• Колко пъти съм го казвал, бъдете Блажени и не се напрягайте за земни временни глупости, защото Животът е динамика и е нормално да има несгоди, и днес малко несгода, но като пропищите, като счупена флейта черно правите, но утре ще е добре и оправено, но черното остава зад вас, което сте направили, и после извинявай, не съм искал, но Светия Дух в тефтерчето няма да ви даде Покой за вашето Бъдеще от кармичност, защото правите Живота Грозен и Черен, заради вашата несъзнателност в Живота си. Морални Устои пред Изпитанията на Живота, а не свинщина и вечно извинявай и прощавай, защото това извинявай и прощавай не е Живот.
    Колко пъти съм го казвал, бъдете Блажени и не се напрягайте за земни временни глупости, защото Животът е динамика и е нормално да има несгоди, и днес малко несгода, но като пропищите, като счупена флейта черно правите, но утре ще е добре и оправено, но черното остава зад вас, което сте направили, и после извинявай, не съм искал, но Светия Дух в тефтерчето няма да ви даде Покой за вашето Бъдеще от кармичност, защото правите Живота Грозен и Черен, заради вашата несъзнателност в Живота си. Морални Устои пред Изпитанията на Живота, а не свинщина и вечно извинявай и прощавай, защото това извинявай и прощавай не е Живот.
    0 Comments 0 Shares 2 Views
  • Изпитах болка от Отвъдното и Хората, и не е хубаво така да се погубвате от синини и травми и белези, защото това не е Живот, а човешка немощ за Живота. Не е хубаво да сме лоши, и избягвайте афекции и провокации, защото, като се удавите от болки, вие вече не сте себе си, а болката, и ако сте несъзнателни за Живота си се затвърждавате, като болка, и вече не сте трезвени за Живота си. Аз имах пикове на болки, като не съм себе си, но будната съзнателност от Ангела в мен ме е изправяла и възкресявала, и не съм правил абсолютно никакви щети за реалността на Живота, защото дисциплина и въздържание са част от Божественото за Живота, като успешно минати изпитания в Живота.
    Изпитах болка от Отвъдното и Хората, и не е хубаво така да се погубвате от синини и травми и белези, защото това не е Живот, а човешка немощ за Живота. Не е хубаво да сме лоши, и избягвайте афекции и провокации, защото, като се удавите от болки, вие вече не сте себе си, а болката, и ако сте несъзнателни за Живота си се затвърждавате, като болка, и вече не сте трезвени за Живота си. Аз имах пикове на болки, като не съм себе си, но будната съзнателност от Ангела в мен ме е изправяла и възкресявала, и не съм правил абсолютно никакви щети за реалността на Живота, защото дисциплина и въздържание са част от Божественото за Живота, като успешно минати изпитания в Живота.
    0 Comments 0 Shares 2 Views
  • Аз съм безсмъртен, защото Ангелите и Архангелите в Отвъдното се борят за мен. Аз дадох спасение на своя Ангел на кръста със забранения плод(злия дух) и Ангелът ще ми даде спасение през преминаването на Живота.
    Аз съм безсмъртен, защото Ангелите и Архангелите в Отвъдното се борят за мен. Аз дадох спасение на своя Ангел на кръста със забранения плод(злия дух) и Ангелът ще ми даде спасение през преминаването на Живота.
    0 Comments 0 Shares 3 Views
  • Днешно време да живееш с хора е абсурд, защото те вече не са хора. Ще им търпя аз страховете и бесовете, като това е престъпление срещу Съзнанието. Страдалци от собственото си аз. Хората, докато не се изправят с Бога, мен ме няма за Хората, защото може ли Човек да живее с диви Животни, ами не може, ама търпя и повече това няма да се повтори никога. Всеки иска да бъде робовладелец, и то най-низшите хора искат това, защото са свине, ама моето слово в социалните мрежи е екстракта от моите тъмни години, и повече тази глупост с невежеството на хората няма да се повтори за мен. Собственото ти семейство да е собственият ти звяр мъчител, защото Богът го няма за някои хора.
    Днешно време да живееш с хора е абсурд, защото те вече не са хора. Ще им търпя аз страховете и бесовете, като това е престъпление срещу Съзнанието. Страдалци от собственото си аз. Хората, докато не се изправят с Бога, мен ме няма за Хората, защото може ли Човек да живее с диви Животни, ами не може, ама търпя и повече това няма да се повтори никога. Всеки иска да бъде робовладелец, и то най-низшите хора искат това, защото са свине, ама моето слово в социалните мрежи е екстракта от моите тъмни години, и повече тази глупост с невежеството на хората няма да се повтори за мен. Собственото ти семейство да е собственият ти звяр мъчител, защото Богът го няма за някои хора.
    0 Comments 0 Shares 3 Views
  • Престъпления срещу Господ Бог, ама като паднеш в немилост и болести и тръгнеш да се молиш на Бога, Богът няма да го има, и забрави за Чудеса. Аз ще се издигна и ще стана Богат, но тези мравки какво ще стане от тях, като са неправилни за себе си и за своя Живот. Всеки си чупи главата според акъла, и аз виждам как нашите с низостната си човешка воля се борят за оправия в Живота, като шават немощно в паника, като дребни и мърляви хора, а аз с лекота се оправям, защото съм Божията воля. Ей сега, като вляза в Съдбовния Тунел на Отца, край с Престъпленията срещу мен, и аз ще съм добре, ама моето семейство няма да е добре, защото всеки си събира жътвата от своята глупост или неглупост.
    Престъпления срещу Господ Бог, ама като паднеш в немилост и болести и тръгнеш да се молиш на Бога, Богът няма да го има, и забрави за Чудеса. Аз ще се издигна и ще стана Богат, но тези мравки какво ще стане от тях, като са неправилни за себе си и за своя Живот. Всеки си чупи главата според акъла, и аз виждам как нашите с низостната си човешка воля се борят за оправия в Живота, като шават немощно в паника, като дребни и мърляви хора, а аз с лекота се оправям, защото съм Божията воля. Ей сега, като вляза в Съдбовния Тунел на Отца, край с Престъпленията срещу мен, и аз ще съм добре, ама моето семейство няма да е добре, защото всеки си събира жътвата от своята глупост или неглупост.
    0 Comments 0 Shares 2 Views
  • Аз като казвам да внимаваме в училището на живота и да сме внимателни с хората, не го казвам случайно, защото всеки Човек може да се окаже твоят Бог, и като ти си неправилен за нищо и никой, пропуснати ползи в Живота и чупене на главата в Живота.
    Аз като казвам да внимаваме в училището на живота и да сме внимателни с хората, не го казвам случайно, защото всеки Човек може да се окаже твоят Бог, и като ти си неправилен за нищо и никой, пропуснати ползи в Живота и чупене на главата в Живота.
    0 Comments 0 Shares 2 Views
  • Както и да е, и виждате че от Човек до Човек има голяма разлика, заради нивото си на съзнателност. Някои хора сами се правят низши от несъзнателност, и после искат висши работи, но не става, а получават единствено гневно безмирие от себе си, защото такива са мухльовците. Добре, наздраве за нормалните хора, и нека се молим за мухльовците да станат нормални хора.
    Както и да е, и виждате че от Човек до Човек има голяма разлика, заради нивото си на съзнателност. Някои хора сами се правят низши от несъзнателност, и после искат висши работи, но не става, а получават единствено гневно безмирие от себе си, защото такива са мухльовците. Добре, наздраве за нормалните хора, и нека се молим за мухльовците да станат нормални хора.
    0 Comments 0 Shares 1 Views
  • То в повечето случаи децата на богаташите са мухльовци, защото Богаташа не е възпитал детето си да бъде Човек, а го е разлигавил с пари, заради своята немощ на родител, като е осакатил детето си. Тия джигити на пътя са тези синчета свинчета на богаташчетата. Смешна и низостна работа, ама такива са хората, да те е гнус от тях, ама с Бога ще се оправят нещата, защото в момента Злото(недоразвитото добро) притежава парите на Света, и заради това е толкова зле Светът, но с Бога всичко ще се нормализира и ще си дойде на мястото.
    То в повечето случаи децата на богаташите са мухльовци, защото Богаташа не е възпитал детето си да бъде Човек, а го е разлигавил с пари, заради своята немощ на родител, като е осакатил детето си. Тия джигити на пътя са тези синчета свинчета на богаташчетата. Смешна и низостна работа, ама такива са хората, да те е гнус от тях, ама с Бога ще се оправят нещата, защото в момента Злото(недоразвитото добро) притежава парите на Света, и заради това е толкова зле Светът, но с Бога всичко ще се нормализира и ще си дойде на мястото.
    0 Comments 0 Shares 1 Views
  • Да си лошо момче не е готино, защото кой ще ти има доверие, като си много готин от лекомислие и лековерие и невярност и нелоялност и пошло слово. Всеки ще те мисли за, а тоя е лайно, дай да се държим с него неправилно, като с лайно.
    Да си лошо момче не е готино, защото кой ще ти има доверие, като си много готин от лекомислие и лековерие и невярност и нелоялност и пошло слово. Всеки ще те мисли за, а тоя е лайно, дай да се държим с него неправилно, като с лайно.
    0 Comments 0 Shares 1 Views
  • Микро измерението на Добрия Човек има такава дълбочина, че е способна да изтрезнява Хората, защото Богът е много Дълбок и ще ви стресне и изтрезнее със словото си, а лошото момче каква дълбочина има, освен да се каля в кочини по Света, заради немощта на своята мръсотия.
    Микро измерението на Добрия Човек има такава дълбочина, че е способна да изтрезнява Хората, защото Богът е много Дълбок и ще ви стресне и изтрезнее със словото си, а лошото момче каква дълбочина има, освен да се каля в кочини по Света, заради немощта на своята мръсотия.
    0 Comments 0 Shares 1 Views