• Всичко е във вашия разум и мисъл, защото всеки човек е частица от системата, и на мен ми е все тая, ако ме мислите за Антихриста или този Ариман(сигурно от арианската/арийската ерес), за когото говорят от Истина БГ. 🙂✌️☀️🌙
    Всичко е във вашия разум и мисъл, защото всеки човек е частица от системата, и на мен ми е все тая, ако ме мислите за Антихриста или този Ариман(сигурно от арианската/арийската ерес), за когото говорят от Истина БГ. 🙂✌️☀️🌙
    0 Комментарии 0 Поделились 72 Просмотры
  • То никой не знае за мен, а само народите и държавните разузнавания, иначе тези духовни хора, които са будители от Църквата и Истина БГ, те не се занимават с общественото мнение и не ме четат, защото не се занимават да четат хората по социалните мрежи, ама няма значение, защото всеки ще открие своята истина чрез разум и човечност, а другото е досада и смут в Душата.
    То никой не знае за мен, а само народите и държавните разузнавания, иначе тези духовни хора, които са будители от Църквата и Истина БГ, те не се занимават с общественото мнение и не ме четат, защото не се занимават да четат хората по социалните мрежи, ама няма значение, защото всеки ще открие своята истина чрез разум и човечност, а другото е досада и смут в Душата.
    0 Комментарии 0 Поделились 67 Просмотры
  • Исус Христос няма да дойде в края на този Век, както се предполага в някои изказвания за световната история, а в началото на този Век. Както си е по предание. След 2000 години, а не след 2100 години. И Исус Христос не е рогата Зодия, като Дух, както се предполага от някои обществени мнения, а Зодията на блажените летни Духове, като Учителят Петър Дънов. Всичко си е по Свещени Закони на Планетата и Отцувата(божествената) Блажена Енергия за Хората, и няма нужда от религиозни истерии, а от разум(разумност) в Човека.
    Исус Христос няма да дойде в края на този Век, както се предполага в някои изказвания за световната история, а в началото на този Век. Както си е по предание. След 2000 години, а не след 2100 години. И Исус Христос не е рогата Зодия, като Дух, както се предполага от някои обществени мнения, а Зодията на блажените летни Духове, като Учителят Петър Дънов. Всичко си е по Свещени Закони на Планетата и Отцувата(божествената) Блажена Енергия за Хората, и няма нужда от религиозни истерии, а от разум(разумност) в Човека.
    0 Комментарии 0 Поделились 61 Просмотры
  • По принцип съм роден физически на Илинден(20 юли), но се родих, като Божество на Коледа(25 декември), заради обладаването от Ангелите в Отвъдното. Това искам да кажа, и нека има Разум и Мир във вас, за да е по-лек и по-светъл Живота на системата и на всичко.
    По принцип съм роден физически на Илинден(20 юли), но се родих, като Божество на Коледа(25 декември), заради обладаването от Ангелите в Отвъдното. Това искам да кажа, и нека има Разум и Мир във вас, за да е по-лек и по-светъл Живота на системата и на всичко.
    0 Комментарии 0 Поделились 76 Просмотры
  • И така, защото Господа ви мисли Доброто, което понякога е скука и си мислите, че е Зло, ама не е Зло. Просто разбиранията ви не са пълни, защото не сте си изчистили характера(сърцето).
    И така, защото Господа ви мисли Доброто, което понякога е скука и си мислите, че е Зло, ама не е Зло. Просто разбиранията ви не са пълни, защото не сте си изчистили характера(сърцето).
    0 Комментарии 0 Поделились 96 Просмотры
  • 3 неща за опазване на консумацията на Живота. То няма развала при сухото, като сухарите, и при вакуума, като консервите, и при замръзналото, като във фризера. Да няма развала на Храната или по-скоро на личността Човешка, защото нали хората се консумират взаимно в брака си, и така, какво да правиш. 🙂✌️☀️🌙
    3 неща за опазване на консумацията на Живота. То няма развала при сухото, като сухарите, и при вакуума, като консервите, и при замръзналото, като във фризера. Да няма развала на Храната или по-скоро на личността Човешка, защото нали хората се консумират взаимно в брака си, и така, какво да правиш. 🙂✌️☀️🌙
    0 Комментарии 0 Поделились 66 Просмотры
  • Вижте покварата на Лошотията. Зомби заразата. То така Хората са станали безмирни(няма мир) в себе си и за себе си и за другите, и така, какво да правиш.
    Вижте покварата на Лошотията. Зомби заразата. То така Хората са станали безмирни(няма мир) в себе си и за себе си и за другите, и така, какво да правиш.
    0 Комментарии 0 Поделились 96 Просмотры
  • Има хора, които не заслужават да живеят, защото Животът е за синовете на Мъдростта, както е казал Учителят Петър Дънов, а Животът не е за Зверовете, които убиват Агнетата. Опасно е, защото всичко е изтървано, защото Ангелите не успяват с Хората и няма Разум и Мъдрост, защото хората убиват Ангелите, заради своята човешка воля.
    Има хора, които не заслужават да живеят, защото Животът е за синовете на Мъдростта, както е казал Учителят Петър Дънов, а Животът не е за Зверовете, които убиват Агнетата. Опасно е, защото всичко е изтървано, защото Ангелите не успяват с Хората и няма Разум и Мъдрост, защото хората убиват Ангелите, заради своята човешка воля.
    0 Комментарии 0 Поделились 88 Просмотры
  • Както и да е, ами оставям ви и наздраве за нормалността, защото, като не е нормално между хората, има нерви и деградация и развала на Човека, а това е грехота за Човека да причини развала за Човека.
    Както и да е, ами оставям ви и наздраве за нормалността, защото, като не е нормално между хората, има нерви и деградация и развала на Човека, а това е грехота за Човека да причини развала за Човека.
    0 Комментарии 0 Поделились 136 Просмотры
  • Всякакви зверства съм преживял срещу мен, ама както и да е, защото заради зверствата срещу мен, аз от Божи гняв изправям нещата и света, защото Правилният Човек на грешното място може да промени Света. 🙂✌️☀️🌙
    Всякакви зверства съм преживял срещу мен, ама както и да е, защото заради зверствата срещу мен, аз от Божи гняв изправям нещата и света, защото Правилният Човек на грешното място може да промени Света. 🙂✌️☀️🌙
    0 Комментарии 0 Поделились 162 Просмотры