е, ама какво да правиш. Аз съм пребледнял от Астрала и не ми пука дали ще умра.
    0 Комментарии 0 Поделились 189 Просмотры
  • Кротнете се дееба, защото престъпления срещу себе си правите. Престъпление срещу индивида е престъпление срещу цялото и престъпление срещу цялото е престъпление срещу индивида. Аз да си ви кажа, колкото и дразнеща да е моралистичността днешно време.
    Кротнете се дееба, защото престъпления срещу себе си правите. Престъпление срещу индивида е престъпление срещу цялото и престъпление срещу цялото е престъпление срещу индивида. Аз да си ви кажа, колкото и дразнеща да е моралистичността днешно време.
    0 Комментарии 0 Поделились 166 Просмотры
  • Обичайте се вече, и нека няма мизерия на Света, защото какъв е смисълът да сме мизерници(хора, които правят лошотия и мизерия). 🙂✌️☀️🌙
    Обичайте се вече, и нека няма мизерия на Света, защото какъв е смисълът да сме мизерници(хора, които правят лошотия и мизерия). 🙂✌️☀️🌙
    0 Комментарии 0 Поделились 195 Просмотры
  • Наздраве за Любовта, както за Живота да е добре да се понася, така и между Мъжът и Жената. Защото е опасно от всякакви щуротии(дивотии), заради липса на визия за Живота и Жената и Мъжа и нещата в Живота, и така, какво да правиш.
    Наздраве за Любовта, както за Живота да е добре да се понася, така и между Мъжът и Жената. Защото е опасно от всякакви щуротии(дивотии), заради липса на визия за Живота и Жената и Мъжа и нещата в Живота, и така, какво да правиш.
    0 Комментарии 0 Поделились 199 Просмотры
  • По принцип може и да съм психясал от мраковете и светлините в Астрала, но аз си знам, че една линия ме успокоява за Смъртта, а друга линия ме утешава за Смъртта, и няма значение кога ще умра, защото аз съм в Мир, че едната линия вещае непукизъм, тоест безпроблемие да умра, а другата линия вещае смисъл, че съм оставил нещо и няма проблем да умра.
    По принцип може и да съм психясал от мраковете и светлините в Астрала, но аз си знам, че една линия ме успокоява за Смъртта, а друга линия ме утешава за Смъртта, и няма значение кога ще умра, защото аз съм в Мир, че едната линия вещае непукизъм, тоест безпроблемие да умра, а другата линия вещае смисъл, че съм оставил нещо и няма проблем да умра.
    0 Комментарии 0 Поделились 168 Просмотры
  • Аз не обичам смъртта, защото е резултат на страдание, и ще ви тормозя още в социалните мрежи(медии), защото още не ми е дошло времето. 🙂✌️☀️🌙
    Аз не обичам смъртта, защото е резултат на страдание, и ще ви тормозя още в социалните мрежи(медии), защото още не ми е дошло времето. 🙂✌️☀️🌙
    0 Комментарии 0 Поделились 168 Просмотры
  • Виждате ли, аз от дяволската кошара не се развалих, и всичко е благодарение на Ангелите в Отвъдното, защото те ме правят безсмъртен, за да се възкресявам винаги, защото заради Любовта, а Любовта е нещо свято, Светиня за закрепянето на Живота, и така, какво да правиш.
    Виждате ли, аз от дяволската кошара не се развалих, и всичко е благодарение на Ангелите в Отвъдното, защото те ме правят безсмъртен, за да се възкресявам винаги, защото заради Любовта, а Любовта е нещо свято, Светиня за закрепянето на Живота, и така, какво да правиш.
    0 Комментарии 0 Поделились 202 Просмотры
  • Мисията изпълнена. Махнах старият несъвпадим кабел и го сгънах и вързах и прибрах в сака и после положих новия кабел с малко усилия и пренастроих хостинг сървърния компютър, и готово, целта е постигната и случаят е затворен. Виждате, че Животът е борба за хубост. А сега да си пием кафето и да пушим цигари, и да се наслаждаваме на резултатите от усилията и усърдията и работата в нашия Живот.
    Мисията изпълнена. Махнах старият несъвпадим кабел и го сгънах и вързах и прибрах в сака и после положих новия кабел с малко усилия и пренастроих хостинг сървърния компютър, и готово, целта е постигната и случаят е затворен. Виждате, че Животът е борба за хубост. А сега да си пием кафето и да пушим цигари, и да се наслаждаваме на резултатите от усилията и усърдията и работата в нашия Живот.
    0 Комментарии 0 Поделились 162 Просмотры
  • https://youtu.be/X6eIFIBQWLc?si=xd2LTzY6C6NDHe1R
    https://youtu.be/X6eIFIBQWLc?si=xd2LTzY6C6NDHe1R
    0 Комментарии 0 Поделились 139 Просмотры
  • https://www.youtube.com/watch?v=quLc9ZO71Vk
    https://www.youtube.com/watch?v=quLc9ZO71Vk
    0 Комментарии 0 Поделились 153 Просмотры