• Вижте този видео клип. Западното Зло се самоунищожава, точно заради беззаконието от Болките на Греха, защото Руските медии са казали, че там, където няма правда, няма мир, и западната Грешност ще загине. Вижте какво казват в клипчето. Един народ, като умре духовно, никоя банка и никое лекарство не може да го спаси.
    https://www.youtube.com/watch?v=df3MDBkCblk&t=29s
    Вижте този видео клип. Западното Зло се самоунищожава, точно заради беззаконието от Болките на Греха, защото Руските медии са казали, че там, където няма правда, няма мир, и западната Грешност ще загине. Вижте какво казват в клипчето. Един народ, като умре духовно, никоя банка и никое лекарство не може да го спаси. https://www.youtube.com/watch?v=df3MDBkCblk&t=29s
    0 Comments 0 Shares 81 Views
  • https://igrinauma.com/blog/2026/03/27/%d0%ba%d0%b0%d0%ba-%d1%81%d0%bf%d0%be%d1%80%d1%82%d0%bd%d0%be%d1%82%d0%be-%d0%be%d0%b1%d0%bb%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%be-%d1%81%d0%b5-%d0%bf%d1%80%d0%b5%d0%b2%d1%8a%d1%80%d0%bd%d0%b0-%d0%b2-%d0%b5%d0%b6/
    https://igrinauma.com/blog/2026/03/27/%d0%ba%d0%b0%d0%ba-%d1%81%d0%bf%d0%be%d1%80%d1%82%d0%bd%d0%be%d1%82%d0%be-%d0%be%d0%b1%d0%bb%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%be-%d1%81%d0%b5-%d0%bf%d1%80%d0%b5%d0%b2%d1%8a%d1%80%d0%bd%d0%b0-%d0%b2-%d0%b5%d0%b6/
    0 Comments 0 Shares 726 Views
  • https://14z.net/sporten-set-kak-da-kombinirame-maratonki-i-obleklo.html
    https://14z.net/sporten-set-kak-da-kombinirame-maratonki-i-obleklo.html
    0 Comments 0 Shares 94 Views
  • То е ясно, че Животът си е Живот, но колко Живот има в Човека. Светлината на Божията Благодат да е във вас, а не Болката към Разрухата, защото заради Болки Западът се самоунищожава. Истински Вътрешен Мир да намерите.
    То е ясно, че Животът си е Живот, но колко Живот има в Човека. Светлината на Божията Благодат да е във вас, а не Болката към Разрухата, защото заради Болки Западът се самоунищожава. Истински Вътрешен Мир да намерите.
    0 Comments 0 Shares 75 Views
  • Хайде да се обичаме вече и Мир да подаряваме на Света, защото от това имаме нужда, а не от лошотия за главата и сърцето. 🙂✌️☀️🌙
    Хайде да се обичаме вече и Мир да подаряваме на Света, защото от това имаме нужда, а не от лошотия за главата и сърцето. 🙂✌️☀️🌙
    0 Comments 0 Shares 70 Views
  • Да се ограмотим със Живот за своя Живот, а не пустош към пустош, като наше вътрешно чувство и усещане. Бъдете богати в Сърцето и не си пропилявайте Животите в щуротии. Изберете Мъдростта за своя Живот, защото, ако не изберете Мъдростта ставате сърдити и несгодни Хора със себе си и после къде мислите, че ще отидете след Живота, като не сте избрали Живота за своя Живот. 🙂✌️☀️🌙
    Да се ограмотим със Живот за своя Живот, а не пустош към пустош, като наше вътрешно чувство и усещане. Бъдете богати в Сърцето и не си пропилявайте Животите в щуротии. Изберете Мъдростта за своя Живот, защото, ако не изберете Мъдростта ставате сърдити и несгодни Хора със себе си и после къде мислите, че ще отидете след Живота, като не сте избрали Живота за своя Живот. 🙂✌️☀️🌙
    0 Comments 0 Shares 74 Views
  • Аз не разбирам от Политика, ама моята Политика е хуманната и благородната към Живот за Хората, като да живеят добре Хората и да не страдат от някакви болки в Живота си.
    Аз не разбирам от Политика, ама моята Политика е хуманната и благородната към Живот за Хората, като да живеят добре Хората и да не страдат от някакви болки в Живота си.
    0 Comments 0 Shares 166 Views
  • Ето вижте, Лек за Човека, а не Лек за Болестта. Човекът да е добре и да страда само от Вселената, а не от себеподобните си.
    Ето вижте, Лек за Човека, а не Лек за Болестта. Човекът да е добре и да страда само от Вселената, а не от себеподобните си.
    0 Comments 0 Shares 113 Views
  • Бръм бръм бръм и ви оставям на спокойствие, а пък, ако измисля нещо ще ви споделя.
    Бръм бръм бръм и ви оставям на спокойствие, а пък, ако измисля нещо ще ви споделя.
    0 Comments 0 Shares 145 Views
  • Ето това е тъжното на нещата в Живота, че или никой няма да те иска да те наеме за работа, защото си по-интелигентен от шефа си например или заради напредналата възраст. Махнете повечето предразсъдъци на тези тъжни неща за хората, защото интелигентният ще вложи за шефа си, а няма да е срещу шефа си, и възрастният човек има повече опит от младия човек. Не ощетявайте хората, заради предразсъдъци.
    Ето това е тъжното на нещата в Живота, че или никой няма да те иска да те наеме за работа, защото си по-интелигентен от шефа си например или заради напредналата възраст. Махнете повечето предразсъдъци на тези тъжни неща за хората, защото интелигентният ще вложи за шефа си, а няма да е срещу шефа си, и възрастният човек има повече опит от младия човек. Не ощетявайте хората, заради предразсъдъци.
    0 Comments 0 Shares 144 Views