• Респект към Добрите хора и Съжаление към лошите момчета, защото Добрите хора ви градят и ви правят висши, а лошите момчета се гаврят с вас и с вашите човешки чувства и усещания, докато не хванете болестта Стокхолмски Синдром от сладостта на захарта на зверствата, и всичко е заради тяхната слепота и невежество към вас и към Живота. Който се гаври с Хората и Живота, Живот на блаженство няма да види никога, защото само по себе си това не е блаженство, и всичко е от човешката глупост на лекомислие и лековерие.
    Респект към Добрите хора и Съжаление към лошите момчета, защото Добрите хора ви градят и ви правят висши, а лошите момчета се гаврят с вас и с вашите човешки чувства и усещания, докато не хванете болестта Стокхолмски Синдром от сладостта на захарта на зверствата, и всичко е заради тяхната слепота и невежество към вас и към Живота. Който се гаври с Хората и Живота, Живот на блаженство няма да види никога, защото само по себе си това не е блаженство, и всичко е от човешката глупост на лекомислие и лековерие.
    0 Комментарии 0 Поделились 4 Просмотры
  • https://posthut.org/zashto-rastezhniyat-hormon-prodalzhava-da-bade-obekt-na-nauchni-izsledvaniya/
    https://posthut.org/zashto-rastezhniyat-hormon-prodalzhava-da-bade-obekt-na-nauchni-izsledvaniya/
    POSTHUT.ORG
    Защо растежният хормон продължава да бъде обект на научни изследвания? - Полезни съвети, новини и идеи | Добре дошли в PostHut
    Малко молекули в областта на ендокринологията и молекулярната биология са привличали толкова дългосрочен научен интерес, колкото растежният хормон. В продължение на десетилетия учени по целия свят изучават неговата структура, механизмите му на действие и взаимодействията му с различни клетъчни и метаболитни процеси. Сред най-използваните форми в съвременните лабораторни изследвания е Somatropin, който представлява рекомбинантна форма
    0 Комментарии 0 Поделились 2 Просмотры
  • https://www.grad.im/2026/05/pochivka-antalia.html
    https://www.grad.im/2026/05/pochivka-antalia.html
    WWW.GRAD.IM
    Почивка в Анталия: Райското кътче на Средиземноморието
    Grad.im - градски портал с полезна информация, съвети, препоръки
    0 Комментарии 0 Поделились 2 Просмотры
  • Добре наредих хората, защото глупавите хора не се търпят, защото развалят Живота. Има Troubleshooter-и, има и Troublemaker-и. И всичко е от човешка глупост да избереш грозното за себе си. Както и да е, ами малко по-човешки живейте, и стига с тази деградация на цивилизацията. Наздраве за здравата и разумната Цивилизация.
    Добре наредих хората, защото глупавите хора не се търпят, защото развалят Живота. Има Troubleshooter-и, има и Troublemaker-и. И всичко е от човешка глупост да избереш грозното за себе си. Както и да е, ами малко по-човешки живейте, и стига с тази деградация на цивилизацията. Наздраве за здравата и разумната Цивилизация.
    0 Комментарии 0 Поделились 3 Просмотры
  • Това с незаконния град Баба Алино край град Варна не го рушете, а го конфискувайте с национализация и населете хората там да живеят. Който прави незаконни неща - национализация. Мислете Мъдро и Мащабно за Живота на Човека и Света. 🙂✌️👍
    Това с незаконния град Баба Алино край град Варна не го рушете, а го конфискувайте с национализация и населете хората там да живеят. Който прави незаконни неща - национализация. Мислете Мъдро и Мащабно за Живота на Човека и Света. 🙂✌️👍
    0 Комментарии 0 Поделились 3 Просмотры
  • Оставям ви, и по новините пак дадоха новина за убийства от някакви мръсни взаимоотношения, и цялото семейство е убито от мръсния мъж. Виждате ли, че без Бога ставаме мръсни и после ще живеем в затвора. Който не мисли за себе си добро, прави си зло, защото нервички и емоцийки и страхове и бесове, и това е толкова грозно, че до живот бих вкарал този човек в изолатора, за да не види никога повече хора цял Живот.
    Оставям ви, и по новините пак дадоха новина за убийства от някакви мръсни взаимоотношения, и цялото семейство е убито от мръсния мъж. Виждате ли, че без Бога ставаме мръсни и после ще живеем в затвора. Който не мисли за себе си добро, прави си зло, защото нервички и емоцийки и страхове и бесове, и това е толкова грозно, че до живот бих вкарал този човек в изолатора, за да не види никога повече хора цял Живот.
    0 Комментарии 0 Поделились 0 Просмотры