• Пред вас да е свеж въздух без нищо, което да ви тормози, и като дойде някой момент чувстването оправя нещата, за да е правилен момента, защото не е хубаво да се страхувате и да се ядосвате за някакви глупости в своя Живот и с хората. Да живеем правилно със свежест, а пък да става каквото ще. Аз смятам, че моят стил на Живот ме прави готин, а не тези лоши момчета, където нищо друго не знаят, освен да драскат и да раздират и да раняват Животите на другите хора. 🙂✌️👍
    Пред вас да е свеж въздух без нищо, което да ви тормози, и като дойде някой момент чувстването оправя нещата, за да е правилен момента, защото не е хубаво да се страхувате и да се ядосвате за някакви глупости в своя Живот и с хората. Да живеем правилно със свежест, а пък да става каквото ще. Аз смятам, че моят стил на Живот ме прави готин, а не тези лоши момчета, където нищо друго не знаят, освен да драскат и да раздират и да раняват Животите на другите хора. 🙂✌️👍
    0 Комментарии 0 Поделились 6 Просмотры
  • Моят съвет е, не газете Духа, заради Плътта.
    Моят съвет е, не газете Духа, заради Плътта.
    0 Комментарии 0 Поделились 4 Просмотры
  • Най си ми е добре да си живея, тясно и стегнато и спретнато, като войник. Няма излишни хора, няма глупости, и пред мен Градеж, а не известни работи, които да ме страхуват и да се притеснявам и да се ядосвам, и Животът да е страдание.
    Най си ми е добре да си живея, тясно и стегнато и спретнато, като войник. Няма излишни хора, няма глупости, и пред мен Градеж, а не известни работи, които да ме страхуват и да се притеснявам и да се ядосвам, и Животът да е страдание.
    0 Комментарии 0 Поделились 1 Просмотры
  • Ангелите в Отвъдното са Висш Морал и не те нараняват и не те тормозят, а са най-добрият ти Приятел. 🙂✌️👍
    Ангелите в Отвъдното са Висш Морал и не те нараняват и не те тормозят, а са най-добрият ти Приятел. 🙂✌️👍
    0 Комментарии 0 Поделились 1 Просмотры
  • Хайде да си лежим и да релаксираме за следващите неща в Живота. Оставям ви, а пък ако се сетя нещо ще ви споделя.
    Хайде да си лежим и да релаксираме за следващите неща в Живота. Оставям ви, а пък ако се сетя нещо ще ви споделя.
    0 Комментарии 0 Поделились 1 Просмотры
  • Доброто си заслужава, нищо, че се смята за скучно. Добротата си заслужава, нищо, че се смята за гейска работа. А то пък да си вредител за Живота и Разума на хората не е било курвенска работа. 🙂
    Доброто си заслужава, нищо, че се смята за скучно. Добротата си заслужава, нищо, че се смята за гейска работа. А то пък да си вредител за Живота и Разума на хората не е било курвенска работа. 🙂
    0 Комментарии 0 Поделились 1 Просмотры