• NRI Community – Connect Indians Worldwide


    URL:
    https://www.nris.com/


    Description:
    NRI Community is a global platform connecting Non-Resident Indians worldwide. Discover jobs, business opportunities, networking, housing, community events, and valuable resources designed for overseas Indians. Join the growing NRI Community and stay connected with fellow Indians across the globe.




    #NRI Community, #NRI Network, #Global Indians, #Non Resident Indians, #Indian Diaspora, #NRI Jobs, #NRI Business, #Overseas Indians, #Indian Community, #NRIS
    NRI Community – Connect Indians Worldwide URL: https://www.nris.com/ Description: NRI Community is a global platform connecting Non-Resident Indians worldwide. Discover jobs, business opportunities, networking, housing, community events, and valuable resources designed for overseas Indians. Join the growing NRI Community and stay connected with fellow Indians across the globe. #NRI Community, #NRI Network, #Global Indians, #Non Resident Indians, #Indian Diaspora, #NRI Jobs, #NRI Business, #Overseas Indians, #Indian Community, #NRIS
    WWW.NRIS.COM
    NRIS - Connect with Non-Resident Indians Worldwide | Jobs, Housing, Events, Community
    Discover the ultimate NRI community platform. Find jobs for Indians abroad, housing, events, classifieds, and connect with Non-Resident Indians worldwide. Join Indians in USA, UK, Canada, Australia, Dubai and more.
    0 Коментари 0 Споделяния 5 Прегледа
  • 0 Коментари 0 Споделяния 4 Прегледа
  • Животът е радост и тъга, защото от некачествен Живот, заради човешка немощ, ама нищо де. Всеки да се спасява, както може. Кой, като монах, кой с късмет за жената или мъжа, и така, какво да правиш. 🙂✌️👍
    Животът е радост и тъга, защото от некачествен Живот, заради човешка немощ, ама нищо де. Всеки да се спасява, както може. Кой, като монах, кой с късмет за жената или мъжа, и така, какво да правиш. 🙂✌️👍
    0 Коментари 0 Споделяния 3 Прегледа
  • Бъдете визионери на Светлината за Живота, а не просто да живеете посредствено. 🙂✌️👍
    Бъдете визионери на Светлината за Живота, а не просто да живеете посредствено. 🙂✌️👍
    0 Коментари 0 Споделяния 3 Прегледа
  • Искам да кажа, че Мама и Чичо вече са стари Хора и те имат нужда от Мир и Покой в Живота си, а не постоянна активност на празно говорене, и като ги слушам какви дребнави глупости си говорят с Брата, просто това е затъпяване към простолюдие. Грехота е да не даваш Мир и Покой за разума на стар Човек. Бъдете хора, а не празнословци, които затъпяват ближните. Ето този грешен Живот за Човека ме разгорещява от сърдитост към Брата. Може ли ти да си праведен, но за сметка на менталния свят на хората. Не разделяйте хората от Небесното Царство, защото това е Грехота.
    Искам да кажа, че Мама и Чичо вече са стари Хора и те имат нужда от Мир и Покой в Живота си, а не постоянна активност на празно говорене, и като ги слушам какви дребнави глупости си говорят с Брата, просто това е затъпяване към простолюдие. Грехота е да не даваш Мир и Покой за разума на стар Човек. Бъдете хора, а не празнословци, които затъпяват ближните. Ето този грешен Живот за Човека ме разгорещява от сърдитост към Брата. Може ли ти да си праведен, но за сметка на менталния свят на хората. Не разделяйте хората от Небесното Царство, защото това е Грехота.
    0 Коментари 0 Споделяния 3 Прегледа
  • 0 Коментари 0 Споделяния 3 Прегледа
  • 0 Коментари 0 Споделяния 3 Прегледа
  • Човешко Слово, което ви вкарва систематично в някакви грозни чувства и усещания, това е Смъртта от закоравялото и умрялото и черното Сърце. Удавено Съзнание в Емоционалността на човека, и край, вече грозотата е във вас. Ужасно е, защото това е човешка трагедия, защото сте били само екстроверти, но не и интроверти, и грубият свят ви е отровил от външното грубо възпитание на света за вас, защото не сте се самосезирали от съзнателен Живот за себе си. Еволюцията на Човека е към прасето, и това е тъжно, но ще оправим нещата с Мир и Любов и Мъдрост, и малко сърдитост към изправление на Човешкия Род чрез Червеният Лъч от Сърцето, а Белият Лъч от Сърцето е лекарството за Човешкия Род.
    Човешко Слово, което ви вкарва систематично в някакви грозни чувства и усещания, това е Смъртта от закоравялото и умрялото и черното Сърце. Удавено Съзнание в Емоционалността на човека, и край, вече грозотата е във вас. Ужасно е, защото това е човешка трагедия, защото сте били само екстроверти, но не и интроверти, и грубият свят ви е отровил от външното грубо възпитание на света за вас, защото не сте се самосезирали от съзнателен Живот за себе си. Еволюцията на Човека е към прасето, и това е тъжно, но ще оправим нещата с Мир и Любов и Мъдрост, и малко сърдитост към изправление на Човешкия Род чрез Червеният Лъч от Сърцето, а Белият Лъч от Сърцето е лекарството за Човешкия Род.
    0 Коментари 0 Споделяния 1 Прегледа
Спонсорирано