Здравейте на всички, приветствам всички в групата. Не знам как да настроя нещата така, че да мога да публикувам постове за читателите от името на групата. Кой може да ми даде съвет?
Здравейте на всички, приветствам всички в групата. Не знам как да настроя нещата така, че да мога да публикувам постове за читателите от името на групата. Кой може да ми даде съвет?
0 Комментарии 0 Поделились 8 Просмотры