• Вижте какви сериозни и тежки слова са от Бога, когато семейството не е Божие.
    Свети Матей 10:34-39
    Не мислете, че дойдох да донеса мир на земята – не мир дойдох да донеса, а меч. Защото дойдох да разлъча син от баща му и дъщеря от майка ѝ, и снаха от свекърва ѝ. Врагове на човека ще станат собствените му домашни. Който обича баща или майка повече от Мене, не е достоен за Мене. И който обича син или дъщеря повече от Мене, не е достоен за Мене. Който не взема кръста си и Ме следва, не е достоен за Мене. Който се опита да запази живота си, ще го загуби, а който е загубил живота си заради Мене, ще го придобие.
    Вижте какви сериозни и тежки слова са от Бога, когато семейството не е Божие. Свети Матей 10:34-39 Не мислете, че дойдох да донеса мир на земята – не мир дойдох да донеса, а меч. Защото дойдох да разлъча син от баща му и дъщеря от майка ѝ, и снаха от свекърва ѝ. Врагове на човека ще станат собствените му домашни. Който обича баща или майка повече от Мене, не е достоен за Мене. И който обича син или дъщеря повече от Мене, не е достоен за Мене. Който не взема кръста си и Ме следва, не е достоен за Мене. Който се опита да запази живота си, ще го загуби, а който е загубил живота си заради Мене, ще го придобие.
    0 Коментари 0 Споделяния 141 Прегледа
  • Във враждебна среда израснах с моя Ангел, като криво Дърво, ама както и да е, защото когато се махна, те ще са на спокойствие и аз ще съм на спокойствие, защото Дяволът е покварил Семейството ми, и аз нямам работа при Семейството си, а аз имам работа при Светлите Семейства, защото Бог не дава Чудеса на Еретиците и Атеистите, а на Християните, защото моето семейство не е погледнало към Бога да се опазят и запазят във времето.
    Във враждебна среда израснах с моя Ангел, като криво Дърво, ама както и да е, защото когато се махна, те ще са на спокойствие и аз ще съм на спокойствие, защото Дяволът е покварил Семейството ми, и аз нямам работа при Семейството си, а аз имам работа при Светлите Семейства, защото Бог не дава Чудеса на Еретиците и Атеистите, а на Християните, защото моето семейство не е погледнало към Бога да се опазят и запазят във времето.
    0 Коментари 0 Споделяния 139 Прегледа
  • Грубо не грубо, така е, защото където е пипнал Господа, Лекота на Живот се е случило, а където е пипнал Дяволът, тежест и мизерия се е случило, защото това са си Закони на Чистотата Прилежна и Мръсотията Небрежна. Не се сърдете на Всемира, а сърдете се на себе си, че не сте устояли от слабост човешка. Живот(цъфтеж) и Смърт(пустош) са Хората, и е на късмет на какво ще попаднете.
    Грубо не грубо, така е, защото където е пипнал Господа, Лекота на Живот се е случило, а където е пипнал Дяволът, тежест и мизерия се е случило, защото това са си Закони на Чистотата Прилежна и Мръсотията Небрежна. Не се сърдете на Всемира, а сърдете се на себе си, че не сте устояли от слабост човешка. Живот(цъфтеж) и Смърт(пустош) са Хората, и е на късмет на какво ще попаднете.
    0 Коментари 0 Споделяния 164 Прегледа
  • Внимавайте с Мъжете, защото някои са Цъфтеж, а други са Пустош, защото Жената не е виновна за трагедията на Света, ами просто как Жените са научени от Мъжете. Урсула Фондерлайен е научена на Нечестивост от Грешниците и води Европа към Горделива Смърт. Все тая, защото ние България ще се спасим от тази тяхна мизерия на смрад и смърт.
    Внимавайте с Мъжете, защото някои са Цъфтеж, а други са Пустош, защото Жената не е виновна за трагедията на Света, ами просто как Жените са научени от Мъжете. Урсула Фондерлайен е научена на Нечестивост от Грешниците и води Европа към Горделива Смърт. Все тая, защото ние България ще се спасим от тази тяхна мизерия на смрад и смърт.
    0 Коментари 0 Споделяния 166 Прегледа
  • Жената избира дали да има Светъл Мъж или Тъмен Мъж, и после резултатът е ясен за Света. Това е като да угодиш на своята Човешка Воля или на Божията Воля. Жените са Човека, но те избират дали да са Зверове, като да се отрекат от Човека. И заради това е прието, че Мъжът е Човека, а Жената е нещо друго, защото Мъжът е Богът, а Жената е Човекът, тъй както Богът е Човекът, а Жената е Звярът.
    Жената избира дали да има Светъл Мъж или Тъмен Мъж, и после резултатът е ясен за Света. Това е като да угодиш на своята Човешка Воля или на Божията Воля. Жените са Човека, но те избират дали да са Зверове, като да се отрекат от Човека. И заради това е прието, че Мъжът е Човека, а Жената е нещо друго, защото Мъжът е Богът, а Жената е Човекът, тъй както Богът е Човекът, а Жената е Звярът.
    0 Коментари 0 Споделяния 145 Прегледа
  • Богът и Човекът и Звярът. Вие се преценете от кои сте. Защото има Жени, които са Богове и Човеци и Зверове, и за Мъжете е така.
    Богът и Човекът и Звярът. Вие се преценете от кои сте. Защото има Жени, които са Богове и Човеци и Зверове, и за Мъжете е така.
    0 Коментари 0 Споделяния 170 Прегледа
  • Защото аз бях Човек, хуманен Човек, и после станах Бог, а някои стават Зверове. Или от минали Грешнически Животи са си се родили, като Зверове. 🙂✌️☀️🌙
    Защото аз бях Човек, хуманен Човек, и после станах Бог, а някои стават Зверове. Или от минали Грешнически Животи са си се родили, като Зверове. 🙂✌️☀️🌙
    0 Коментари 0 Споделяния 115 Прегледа
  • Страшно е, защото Съдбата не прощава, както има една такава реклама по bTV за тяхното VOYO.BG. Съдбата не прощава, заради това е нужно да сме будни, за да няма повод Съдбата да е непощадна към нас. Слабите го отнасят, а силните определят. Сурово и грубо, но като си кротуваме и сме плътни в Живота си сме силни, и обратното, защото звярът в своята рехавост получава цялата тежест на Съдбата, а въздържаният и умереният вижда повече, за да предложи правилата на Съдбата за Зверовете.
    Страшно е, защото Съдбата не прощава, както има една такава реклама по bTV за тяхното VOYO.BG. Съдбата не прощава, заради това е нужно да сме будни, за да няма повод Съдбата да е непощадна към нас. Слабите го отнасят, а силните определят. Сурово и грубо, но като си кротуваме и сме плътни в Живота си сме силни, и обратното, защото звярът в своята рехавост получава цялата тежест на Съдбата, а въздържаният и умереният вижда повече, за да предложи правилата на Съдбата за Зверовете.
    0 Коментари 0 Споделяния 112 Прегледа
  • Както и да е, защото то си е така от край време, но да сменим темата, защото е неприятна лудница. Да сменим темата на Живот и Планета и Жени и Семейство. Защото Зверовете са неизбежни, ами нашето спасение е важно спрямо тези Животни на низост срещу нас. И после да направим Екологията нормална в Природата, и после да облагородим Жените за себе си в Божието, и после да направим Свято Дете в Семейството, и после да станем Божества.
    Както и да е, защото то си е така от край време, но да сменим темата, защото е неприятна лудница. Да сменим темата на Живот и Планета и Жени и Семейство. Защото Зверовете са неизбежни, ами нашето спасение е важно спрямо тези Животни на низост срещу нас. И после да направим Екологията нормална в Природата, и после да облагородим Жените за себе си в Божието, и после да направим Свято Дете в Семейството, и после да станем Божества.
    0 Коментари 0 Споделяния 96 Прегледа
  • Оставям ви да си пия Бирата и да се напия и да заспя, като куче, за да няма повод Светия Дух да ме пребива, като куче, и до нови вълнения и щуротии и хубости в Живота. 🙂✌️☀️🌙
    Оставям ви да си пия Бирата и да се напия и да заспя, като куче, за да няма повод Светия Дух да ме пребива, като куче, и до нови вълнения и щуротии и хубости в Живота. 🙂✌️☀️🌙
    0 Коментари 0 Споделяния 92 Прегледа
Спонсорирано