Мразя те, мразя те, и аз ви казвам мразете ме с пълна сила, та пък току виж сте стигнали предела си и сте ме заобичали. Дяволчето е под съжаление, заради низостта си, но вие, като Хора, заради омразата си не сте фатални, защото пределът на омразата е Любовта, и оттам идва болестта на Стокхолмския Синдром, който не е правилен, защото е болест на Духа, но от беснеенето към мен ще се уморите и ще се открехнете за Божието.
Мразя те, мразя те, и аз ви казвам мразете ме с пълна сила, та пък току виж сте стигнали предела си и сте ме заобичали. Дяволчето е под съжаление, заради низостта си, но вие, като Хора, заради омразата си не сте фатални, защото пределът на омразата е Любовта, и оттам идва болестта на Стокхолмския Синдром, който не е правилен, защото е болест на Духа, но от беснеенето към мен ще се уморите и ще се открехнете за Божието.
0 Коментари 0 Споделяния 7 Прегледа