Дяволчето клони хората към простолюдие и даже към проституция, ама какво да правиш. Всеки да се спасява с визията си за Живота както може. Абе Дяволът е боклук от който да се отречеш, ама го търпим, защото неговото низостно и мръсно движение ме води към Победи.
Дяволчето клони хората към простолюдие и даже към проституция, ама какво да правиш. Всеки да се спасява с визията си за Живота както може. Абе Дяволът е боклук от който да се отречеш, ама го търпим, защото неговото низостно и мръсно движение ме води към Победи.
0 Комментарии 0 Поделились 6 Просмотры