• Шоколадов брауни, киндер крем и кюли от малини. Наистина перфектен и не забравим
    Шоколадов брауни, киндер крем и кюли от малини. Наистина перфектен и не забравим
    0 Комментарии 0 Поделились 4 Просмотры
  • "Добротата е достатъчна награда. Жестокост е само нанесена рана. Нечестивите си изкарват прехраната чрез измама, но този, който си служи с правдата, събира истинската реколта. Този, който върши добро, ще живее добре. Този, който сее зло, ще умре." - Филмът "Гретел и Хензел" (2020)
    "Добротата е достатъчна награда. Жестокост е само нанесена рана. Нечестивите си изкарват прехраната чрез измама, но този, който си служи с правдата, събира истинската реколта. Този, който върши добро, ще живее добре. Този, който сее зло, ще умре." - Филмът "Гретел и Хензел" (2020)
    0 Комментарии 0 Поделились 6 Просмотры
  • Защото ние се борим не срещу човешки същества, а срещу управниците, срещу властите, срещу могъщите владетели на този тъмен век, срещу злите духовни сили в небесните владения.
    ~Ефесяни 6:12~

    ГАЛАТЯНИ 5:19-21
    А делата на плътта са явни; те са: блудство, нечистота, сладострастие, идолопоклонство, чародейство, вражди, разпри, ревнувания, ярости, партизанства, раздори, разцепления, зависти, пиянства, пирувания и тям подобни; за които ви предупреждавам, както ви и предупредих, че които вършат такива работи, няма да наследят Божието царство.

    ГАЛАТЯНИ 5:22–23
    А плодът на Духа е: любов, радост (веселие), мир, дълготърпение (спокойствие, издръжливост) благост, милосърдие (благосклонност), вярност, кротост (нежност, смирение), себеобуздание; против такива неща няма закон.
    Защото ние се борим не срещу човешки същества, а срещу управниците, срещу властите, срещу могъщите владетели на този тъмен век, срещу злите духовни сили в небесните владения. ~Ефесяни 6:12~ ГАЛАТЯНИ 5:19-21 А делата на плътта са явни; те са: блудство, нечистота, сладострастие, идолопоклонство, чародейство, вражди, разпри, ревнувания, ярости, партизанства, раздори, разцепления, зависти, пиянства, пирувания и тям подобни; за които ви предупреждавам, както ви и предупредих, че които вършат такива работи, няма да наследят Божието царство. ГАЛАТЯНИ 5:22–23 А плодът на Духа е: любов, радост (веселие), мир, дълготърпение (спокойствие, издръжливост) благост, милосърдие (благосклонност), вярност, кротост (нежност, смирение), себеобуздание; против такива неща няма закон.
    0 Комментарии 0 Поделились 6 Просмотры
  • Опасно е да не ви убият, защото всякакви зверства се случват в Държавата. То защото е изтървана работата, ама ще мине век и ще се оправят нещата.
    Опасно е да не ви убият, защото всякакви зверства се случват в Държавата. То защото е изтървана работата, ама ще мине век и ще се оправят нещата.
    0 Комментарии 0 Поделились 4 Просмотры
  • Това човекът е мекотело и както го оформиш. Без будна съзнателност загива, но някои се спасяват, като небесния народ, който народ от хора не са обладани от Ангели, за да са Светци Царове, но са добри хора, които принадлежат на Небесното Царство, и заради това са при нас.
    Това човекът е мекотело и както го оформиш. Без будна съзнателност загива, но някои се спасяват, като небесния народ, който народ от хора не са обладани от Ангели, за да са Светци Царове, но са добри хора, които принадлежат на Небесното Царство, и заради това са при нас.
    0 Комментарии 0 Поделились 2 Просмотры
  • Ето вижте пак тази картинка на Второто Божие Пришествие. Това е реалността, колкото и да я губим в земни грижи и главоболия. Животът е временен, но след Живота е вечността на нашия Живот, и на Земята се раждаме, за да правиме израстване и добродетел на Земята, обаче, като не се практикуват нещата правилно и загиваме.
    Ето вижте пак тази картинка на Второто Божие Пришествие. Това е реалността, колкото и да я губим в земни грижи и главоболия. Животът е временен, но след Живота е вечността на нашия Живот, и на Земята се раждаме, за да правиме израстване и добродетел на Земята, обаче, като не се практикуват нещата правилно и загиваме.
    0 Комментарии 0 Поделились 2 Просмотры
  • От Добрите Духове се създават нови планети, но от лошите Духове не се създават нови планети. Без Отца няма циркулация на екологията във Вселената. Просто Светите Духове на планетите се покваряват, защото забравят и виждат щуротията от която трябва да се отречат, но изкушението е силно, и Егоизмът е силен, и Егоизмът е грозно нещо, и заради това нашата Планета е Дявол.
    От Добрите Духове се създават нови планети, но от лошите Духове не се създават нови планети. Без Отца няма циркулация на екологията във Вселената. Просто Светите Духове на планетите се покваряват, защото забравят и виждат щуротията от която трябва да се отречат, но изкушението е силно, и Егоизмът е силен, и Егоизмът е грозно нещо, и заради това нашата Планета е Дявол.
    0 Комментарии 0 Поделились 2 Просмотры
  • Виждате защо има Зло по света, заради покварени хора от Светия Дух. Хората не са внимавали, не са устоявали и са загинали, и това са нашите Зверове в битие и житие, които ни убиват психически, а може би и физически, и тези престъпления на Светия Дух се броят в тефтерчето, и после няма да има прошка за Светия Дух, когато дойде краят на времето на Земята.
    Виждате защо има Зло по света, заради покварени хора от Светия Дух. Хората не са внимавали, не са устоявали и са загинали, и това са нашите Зверове в битие и житие, които ни убиват психически, а може би и физически, и тези престъпления на Светия Дух се броят в тефтерчето, и после няма да има прошка за Светия Дух, когато дойде краят на времето на Земята.
    0 Комментарии 0 Поделились 1 Просмотры
  • Така е, и който е лош, гнусен е на Ангелите и Архангелите, и заради това Светите Отци казват, Бодърствайте, за да не се покварите от несъзнателност и после да сте Богопротивни на Вселената.
    Така е, и който е лош, гнусен е на Ангелите и Архангелите, и заради това Светите Отци казват, Бодърствайте, за да не се покварите от несъзнателност и после да сте Богопротивни на Вселената.
    0 Комментарии 0 Поделились 1 Просмотры