• Както и да е. Бъдете живи и здрави, и нека си пазим мира и свободата, доколкото е възможно, за да е нормален Живота.
    Както и да е. Бъдете живи и здрави, и нека си пазим мира и свободата, доколкото е възможно, за да е нормален Живота.
    0 Коментари 0 Споделяния 165 Прегледа
  • Вижте, има нова надежда. Румен Радев е ерудиран човек, а пък според мен всеки ерудиран човек е спасител и спасение.
    Вижте, има нова надежда. Румен Радев е ерудиран човек, а пък според мен всеки ерудиран човек е спасител и спасение.
    0 Коментари 0 Споделяния 178 Прегледа
  • Аз по принцип със себеизразяване си лекувам характера(сърцето) спрямо житейство и ситуации и всичко, и така победих света и се разбрах със себе си за вътрешен душевен мир. 🙂✌️
    Аз по принцип със себеизразяване си лекувам характера(сърцето) спрямо житейство и ситуации и всичко, и така победих света и се разбрах със себе си за вътрешен душевен мир. 🙂✌️
    0 Коментари 0 Споделяния 174 Прегледа
  • Само да кажа, като информация, че по принцип мръсотията или чистотата в човека правят зодиакалното животинче свястно и хубаво или неприятно и гадно, като естетическо усещане в хората. Но по принцип всяка характерна зодия е Бог и Дявол, защото то е в какъвто цвят се оцвети личността на човека, като ерудираност или ощетеност от нечестивост. 🙂✌️
    Само да кажа, като информация, че по принцип мръсотията или чистотата в човека правят зодиакалното животинче свястно и хубаво или неприятно и гадно, като естетическо усещане в хората. Но по принцип всяка характерна зодия е Бог и Дявол, защото то е в какъвто цвят се оцвети личността на човека, като ерудираност или ощетеност от нечестивост. 🙂✌️
    0 Коментари 0 Споделяния 182 Прегледа
  • Всичко ще се оправи, не се притеснявайте, не берете излишни грижи, че да се изтормозите. Просто пледирам за свято търпение към свят живот.
    Всичко ще се оправи, не се притеснявайте, не берете излишни грижи, че да се изтормозите. Просто пледирам за свято търпение към свят живот.
    0 Коментари 0 Споделяния 160 Прегледа
  • Интернет Кабела пристигна по-рано. Ето го. Този път ще стане, защото е нормален стандарт с по-тънките жички, но той си е фабрично кримпнат с конекторите, така че още по-добре. Утре ще го положа, че сега ме мързи да разбутвам и да размествам в апартамента.
    Интернет Кабела пристигна по-рано. Ето го. Този път ще стане, защото е нормален стандарт с по-тънките жички, но той си е фабрично кримпнат с конекторите, така че още по-добре. Утре ще го положа, че сега ме мързи да разбутвам и да размествам в апартамента.
    0 Коментари 0 Споделяния 161 Прегледа
  • Ангелите не правят лошо, свръх интелигентни и разумни. Може би Ангелите са по-човечни(хуманни) от самия си човек. Има какво да научим от Извора на Живот.
    Ангелите не правят лошо, свръх интелигентни и разумни. Може би Ангелите са по-човечни(хуманни) от самия си човек. Има какво да научим от Извора на Живот.
    0 Коментари 0 Споделяния 189 Прегледа
  • Аз защото се водя по акъла на милите Ангели, и те са ми казали, че когато Светия Дух действа в моя Живот аз трябва да бездействам и да не предприемам нищо в Дяволския Съдбовен Тунел, колкото и да се срамя пред нищо подозиращите Хора за Небесно и Астрално, като влияния и закономерности на погубване и спасение. Две бури едновременно не са на добре, защото повреждането на всичко е по-голямо. 🙂👍✌️
    Аз защото се водя по акъла на милите Ангели, и те са ми казали, че когато Светия Дух действа в моя Живот аз трябва да бездействам и да не предприемам нищо в Дяволския Съдбовен Тунел, колкото и да се срамя пред нищо подозиращите Хора за Небесно и Астрално, като влияния и закономерности на погубване и спасение. Две бури едновременно не са на добре, защото повреждането на всичко е по-голямо. 🙂👍✌️
    0 Коментари 0 Споделяния 193 Прегледа
  • Съвременните Светци Астролози са си го казали, че има градивни времена и ретроградни времена за индивида или колектива. С човещина и мъдрост ще успеем в Живота. 🙂👍✌️😉
    Съвременните Светци Астролози са си го казали, че има градивни времена и ретроградни времена за индивида или колектива. С човещина и мъдрост ще успеем в Живота. 🙂👍✌️😉
    0 Коментари 0 Споделяния 161 Прегледа
  • Съвременните Светци Психолози са си го казали, че спокоен и бавен и плътен живот за индивида или колектива по-малко увреждане на личността и на визията и на аурата и на нрава и на волята и на менталното(психическото/емоционалното/логичното) здраве.
    Съвременните Светци Психолози са си го казали, че спокоен и бавен и плътен живот за индивида или колектива по-малко увреждане на личността и на визията и на аурата и на нрава и на волята и на менталното(психическото/емоционалното/логичното) здраве.
    0 Коментари 0 Споделяния 195 Прегледа