• Колко пъти съм го казвал, бъдете Блажени и не се напрягайте за земни временни глупости, защото Животът е динамика и е нормално да има несгоди, и днес малко несгода, но като пропищите, като счупена флейта черно правите, но утре ще е добре и оправено, но черното остава зад вас, което сте направили, и после извинявай, не съм искал, но Светия Дух в тефтерчето няма да ви даде Покой за вашето Бъдеще от кармичност, защото правите Живота Грозен и Черен, заради вашата несъзнателност в Живота си. Морални Устои пред Изпитанията на Живота, а не свинщина и вечно извинявай и прощавай, защото това извинявай и прощавай не е Живот.
    Колко пъти съм го казвал, бъдете Блажени и не се напрягайте за земни временни глупости, защото Животът е динамика и е нормално да има несгоди, и днес малко несгода, но като пропищите, като счупена флейта черно правите, но утре ще е добре и оправено, но черното остава зад вас, което сте направили, и после извинявай, не съм искал, но Светия Дух в тефтерчето няма да ви даде Покой за вашето Бъдеще от кармичност, защото правите Живота Грозен и Черен, заради вашата несъзнателност в Живота си. Морални Устои пред Изпитанията на Живота, а не свинщина и вечно извинявай и прощавай, защото това извинявай и прощавай не е Живот.
    0 Коментари 0 Споделяния 0 Прегледа
  • Изпитах болка от Отвъдното и Хората, и не е хубаво така да се погубвате от синини и травми и белези, защото това не е Живот, а човешка немощ за Живота. Не е хубаво да сме лоши, и избягвайте афекции и провокации, защото, като се удавите от болки, вие вече не сте себе си, а болката, и ако сте несъзнателни за Живота си се затвърждавате, като болка, и вече не сте трезвени за Живота си. Аз имах пикове на болки, като не съм себе си, но будната съзнателност от Ангела в мен ме е изправяла и възкресявала, и не съм правил абсолютно никакви щети за реалността на Живота, защото дисциплина и въздържание са част от Божественото за Живота, като успешно минати изпитания в Живота.
    Изпитах болка от Отвъдното и Хората, и не е хубаво така да се погубвате от синини и травми и белези, защото това не е Живот, а човешка немощ за Живота. Не е хубаво да сме лоши, и избягвайте афекции и провокации, защото, като се удавите от болки, вие вече не сте себе си, а болката, и ако сте несъзнателни за Живота си се затвърждавате, като болка, и вече не сте трезвени за Живота си. Аз имах пикове на болки, като не съм себе си, но будната съзнателност от Ангела в мен ме е изправяла и възкресявала, и не съм правил абсолютно никакви щети за реалността на Живота, защото дисциплина и въздържание са част от Божественото за Живота, като успешно минати изпитания в Живота.
    0 Коментари 0 Споделяния 0 Прегледа
  • Аз съм безсмъртен, защото Ангелите и Архангелите в Отвъдното се борят за мен. Аз дадох спасение на своя Ангел на кръста със забранения плод(злия дух) и Ангелът ще ми даде спасение през преминаването на Живота.
    Аз съм безсмъртен, защото Ангелите и Архангелите в Отвъдното се борят за мен. Аз дадох спасение на своя Ангел на кръста със забранения плод(злия дух) и Ангелът ще ми даде спасение през преминаването на Живота.
    0 Коментари 0 Споделяния 0 Прегледа
  • Днешно време да живееш с хора е абсурд, защото те вече не са хора. Ще им търпя аз страховете и бесовете, като това е престъпление срещу Съзнанието. Страдалци от собственото си аз. Хората, докато не се изправят с Бога, мен ме няма за Хората, защото може ли Човек да живее с диви Животни, ами не може, ама търпя и повече това няма да се повтори никога. Всеки иска да бъде робовладелец, и то най-низшите хора искат това, защото са свине, ама моето слово в социалните мрежи е екстракта от моите тъмни години, и повече тази глупост с невежеството на хората няма да се повтори за мен. Собственото ти семейство да е собственият ти звяр мъчител, защото Богът го няма за някои хора.
    Днешно време да живееш с хора е абсурд, защото те вече не са хора. Ще им търпя аз страховете и бесовете, като това е престъпление срещу Съзнанието. Страдалци от собственото си аз. Хората, докато не се изправят с Бога, мен ме няма за Хората, защото може ли Човек да живее с диви Животни, ами не може, ама търпя и повече това няма да се повтори никога. Всеки иска да бъде робовладелец, и то най-низшите хора искат това, защото са свине, ама моето слово в социалните мрежи е екстракта от моите тъмни години, и повече тази глупост с невежеството на хората няма да се повтори за мен. Собственото ти семейство да е собственият ти звяр мъчител, защото Богът го няма за някои хора.
    0 Коментари 0 Споделяния 0 Прегледа
Спонсорирано