• Ако се омърсите, като млади ще пропуснете вълшебството на вашето Обладаване, но внимавайте на кръста. Не бъдете убийци на своя Ангел, заради предавам се. Никога не се предавайте щом става дума за вашата Душа, а пък със земните грижи по-разумно и по-интелигентно и не си давайте много зор. Със земните грижи бъдете умни и не винаги се борете, а понякога на Земята е нужно да се предадем и да освободим от себе си, за да си починем, за да имаме сили(гориво) за важните и значимите неща.
    Ако се омърсите, като млади ще пропуснете вълшебството на вашето Обладаване, но внимавайте на кръста. Не бъдете убийци на своя Ангел, заради предавам се. Никога не се предавайте щом става дума за вашата Душа, а пък със земните грижи по-разумно и по-интелигентно и не си давайте много зор. Със земните грижи бъдете умни и не винаги се борете, а понякога на Земята е нужно да се предадем и да освободим от себе си, за да си починем, за да имаме сили(гориво) за важните и значимите неща.
    0 Комментарии 0 Поделились 1 Просмотры
  • Например, ако има деградация от скандали и викане и гняв и злоба във вашия Дом, не се борете за този Мъж или за тази Жена, като си мислите, че ще го/я промените. Това е изгубена кауза, и вие напразно ще сте си изхабили силите за по напред в Живота. Освободи от себе си това, което ти вреди на Разума, за да се спасиш във Вечността си.
    Например, ако има деградация от скандали и викане и гняв и злоба във вашия Дом, не се борете за този Мъж или за тази Жена, като си мислите, че ще го/я промените. Това е изгубена кауза, и вие напразно ще сте си изхабили силите за по напред в Живота. Освободи от себе си това, което ти вреди на Разума, за да се спасиш във Вечността си.
    0 Комментарии 0 Поделились 2 Просмотры
  • Чистото Сърце е всичко, както казват Ангелите в Отвъдното, защото, аз когато разбрах какво става на кръста от болки със забранения плод(злия дух) в главата ми, който лош дух бута да влезе долу до гърдите ми при Ангела, и толкова се стреснах да не му стане нещо на Ангела, заради мен, че не позволих тази трагедия Ангелът ми да се превърне в Демон и аз да изгоря в Гняв и Бесове цял Живот. Ето това е чисто Сърце, не позволяваш да влезе Смъртта в теб, заради свои лични болки.
    Чистото Сърце е всичко, както казват Ангелите в Отвъдното, защото, аз когато разбрах какво става на кръста от болки със забранения плод(злия дух) в главата ми, който лош дух бута да влезе долу до гърдите ми при Ангела, и толкова се стреснах да не му стане нещо на Ангела, заради мен, че не позволих тази трагедия Ангелът ми да се превърне в Демон и аз да изгоря в Гняв и Бесове цял Живот. Ето това е чисто Сърце, не позволяваш да влезе Смъртта в теб, заради свои лични болки.
    0 Комментарии 0 Поделились 2 Просмотры
  • Релакс и почивайте си и това е, защото в Живота не винаги е интересно, а понякога има и скука, ама като сме плавни и плътни в съзнателния си Живот преминават безпроблемно тези моменти.
    Релакс и почивайте си и това е, защото в Живота не винаги е интересно, а понякога има и скука, ама като сме плавни и плътни в съзнателния си Живот преминават безпроблемно тези моменти.
    0 Комментарии 0 Поделились 2 Просмотры