• Тя Светия Дух не може да ме припознае, като свое Дете, защото и мириша по различен начин, както Животинките си отхвърлят децата, защото не им миришат на познатото свое. Тя ме вижда, като ужасният Съпруг, който и краде Децата, ама карай да върви. 🙂✌️☀️🌙
    Тя Светия Дух не може да ме припознае, като свое Дете, защото и мириша по различен начин, както Животинките си отхвърлят децата, защото не им миришат на познатото свое. Тя ме вижда, като ужасният Съпруг, който и краде Децата, ама карай да върви. 🙂✌️☀️🌙
    0 Comments 0 Shares 153 Views
  • Скъсани са ми панталоните, а трябва да ходя да пазарувам, ама все не мога да намеря удобни дънки, и заради това ме мързи, и заради това от бездействие заприличвам на клошар, ама не ми пука, защото аз си знам Светлината в Душата и ми дреме за земните щуротии на Хората спрямо мен.
    Скъсани са ми панталоните, а трябва да ходя да пазарувам, ама все не мога да намеря удобни дънки, и заради това ме мързи, и заради това от бездействие заприличвам на клошар, ама не ми пука, защото аз си знам Светлината в Душата и ми дреме за земните щуротии на Хората спрямо мен.
    0 Comments 0 Shares 473 Views
  • Искам отпуснати дънки с дълбоки джобове 43 номер май, защото не помня, защото на войника му трябват джобове, и да му е свободно на тялото, а все нещо не намирам такива, и за сега съм с тези два чифта, и просто ми е спаднал духа за пазаруване, защото нямам успехи в попаденията. Ако имах Жена щеше тя да се мъчи, а не аз, ама карай да върви, защото Светлината винаги дава път в Живота, я сгодно, я несгодно, но дава път за краен светъл резултат на Светлина и Усмивки.
    Искам отпуснати дънки с дълбоки джобове 43 номер май, защото не помня, защото на войника му трябват джобове, и да му е свободно на тялото, а все нещо не намирам такива, и за сега съм с тези два чифта, и просто ми е спаднал духа за пазаруване, защото нямам успехи в попаденията. Ако имах Жена щеше тя да се мъчи, а не аз, ама карай да върви, защото Светлината винаги дава път в Живота, я сгодно, я несгодно, но дава път за краен светъл резултат на Светлина и Усмивки.
    0 Comments 0 Shares 600 Views
  • Спокойно Хора, аз съм свестен, защото имам визията и имам пътя, и тези визия и път са безвредни, защото такова е моето вдъхновение от Ангелите, и което вдъхновение мога да дам на Жена си, за да стане Светица. Помнете, аз съм нищо, и каквото ми дадат все се радвам, като малко циганче, защото не ми пука за имиджа, а пък каквото такова. 🙂✌️☀️🌙
    Спокойно Хора, аз съм свестен, защото имам визията и имам пътя, и тези визия и път са безвредни, защото такова е моето вдъхновение от Ангелите, и което вдъхновение мога да дам на Жена си, за да стане Светица. Помнете, аз съм нищо, и каквото ми дадат все се радвам, като малко циганче, защото не ми пука за имиджа, а пък каквото такова. 🙂✌️☀️🌙
    0 Comments 0 Shares 747 Views
  • Много интересно, като нямах никакви грижи с дрехите и изведнъж олеле, нужда. Ама това са обратите на Живота, и благодарение на тях ние израстваме, а не се опияняваме в положението си. Както и да е, ами ей сега си лягам и до нови размисли и страсти, дори и в несгодните мисли на Хората за мен. Хората са временни, а Разумът е вечен, заради това опазете разума, а хората оставете на собствената си милост, защото вие не сте хората, а вие сте своя разум.
    Много интересно, като нямах никакви грижи с дрехите и изведнъж олеле, нужда. Ама това са обратите на Живота, и благодарение на тях ние израстваме, а не се опияняваме в положението си. Както и да е, ами ей сега си лягам и до нови размисли и страсти, дори и в несгодните мисли на Хората за мен. Хората са временни, а Разумът е вечен, заради това опазете разума, а хората оставете на собствената си милост, защото вие не сте хората, а вие сте своя разум.
    0 Comments 0 Shares 644 Views
  • Поемайте помията и плявата на Хората, защото това е славно изпитание, и който издържи Блажен е. Вижте Божиите Блаженства.

    Блажени бедните духом, защото тяхно е царството небесно.
    Блажени плачещите, защото те ще се утешат.
    Блажени кротките, защото те ще наследят земята.
    Блажени гладните и жадните за правда, защото те ще се наситят.
    Блажени милостивите, защото те ще бъдат помилувани.
    Блажени чистите по сърце, защото те ще видят Бога.
    Блажени миротворците, защото те ще се нарекат синове Божии.
    Блажени изгонените заради правда, защото тяхно е царството небесно.
    Блажени сте вие, когато ви похулят и изгонят, и кажат против вас лъжовно каква и да е лоша дума заради Мене.
    Радвайте се и се веселете, защото голяма е наградата ви на небесата (Мат. 5:3-12).
    Поемайте помията и плявата на Хората, защото това е славно изпитание, и който издържи Блажен е. Вижте Божиите Блаженства. Блажени бедните духом, защото тяхно е царството небесно. Блажени плачещите, защото те ще се утешат. Блажени кротките, защото те ще наследят земята. Блажени гладните и жадните за правда, защото те ще се наситят. Блажени милостивите, защото те ще бъдат помилувани. Блажени чистите по сърце, защото те ще видят Бога. Блажени миротворците, защото те ще се нарекат синове Божии. Блажени изгонените заради правда, защото тяхно е царството небесно. Блажени сте вие, когато ви похулят и изгонят, и кажат против вас лъжовно каква и да е лоша дума заради Мене. Радвайте се и се веселете, защото голяма е наградата ви на небесата (Мат. 5:3-12).
    0 Comments 0 Shares 210 Views
  • Ето вижте Блаженствата на нашия Бог Исус Христос. Русия се е постарала да ги запази и разпространи. Виждате ли кой е Божи и кой не.
    https://www.youtube.com/watch?v=6OXKqQFJk8o
    Ето вижте Блаженствата на нашия Бог Исус Христос. Русия се е постарала да ги запази и разпространи. Виждате ли кой е Божи и кой не. https://www.youtube.com/watch?v=6OXKqQFJk8o
    0 Comments 0 Shares 150 Views
  • Добре, лека нощ, и ако се сетя нещо ще ви занимавам, за да не мислите за лоши работи.
    Добре, лека нощ, и ако се сетя нещо ще ви занимавам, за да не мислите за лоши работи.
    0 Comments 0 Shares 156 Views
  • Спокойно Хора, аз уплаших Света да не закача България и вече няма грижи. В безопасност сте. Уплаших ги с проклятие и вече няма да ни закачат. Виждате ли, че и Доброто може да се защитава. Не се притеснявайте за нищо, ами не озверявайте, защото е трагедия за обществото.
    Спокойно Хора, аз уплаших Света да не закача България и вече няма грижи. В безопасност сте. Уплаших ги с проклятие и вече няма да ни закачат. Виждате ли, че и Доброто може да се защитава. Не се притеснявайте за нищо, ами не озверявайте, защото е трагедия за обществото.
    0 Comments 0 Shares 161 Views
  • Лягам си да подремна малко и вие да си почивате с вашите мисли, а пък утре ще пием кафе.
    Лягам си да подремна малко и вие да си почивате с вашите мисли, а пък утре ще пием кафе.
    0 Comments 0 Shares 123 Views