• Събудих се в 3 часа през нощта и пия бира и гледам песните на Слави Трифонов по 7/8 TV. Дано Светия Дух да не иска да ме бие, защото това е голяма кочина между нас. 🙂✌️☀️🌙
    Събудих се в 3 часа през нощта и пия бира и гледам песните на Слави Трифонов по 7/8 TV. Дано Светия Дух да не иска да ме бие, защото това е голяма кочина между нас. 🙂✌️☀️🌙
    0 Comments 0 Shares 73 Views
  • Кармата ми е че към Бога Децата, а Светия Дух иска към Ада при нея, и сме във Война, и тя ме прави на салата, а аз нищо не мога да и направя.🙂✌️☀️🌙
    Кармата ми е че към Бога Децата, а Светия Дух иска към Ада при нея, и сме във Война, и тя ме прави на салата, а аз нищо не мога да и направя.🙂✌️☀️🌙
    0 Comments 0 Shares 72 Views
  • Опасно е, защото това е лудост да водиш война с Планетата, но аз съм луд откакто съм бил Бог Ра, Богът на Слънцето в Древен Египет. Тя ме унищожава, ама аз трупам Светци. 🙂✌️☀️🌙
    Опасно е, защото това е лудост да водиш война с Планетата, но аз съм луд откакто съм бил Бог Ра, Богът на Слънцето в Древен Египет. Тя ме унищожава, ама аз трупам Светци. 🙂✌️☀️🌙
    0 Comments 0 Shares 67 Views
  • Лудост е тази Война, ама така се получи, че аз съм Луд. Защото за всичко си има Хора(герои). Няма да се продам на Дявола, защото аз съм във Война с Дявола. Тая помия не мога да я понасям. Дяволи и Мяволи и помии и всякаква сган и гняс. Ще ги унищожа. 🙂✌️☀️🌙
    Лудост е тази Война, ама така се получи, че аз съм Луд. Защото за всичко си има Хора(герои). Няма да се продам на Дявола, защото аз съм във Война с Дявола. Тая помия не мога да я понасям. Дяволи и Мяволи и помии и всякаква сган и гняс. Ще ги унищожа. 🙂✌️☀️🌙
    0 Comments 0 Shares 68 Views
  • Животът е Свещен, а те го мърсят. Те искат Война с мен, защото са помяри мършави. Давам тези емотиконки, защото в Живота всички са неприкосновени, но в Отвъдното Съдбата не прощава. 🙂✌️☀️🌙
    Животът е Свещен, а те го мърсят. Те искат Война с мен, защото са помяри мършави. Давам тези емотиконки, защото в Живота всички са неприкосновени, но в Отвъдното Съдбата не прощава. 🙂✌️☀️🌙
    0 Comments 0 Shares 75 Views
  • Ходих до психиатрията и ми биха инжекцията и видях двете любими жени, които са персонал на психиатрията, и бих ги любил. И така, какво да правиш. 🙂✌️☀️🌙
    Ходих до психиатрията и ми биха инжекцията и видях двете любими жени, които са персонал на психиатрията, и бих ги любил. И така, какво да правиш. 🙂✌️☀️🌙
    0 Comments 0 Shares 71 Views
  • Оставям ви да си пия кафето и после ще си лежа, защото Животът е суров, а пък ако се сетя нещо ще споделя.
    Оставям ви да си пия кафето и после ще си лежа, защото Животът е суров, а пък ако се сетя нещо ще споделя.
    0 Comments 0 Shares 70 Views
  • https://www.maistor.org/2026/03/blog-post_31.html
    https://www.maistor.org/2026/03/blog-post_31.html
    0 Comments 0 Shares 111 Views
  • https://www.maistor.org/2026/03/pergoli-po-poruchka.html
    https://www.maistor.org/2026/03/pergoli-po-poruchka.html
    WWW.MAISTOR.ORG
    Перголи по поръчка: Предимства, цени и какво да очаквате
    Майстор org - Намерете всичко за дома: майстори и фирми
    0 Comments 0 Shares 82 Views
  • https://iskam.net/Bulgaria,NOVO/PERGOLI-PO-PORCHKA-PREDIMSTVA-TSENI-I-KAKVO-DA-OCHAKVATE/
    https://iskam.net/Bulgaria,NOVO/PERGOLI-PO-PORCHKA-PREDIMSTVA-TSENI-I-KAKVO-DA-OCHAKVATE/
    ISKAM.NET
    Перголи по поръчка Предимства цени и какво да очаквате
    Перголата вече не е просто декоративен елемент в двора – тя се превърна в ключово решение за създаване на комфортно, функционално и стилно външно пространство....
    0 Comments 0 Shares 704 Views