Който хули Бога пред себе си, хули себе си, защото без Бога човека се обрича на страдания, а с Бога е спасение от тези дадени страдания на Човека без Бога.
Който хули Бога пред себе си, хули себе си, защото без Бога човека се обрича на страдания, а с Бога е спасение от тези дадени страдания на Човека без Бога.
0 Комментарии 0 Поделились 4 Просмотры