Сега може да страдам, като Пепеляшка, но после ще ми е добре. Въпросът е да няма бури от моя страна, докато всички други са бури, като мръсотия, защото мръсотия с мръсотия не е добре. 🙂😉😊😇🙏
Сега може да страдам, като Пепеляшка, но после ще ми е добре. Въпросът е да няма бури от моя страна, докато всички други са бури, като мръсотия, защото мръсотия с мръсотия не е добре. 🙂😉😊😇🙏
0 Комментарии 0 Поделились 3 Просмотры