• Ние няма да преживеем Светлинното Духовно Човечество, но нашите пра-внуци ще го преживеят.
    Ние няма да преживеем Светлинното Духовно Човечество, но нашите пра-внуци ще го преживеят.
    0 Comments 0 Shares 2 Views
  • Да възстановим баланса в Природата и да възстановим баланса и в човешкия свят. Лигльовци, ще си играят на войнички. Това уронва престижа на Лидерите, и после никой няма да ги уважава и пак ще се появяват кървави революции, защото човекът е глупав за своя Живот.
    Да възстановим баланса в Природата и да възстановим баланса и в човешкия свят. Лигльовци, ще си играят на войнички. Това уронва престижа на Лидерите, и после никой няма да ги уважава и пак ще се появяват кървави революции, защото човекът е глупав за своя Живот.
    0 Comments 0 Shares 1 Views
  • Фундаментално Човекът трябва да провиди и да се оправи и да се излекува от смрадта на своите кочинки. Може ли такива престъпления да има на семейно ниво и на обществено ниво и на политическо ниво и на геополитическо ниво, заради пълната глупост на простолюдието, което е на върха на света.
    Фундаментално Човекът трябва да провиди и да се оправи и да се излекува от смрадта на своите кочинки. Може ли такива престъпления да има на семейно ниво и на обществено ниво и на политическо ниво и на геополитическо ниво, заради пълната глупост на простолюдието, което е на върха на света.
    0 Comments 0 Shares 2 Views
  • Аз ви давам Мир, като от мен няма следа за нещата в Светския Свят, че да ви боли нещо, ама и на мене дайте Мир, като не рушите Света, заради вашата глупост на емоционално ниво. Аз не искам да ви търпя мизериите, както се случи с Украйна, заради пошлостта и низостта на Англия и Европа и САЩ. Това да си немощен човек във властта е опасно, а пък тия са опасни, като са диваци облечени в смокинги(богаташки костюми).
    Аз ви давам Мир, като от мен няма следа за нещата в Светския Свят, че да ви боли нещо, ама и на мене дайте Мир, като не рушите Света, заради вашата глупост на емоционално ниво. Аз не искам да ви търпя мизериите, както се случи с Украйна, заради пошлостта и низостта на Англия и Европа и САЩ. Това да си немощен човек във властта е опасно, а пък тия са опасни, като са диваци облечени в смокинги(богаташки костюми).
    0 Comments 0 Shares 1 Views
  • Сърдя се на неправдата и несправедливостта, защото всеки човек го прави това, като разум, стига да не е толкова повреден в разума, че да е спихнал от Стокхолмския Синдром.
    Сърдя се на неправдата и несправедливостта, защото всеки човек го прави това, като разум, стига да не е толкова повреден в разума, че да е спихнал от Стокхолмския Синдром.
    0 Comments 0 Shares 2 Views
  • Аз на насилника ще му отрежа главата, а няма да му лижа гъза, защото аз си знам визията за Живота и мястото във Вселената. Аз имам котва в Небесното Царство и Злото не може да ме направи на маймуна, както се случва с Хората, които не са обладани от Ангели.
    Аз на насилника ще му отрежа главата, а няма да му лижа гъза, защото аз си знам визията за Живота и мястото във Вселената. Аз имам котва в Небесното Царство и Злото не може да ме направи на маймуна, както се случва с Хората, които не са обладани от Ангели.
    0 Comments 0 Shares 1 Views
  • Проклинам насилника и той умира в Адски Мъки, както се случи с Франция и Богомилите в онова средновековно време. Аз мога да търпя Зло, но според времената всеки си получава това, което заслужава. Който сее Зло по Земята ще умре, а който сее Добро по Земята ще живее добре.
    Проклинам насилника и той умира в Адски Мъки, както се случи с Франция и Богомилите в онова средновековно време. Аз мога да търпя Зло, но според времената всеки си получава това, което заслужава. Който сее Зло по Земята ще умре, а който сее Добро по Земята ще живее добре.
    0 Comments 0 Shares 1 Views