• Знаете ли колко страдания ги чака тези хора с човешко своеволие. Страшни карми, а аз нямам карма към хората, защото съм мишка, и просто гледам отгоре.
    Знаете ли колко страдания ги чака тези хора с човешко своеволие. Страшни карми, а аз нямам карма към хората, защото съм мишка, и просто гледам отгоре.
    0 Comments 0 Shares 9 Views
  • Карат ми се викат ми сърдят ми се, но Божието си е Божие, и то ще остави своеволието на волята на другия да сгреши, но не и аз, не и Божията воля. Чистота пред Мрака на хората, защото хората наистина страдат от Зло. Аз съм непобедим в моите Адски трудности. Какво ли не ми се е случвало, врещене от познати и непознати, забвение за своя път, счупване на менталния свят, счупване на всичко, и пак съм Победител сред невежите.
    Карат ми се викат ми сърдят ми се, но Божието си е Божие, и то ще остави своеволието на волята на другия да сгреши, но не и аз, не и Божията воля. Чистота пред Мрака на хората, защото хората наистина страдат от Зло. Аз съм непобедим в моите Адски трудности. Какво ли не ми се е случвало, врещене от познати и непознати, забвение за своя път, счупване на менталния свят, счупване на всичко, и пак съм Победител сред невежите.
    0 Comments 0 Shares 8 Views
  • Някакво дете на съседите ми се изрепчи и ме похули, и знаете ли тази малка постъпка, която е нормална за ежедневието ни, до какво доведе детето, лоша Жена, а пък на стара възраст ще се спасява. Виждате ли колко е фатална всяка наша микро постъпка. Внимавайте в Живота, защото всичко се връща, но не заради мен, а заради акъла на Светия Дух(богинята майка).
    Някакво дете на съседите ми се изрепчи и ме похули, и знаете ли тази малка постъпка, която е нормална за ежедневието ни, до какво доведе детето, лоша Жена, а пък на стара възраст ще се спасява. Виждате ли колко е фатална всяка наша микро постъпка. Внимавайте в Живота, защото всичко се връща, но не заради мен, а заради акъла на Светия Дух(богинята майка).
    0 Comments 0 Shares 7 Views
  • Аз нямам контрол над Живота и над никой Човек, ами просто проповядвам нещата за Живота и контрола и Мизерята от хората. Спокойно, Мизерник Мизерник, а пък след едно две преждания си станал Добър Човек. Спокойно, за всички има надежда.
    Аз нямам контрол над Живота и над никой Човек, ами просто проповядвам нещата за Живота и контрола и Мизерята от хората. Спокойно, Мизерник Мизерник, а пък след едно две преждания си станал Добър Човек. Спокойно, за всички има надежда.
    0 Comments 0 Shares 6 Views
  • #меренгово_руло
    #меренгово_руло
    Yay
    1
    0 Comments 0 Shares 6 Views
  • Торта манго-лотус- карамел
    Торта манго-лотус- карамел
    Haha
    1
    0 Comments 0 Shares 6 Views
  • Торта Анна Павлова
    Торта Анна Павлова
    Like
    1
    0 Comments 0 Shares 6 Views
  • Традиционен френски блат „Дакуаз“ с богат вкус на шамфъстък
    Наситено малиново компоте с лека киселинна нотка
    Ефирен, кадифен мус с чиста занаятчийска паста от шамфъстък
    Традиционен френски блат „Дакуаз“ с богат вкус на шамфъстък Наситено малиново компоте с лека киселинна нотка Ефирен, кадифен мус с чиста занаятчийска паста от шамфъстък
    Like
    1
    0 Comments 0 Shares 6 Views
  • Знайте, че ние не сме играчи, като вас, ние сме съдници, по-висши от вас, и на всяко ваше неправомерно действие Съд, защото Светия Дух това прави, Съд чрез Светците, чрез Криза, чрез Осъзнаване, чрез Просветление към Висшето Съзнание.
    Знайте, че ние не сме играчи, като вас, ние сме съдници, по-висши от вас, и на всяко ваше неправомерно действие Съд, защото Светия Дух това прави, Съд чрез Светците, чрез Криза, чрез Осъзнаване, чрез Просветление към Висшето Съзнание.
    0 Comments 0 Shares 6 Views
  • В сериала Шотландски Боец се казва, че има два вида хора, Бойци и Наблюдатели. Ние сме наблюдателите, защото сме минали през школата на Бойците.
    В сериала Шотландски Боец се казва, че има два вида хора, Бойци и Наблюдатели. Ние сме наблюдателите, защото сме минали през школата на Бойците.
    0 Comments 0 Shares 7 Views