• Знаете ли колко страдания ги чака тези хора с човешко своеволие. Страшни карми, а аз нямам карма към хората, защото съм мишка, и просто гледам отгоре.
    Знаете ли колко страдания ги чака тези хора с човешко своеволие. Страшни карми, а аз нямам карма към хората, защото съм мишка, и просто гледам отгоре.
    0 Комментарии 0 Поделились 4 Просмотры
  • Карат ми се викат ми сърдят ми се, но Божието си е Божие, и то ще остави своеволието на волята на другия да сгреши, но не и аз, не и Божията воля. Чистота пред Мрака на хората, защото хората наистина страдат от Зло. Аз съм непобедим в моите Адски трудности. Какво ли не ми се е случвало, врещене от познати и непознати, забвение за своя път, счупване на менталния свят, счупване на всичко, и пак съм Победител сред невежите.
    Карат ми се викат ми сърдят ми се, но Божието си е Божие, и то ще остави своеволието на волята на другия да сгреши, но не и аз, не и Божията воля. Чистота пред Мрака на хората, защото хората наистина страдат от Зло. Аз съм непобедим в моите Адски трудности. Какво ли не ми се е случвало, врещене от познати и непознати, забвение за своя път, счупване на менталния свят, счупване на всичко, и пак съм Победител сред невежите.
    0 Комментарии 0 Поделились 3 Просмотры
  • Някакво дете на съседите ми се изрепчи и ме похули, и знаете ли тази малка постъпка, която е нормална за ежедневието ни, до какво доведе детето, лоша Жена, а пък на стара възраст ще се спасява. Виждате ли колко е фатална всяка наша микро постъпка. Внимавайте в Живота, защото всичко се връща, но не заради мен, а заради акъла на Светия Дух(богинята майка).
    Някакво дете на съседите ми се изрепчи и ме похули, и знаете ли тази малка постъпка, която е нормална за ежедневието ни, до какво доведе детето, лоша Жена, а пък на стара възраст ще се спасява. Виждате ли колко е фатална всяка наша микро постъпка. Внимавайте в Живота, защото всичко се връща, но не заради мен, а заради акъла на Светия Дух(богинята майка).
    0 Комментарии 0 Поделились 2 Просмотры
  • Аз нямам контрол над Живота и над никой Човек, ами просто проповядвам нещата за Живота и контрола и Мизерята от хората. Спокойно, Мизерник Мизерник, а пък след едно две преждания си станал Добър Човек. Спокойно, за всички има надежда.
    Аз нямам контрол над Живота и над никой Човек, ами просто проповядвам нещата за Живота и контрола и Мизерята от хората. Спокойно, Мизерник Мизерник, а пък след едно две преждания си станал Добър Човек. Спокойно, за всички има надежда.
    0 Комментарии 0 Поделились 1 Просмотры
  • #меренгово_руло
    #меренгово_руло
    0 Комментарии 0 Поделились 1 Просмотры
  • Торта манго-лотус- карамел
    Торта манго-лотус- карамел
    0 Комментарии 0 Поделились 1 Просмотры
  • Торта Анна Павлова
    Торта Анна Павлова
    0 Комментарии 0 Поделились 0 Просмотры