Здравейте на всички, приветствам всички в групата. Не знам как да настроя нещата така, че да мога да публикувам постове за читателите от името на групата. Кой може да ми даде съвет?
Здравейте на всички, приветствам всички в групата. Не знам как да настроя нещата така, че да мога да публикувам постове за читателите от името на групата. Кой може да ми даде съвет?
0 Коментари 0 Споделяния 9 Прегледа