• Монашеството и Отшелничеството го виждам, като Ключ за Спасение на Духа(разума, съзнанието, сърцето, характера, индивида), защото няма облъчване и радиация от други хора, които да те крадат и да ти крадат времето, а имаш пълен мир и собствено лично твое време да градиш Живота. 🙂✌️👍
    Монашеството и Отшелничеството го виждам, като Ключ за Спасение на Духа(разума, съзнанието, сърцето, характера, индивида), защото няма облъчване и радиация от други хора, които да те крадат и да ти крадат времето, а имаш пълен мир и собствено лично твое време да градиш Живота. 🙂✌️👍
    0 Комментарии 0 Поделились 6 Просмотры
  • Хубаво е когато времето си е твое, за да градиш. Аз не съм планирал нищо, но по чувстване за моментите много съм градял в Живота си. Продуктивен без роботските планове във времето. Може да звучи парадоксално, заради липса на планове, но Човекът е най-продуктивен към желание и лекота, когато чувства и твори градежа на своя Живот, а не когато Човекът е робот.
    Хубаво е когато времето си е твое, за да градиш. Аз не съм планирал нищо, но по чувстване за моментите много съм градял в Живота си. Продуктивен без роботските планове във времето. Може да звучи парадоксално, заради липса на планове, но Човекът е най-продуктивен към желание и лекота, когато чувства и твори градежа на своя Живот, а не когато Човекът е робот.
    0 Комментарии 0 Поделились 8 Просмотры
  • 0 Комментарии 0 Поделились 4 Просмотры
  • Аз съм облагодетелствал и градял хората до себе си и своя Живот, защото така го чувствам за моментите в Живота, и Зло не съм правил и много по-леко ми мина Живота. Времето е мое ще се грижа, а не когато твоят разум е стъпкан от друг разум и твоят разум се влачи по чуждата воля, а пък ти не усещаш времето твое, за да градиш лично и да се грижиш за Децата си по собствено Желание, защото не бива Човек да потъпква разума на друг Човек. Аз, като имах съквартирант в София, добре се получи в този период, защото никой не е манипулирал никой, като влиза в чуждия Живот да се разпорежда, а всеки менижира своя собствен Живот и дава от себе си за благото на ситуациите и приятелството, и всеки уважава чуждия Живот и чуждото време и то като няма някаква болка между хората, всеки с доброволно желание дава и инвестира в добруването на ситуациите и приятелствата, защото я има искрата на Живота, когато няма болка между хората, а всеки има доверие на мениджмънта на другия човек за своя си Живот, и никой не потъпква и манипулира никой и е свежест, и то това е автентичният Живот между хората.
    Аз съм облагодетелствал и градял хората до себе си и своя Живот, защото така го чувствам за моментите в Живота, и Зло не съм правил и много по-леко ми мина Живота. Времето е мое ще се грижа, а не когато твоят разум е стъпкан от друг разум и твоят разум се влачи по чуждата воля, а пък ти не усещаш времето твое, за да градиш лично и да се грижиш за Децата си по собствено Желание, защото не бива Човек да потъпква разума на друг Човек. Аз, като имах съквартирант в София, добре се получи в този период, защото никой не е манипулирал никой, като влиза в чуждия Живот да се разпорежда, а всеки менижира своя собствен Живот и дава от себе си за благото на ситуациите и приятелството, и всеки уважава чуждия Живот и чуждото време и то като няма някаква болка между хората, всеки с доброволно желание дава и инвестира в добруването на ситуациите и приятелствата, защото я има искрата на Живота, когато няма болка между хората, а всеки има доверие на мениджмънта на другия човек за своя си Живот, и никой не потъпква и манипулира никой и е свежест, и то това е автентичният Живот между хората.
    0 Комментарии 0 Поделились 7 Просмотры
  • Нищо не съм планирал в Живота си, а толкова много съм направил за Хората и себе си.
    Нищо не съм планирал в Живота си, а толкова много съм направил за Хората и себе си.
    0 Комментарии 0 Поделились 7 Просмотры
  • Аз се развих, като Човек, защото осъзнах ключовите неща в моя Житейски и Битов Живот, а пък, като не се осъзнава и разсъждава не виждаме ключовите работи и живеем спаднало, като роботи, което е гадно и аз не искам да Живея, като Робот, а да Живея, за да творя чрез чувстването в моментите на Живота ми.
    Аз се развих, като Човек, защото осъзнах ключовите неща в моя Житейски и Битов Живот, а пък, като не се осъзнава и разсъждава не виждаме ключовите работи и живеем спаднало, като роботи, което е гадно и аз не искам да Живея, като Робот, а да Живея, за да творя чрез чувстването в моментите на Живота ми.
    0 Комментарии 0 Поделились 5 Просмотры
  • Аз, като обичам да съм сам със себе си, и зло не съм правил, и се запазих, като разум, а пък някои хора се затриват в мръсни семенца в подсъзнанието си от млади млади, заради приятели.
    Аз, като обичам да съм сам със себе си, и зло не съм правил, и се запазих, като разум, а пък някои хора се затриват в мръсни семенца в подсъзнанието си от млади млади, заради приятели.
    0 Комментарии 0 Поделились 4 Просмотры
  • Какво да ви кажа, Животът може да бъде Благословия или Проклятие, и пледирам за Разум и Човещина между Хората, за да намалим ситуациите, когато Животът е Проклятие.
    Какво да ви кажа, Животът може да бъде Благословия или Проклятие, и пледирам за Разум и Човещина между Хората, за да намалим ситуациите, когато Животът е Проклятие.
    0 Комментарии 0 Поделились 4 Просмотры
  • И аз съм имал моменти на някакви емоционални огъвания, но то това да е било 6 пъти в Живота ми. Аз не съм рецидивист, а това се е случвало по инцидент. Абе вкусил съм, като опит на чувстване всякакви неща, и си подбирам, кое добро и кое е зло. Всеки си знае най-добре за своя Живот. 🙂✌️👍
    И аз съм имал моменти на някакви емоционални огъвания, но то това да е било 6 пъти в Живота ми. Аз не съм рецидивист, а това се е случвало по инцидент. Абе вкусил съм, като опит на чувстване всякакви неща, и си подбирам, кое добро и кое е зло. Всеки си знае най-добре за своя Живот. 🙂✌️👍
    0 Комментарии 0 Поделились 5 Просмотры
  • Аз обичам да е нормално, а не да има неправди и несправедливости и престъпления, които тормозят човешкия разум от безмирие, а безмирието е деградация.
    Аз обичам да е нормално, а не да има неправди и несправедливости и престъпления, които тормозят човешкия разум от безмирие, а безмирието е деградация.
    0 Комментарии 0 Поделились 4 Просмотры