• Виждате ли колко е важно да знаете как да живеете сами със себе си щастливо, и с хората дружелюбно и миролюбиво, защото Светия Дух не прощава страданията за тези, които са невежи за своя Живот. Не ни се разминаха страданията, защото нашите с тяхното невежество са виновни, и Светия Дух ни прати болести и болки, заради тях, а не заради мен, защото аз не повишавам тон, не правя скандали, мълча си и от мен Животът е нормален, а пък те, заради поглед само по земното са придобили навик на спадове на духа и са станали грешни за своя и чуждия Живот, защото те не знаят как да живеят със себеподобните си нормално, а понякога техните петминутки правят дните черни и Висшите Астрални Сили се сърдят. Виждате ли без Бога, че човекът не струва и Светия Дух го смачква, защото така учи Светия Дух на вежество за нашите Животи.
    Виждате ли колко е важно да знаете как да живеете сами със себе си щастливо, и с хората дружелюбно и миролюбиво, защото Светия Дух не прощава страданията за тези, които са невежи за своя Живот. Не ни се разминаха страданията, защото нашите с тяхното невежество са виновни, и Светия Дух ни прати болести и болки, заради тях, а не заради мен, защото аз не повишавам тон, не правя скандали, мълча си и от мен Животът е нормален, а пък те, заради поглед само по земното са придобили навик на спадове на духа и са станали грешни за своя и чуждия Живот, защото те не знаят как да живеят със себеподобните си нормално, а понякога техните петминутки правят дните черни и Висшите Астрални Сили се сърдят. Виждате ли без Бога, че човекът не струва и Светия Дух го смачква, защото така учи Светия Дух на вежество за нашите Животи.
    0 Коментари 0 Споделяния 2 Прегледа
  • Не трябваше да се срещам отново със семейството си на зряла възраст, но Светия Дух реши да ни изпита, като пак ги срещнах, ама те не търпят на изпитания, а пък аз търпя, и знаете, като е добър денят и те са добри, но когато дойде изпитание, веднага стават Зверове, защото не могат да търпят несгоди от несъзнателно себелюбие. Имаше шанс да ни се разминат страданията, но те не могат да допуснат да направят саможертва, защото не могат да търпят несгоди, а аз цял Живот съм правил саможертви и съм търпял несгоди и от мен Животът винаги е бил нормален и на висота, заради моите саможертви, а пък обикновените хора са слаби хора, и на тях им е пищялка при изпитания и нужда от саможертви.
    Не трябваше да се срещам отново със семейството си на зряла възраст, но Светия Дух реши да ни изпита, като пак ги срещнах, ама те не търпят на изпитания, а пък аз търпя, и знаете, като е добър денят и те са добри, но когато дойде изпитание, веднага стават Зверове, защото не могат да търпят несгоди от несъзнателно себелюбие. Имаше шанс да ни се разминат страданията, но те не могат да допуснат да направят саможертва, защото не могат да търпят несгоди, а аз цял Живот съм правил саможертви и съм търпял несгоди и от мен Животът винаги е бил нормален и на висота, заради моите саможертви, а пък обикновените хора са слаби хора, и на тях им е пищялка при изпитания и нужда от саможертви.
    0 Коментари 0 Споделяния 3 Прегледа
  • Човек, който не може да поддържа дните на Живота нормални, той е слаб човек. Без Бога хората стават слаби и понякога вредни, а с Бога Животът е красота и жажда за още Живот, иначе без Бога Животът е страдание и смут в Душата и Сърцето.
    Човек, който не може да поддържа дните на Живота нормални, той е слаб човек. Без Бога хората стават слаби и понякога вредни, а с Бога Животът е красота и жажда за още Живот, иначе без Бога Животът е страдание и смут в Душата и Сърцето.
    0 Коментари 0 Споделяния 2 Прегледа
  • Вече виждате разликата между Библейския Човек и Човекът без Бога. Едното е красота, а другото грозотия. Ти да се чупиш така всеки ден, заради малко несгода от грозното себелюбие, това е безмирие от липса на разум. Животът е трезвеници и пияници, човеци и зверове, мир и война, живот и смърт, хищници и жертви. Да станат хората силни в моралните си устои в Живота, и край със страданията по Земята. Брус Лий е казал, Бъди, като Водата приятелю, като Водата. Gemini AI: Да бъдеш като водата означава да бъдеш гъвкав и адаптивен. Тя тече около препятствията, вместо да се блъска в тях. Адаптира се към формата на съда, в който е, но може и да пробие камък, когато е настойчива.
    Вече виждате разликата между Библейския Човек и Човекът без Бога. Едното е красота, а другото грозотия. Ти да се чупиш така всеки ден, заради малко несгода от грозното себелюбие, това е безмирие от липса на разум. Животът е трезвеници и пияници, човеци и зверове, мир и война, живот и смърт, хищници и жертви. Да станат хората силни в моралните си устои в Живота, и край със страданията по Земята. Брус Лий е казал, Бъди, като Водата приятелю, като Водата. Gemini AI: Да бъдеш като водата означава да бъдеш гъвкав и адаптивен. Тя тече около препятствията, вместо да се блъска в тях. Адаптира се към формата на съда, в който е, но може и да пробие камък, когато е настойчива.
    0 Коментари 0 Споделяния 2 Прегледа
  • Аз съм ги жалил много, но те, като несъзнателно излъчват токсичност и се самонавиват към гняв и правене на черен ден, заради несъзнателен Живот, аз какво да направя, като аз отговарям само за своята воля, а не за волята на другите. Човекът може да бъде грозен или красив, и това си зависи от личностното израстване и съзнателност за Живота си и своя Разум. Като ти е тъма в ума и сърцето, ти си грозен, защото не си се развил интровертно, а си гледал само навън екстровертно, като грозно и неразумно прасе.
    Аз съм ги жалил много, но те, като несъзнателно излъчват токсичност и се самонавиват към гняв и правене на черен ден, заради несъзнателен Живот, аз какво да направя, като аз отговарям само за своята воля, а не за волята на другите. Човекът може да бъде грозен или красив, и това си зависи от личностното израстване и съзнателност за Живота си и своя Разум. Като ти е тъма в ума и сърцето, ти си грозен, защото не си се развил интровертно, а си гледал само навън екстровертно, като грозно и неразумно прасе.
    0 Коментари 0 Споделяния 2 Прегледа
  • Чрез саможертви си пречистваме Сърцето(характера), а пък Хората им е непоносимо и ненормално и самоубийствено да правят саможертви, и така хората стават грозни и мръсни характери, и после как да се ожениш или омъжиш за такъв характер. Нормално е да има толкова много разводи, заради грозни характери.
    Чрез саможертви си пречистваме Сърцето(характера), а пък Хората им е непоносимо и ненормално и самоубийствено да правят саможертви, и така хората стават грозни и мръсни характери, и после как да се ожениш или омъжиш за такъв характер. Нормално е да има толкова много разводи, заради грозни характери.
    0 Коментари 0 Споделяния 3 Прегледа
  • 0 Коментари 0 Споделяния 1 Прегледа
  • Laptop on Rent in Gurgaon – A Smart and Cost-Effective Solution


    Looking for a reliable Laptop on Rent in Gurgaon? We provide affordable and high-performance laptop rental services for businesses, startups, students, freelancers, and corporate offices.


    Visit: https://amcitsolution.in/laptop-on-rent-in-gurgaon/
    Laptop on Rent in Gurgaon – A Smart and Cost-Effective Solution Looking for a reliable Laptop on Rent in Gurgaon? We provide affordable and high-performance laptop rental services for businesses, startups, students, freelancers, and corporate offices. Visit: https://amcitsolution.in/laptop-on-rent-in-gurgaon/
    AMCITSOLUTION.IN
    laptop on rent in Gurgaon
    Looking for laptop on rent in Gurgaon? Get affordable rental laptops for office, business, and students with quick delivery ,reliable support by ...
    0 Коментари 0 Споделяния 1 Прегледа
  • Човещина и Доброта между Хората, а не гордост и предразсъдъци между хората. Повече милост и прошка между хората към техните съзнания, а не грубиянство и зверство към съзнанията на хората.
    Човещина и Доброта между Хората, а не гордост и предразсъдъци между хората. Повече милост и прошка между хората към техните съзнания, а не грубиянство и зверство към съзнанията на хората.
    0 Коментари 0 Споделяния 2 Прегледа
  • Никой не е излязъл от Живота Жив, така, че няма нужда да се плюнчите и напиняте и гневите за земни дребни временности с хората. Повече Покой си давайте, и оставете това вечно несгодно Плътско, защото вече знаете какви са плодовете на Плътта и на Духа. Едното е Зло, а другото е Добро.
    Никой не е излязъл от Живота Жив, така, че няма нужда да се плюнчите и напиняте и гневите за земни дребни временности с хората. Повече Покой си давайте, и оставете това вечно несгодно Плътско, защото вече знаете какви са плодовете на Плътта и на Духа. Едното е Зло, а другото е Добро.
    0 Коментари 0 Споделяния 0 Прегледа
Спонсорирано